Soutěž č. 2 ??

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od Honzaleco »

No jo, já si toho všim teprv teď... :O Tímhle okamžikem je to oficiální, jsem blbec. Nekoukam na to pořádně, i když bych měl. Důvěřuj, ale prověřuj. Jenomže...no jo, no. =((

Oh well...doufam, že svou účast v soutěži nebudete považovat za zbytečně promrhanej čas. Já to vidím tak, že máte potenciál, kterej byste později už mohli využít.
Narážim tim hlavně na to, že ani jeden nemáte moc plnej inventář - upřímně, docela jste mě překvapili, když jste řekli, že do toho půjdete taky. Právě kvůli tomu. Mnohdy nemáte k dispozici postavy a zbraně, který mohly použít ostatní dvojice. Takže jste nemohli hrát se setupama a vybavením, se kterým by to možná šlo líp...

Každopádně, díky za účast.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od hRDLA »

No my to většinou hrajem jen tak ze strandy ale jakmile se musí hrát aby se nahrálo určitej počet bodů a s tímhle a tímhle charem a tady proti těm tak se začíná dostavovat frustrace, my do toho hlavně šli kvůli srandě a bohužel ta vůbec nebyla. Tady jde o to že my to odehrajem ale prostě nejsme sehraný a tak no...

P.S.: Já jsem si té mapy taky všiml až nedávno, holt takhle to když člověk věří Dannymu :D já mu prostě řekl co se hraje a on to zkonil :D

P.P.S.: Nikdo si to hlavně nedávejte za vinu, kupodivu ani qq :D prostě jsme se shodli s Dannym
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od qqy »

hRDLA píše: kupodivu ani qq :D

What?
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od hRDLA »

No že ty tvoje kompetetivní hlášky ani mě ani Dannyho moc netankovali
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od Honzaleco »

...qqy už je takovej a tu soutěž prožívá. Mě to nechává chladným.

Že bude v každým případě sranda jsem bohužel nemoh zaručit. Uznávám, že hrát celej match jenom ve dvou může bejt chvilkama docela frustrující; zvlášť, když je to spojený s nutností nahrát pokud možno nejvyšší počet bodů. Proto to taky nebylo na goldu - jinak by soutěž byla o dost obtížnější + taky by to bylo ještě víc otravný a to je prostě špatně.

Přesvědčuju se - a teď si to nedávejte za vinu zase vy (ani nikdo jinej) - že organizovat v těchhle podmínkách nějakej dlouhodobej multiplayerovej event (soutěžní event) je mimořádně obtížný, ne-li nemožný. Protože je to pořád hra - musí u toho bejt zábava pro všechny zúčastněný...a zároveň je dobrý, aby se do toho zapojilo víc lidí.
Jenže jak to provést?
Sólo - ne. Sólo bronz je až moc jednoduchý (teď znim jako pořádnej elitista, ale what the hell), sólovat stříbro na skóre už může bejt složitý a srandy u toho moc nebude, o zlatu nemluvím. Čtveřice taky ne - tady by snad šlo hrát vedle stříbra i zlato, ale - jednak by muselo jedno kolo trvat ne tejden, ale minimálně čtrnáct dní (a exhibovat tu se soutěží po pět měsíců se mi fakt nechce) a jednak na to nejsou lidi. Nebo teda jsou, ale nechodí sem na fórum nebo je to nezajímá, z čehož nikoho nevinim. Takže duo je v podstatě jediná volba, jak udělat něco - nějakou opravdu "soutěž", která by byla kompetitivního charakteru. A taky to častove dvojici neni při hraní žádnej med.
Pak se nabízí udělat něco nekompetitivního, něco na způsob víkendovejch výzev. Muselo by toho ale bejt víc + kdo by do toho šel? No, on by se asi někdo našel a pokud by nějaká organizovaná MP akce měla bejt, tak taková. Přemejšlim, jestli jsem to přece jenom nevzal za blbej konec, když jsem uspořádal soutěž místo společnejch, jednodušších výzev (možností, jak je udělat podle konečnýho screenu, je dost)...


K soutěži: Nebudu měnit harmonogram - zůstávají 3 (s tímhle 4) kola na silveru a finále na zlatě. To by byl už dost velkej zásah do průběhu soutěže - a nesmyslnej, pokud zůstávají 3 týmy.

Dotaz na zbývající dvojice: Chcete to dohrát? Je to úplně na vás...já uvažuju o tom, že bych to teď už vážně odpískal, ale můžeme pokračovat, jestli chcete...
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od qqy »

hRDLA píše:No že ty tvoje kompetetivní hlášky ani mě ani Dannyho moc netankovali
Já jsem strašně soutěživý, no...
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od Swen von Walhallion »

taky nevim jestli to ma cenu ve trech kdyz vysledek je jasnej .... kor s timhle map poole... galcier nesnasim ja reaktor zase sadene ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Soutěž č. 2 ??

Příspěvek od Honzaleco »

Rozhodnul jsem, soutěž končí. Z důvodů výše uvedených - koho to zajímá, tak by je tu určitě našel. Klidně vám řeknu znova, proč jsem tak učinil, budete-li chtít.

Na závěr musím poděkovat za dobrý výkony všem zúčastněným...a obzvlášť pak vyzvednout to, jak si vedl Baťák. Dost jsme se blížili dvojici, která jediná nezměnila složení od minulý soutěže, kterou shodou okolností vyhrála. Tohle kolo jsme dokonce i "vyhráli" (i když, abych to uvedl na pravou míru - qq a Odplata měli prej o 3k větší skóre, ale neměli k dispozici screenshot.) Na jejich dominanci to ovšem nic nemění). Takže díky a omlouvám se za případný komplikace, který moh tenhle "nenadálej" konec způsobit.


Obrázek
Odpovědět