Cabal, Vanguard ci Soldier

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Cabal, Vanguard ci Soldier

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Tady bych se chtel podelit se svojima skusenostma s cabalou, charem kterej sem nejdriv nechapla pak nesnasel a pak si ho zamiloval.

Takze strucna charakteristika.
V podstate se jedna o hodne univerzalni char urcenej pro pomerne agresivni styl boje aj vypliva z meho buildu tak primarni je weapon dmg a pak je mel demg a granata na priblizne stejne urovni.

weapon: po hodne dlouhe dobe zkouseni sem zjistil ze to co cabale perfektne sedi je crusader, neprilis popularni brokovnice, jelikoz je tezka neni zrovna idelani pokud hrajete ofhost a nema buhvi jakej dmg a silene ale silene kope. Ovsem diky turianske pasivce a stabilacnimu eqvipu je problem kopavosti eliminovan a vynikne jedana jeji prednost a to mulovy rozptyl na jakoukoliv vzdalenost, jelikoz na rozdil od ostatnich brokovnic nestrili flesetovou municy ale jednotnou stel, plus ma nemaly bonus k pruraznost pomerne slusnou kadenci a rychle prebijeni hmotnost neni u kabaly na prekazku pac i s velocity barelem a omniblade je furt CD kolem -54% takze recast na biotic focusu je furt pod recastem. co setyce problme s ofhostingem tak to resit jedine zakladanim hry ... pa jinak je mozne ze zjistite za kezda druha strela nic neudela ( stejny problem ma treba javelin)

melee: kozelna to vec jednak heavy portuje cabalu pomerne na velkou vzdalenost ma hodne slusny dmg a navic se objevite z boku nepritele coz se pocita, light krom toho ze vypada sexy navic jeste stagruje tkze neni problem udrapat prizrak k smrti... ovsem nesmi vam nic strilet do zade...

Spelly: cepele sou kouzelna vec jednak soupere bez stitu a unarmored paralizuji, pri dopadu maji stager effekt a a pri vybuchu taky navic spolu s mele maji DoT cast dmg ktera tika a tika :-D

biotic focust: spec na maxialni DR aby neco ustal + meledmg zarucuje univerzalnost charu a slusnou odolnost, hlavni je dulezity naucit se ho neustale racastit.

build: muj je tady

build vyuziva prednosti pasivch schopnosti turianu tzn velky wepon dmg + hafo HP a stitu/barier v kombinaci s mobiltou jakou poskytuje dodge a heavy mele. v podstte zalad je se naucit mrit brokovnici poku mozno na hlavu a drzet biofocus furt nahore a na maximumvyuzivat dodge. Doge je podobny jako u fury ci slayera takze v podstate port, da se s tim krasne skaket pres steny krabice a poskytujue to spolus heavy mele ktery ma stejnou fukci, uplne novy rozmer vsem mapam co se tyce taktiky ... napriklad na riu se portnot bokem pres bednu sejmout nepritele a portnout se zpatky je ultmatni nagiatu skakani pres steny to je i na spouste jinych map rchly m¨pohyb z mistnosti do mistnosti primo proste nocni mura kazdyho nepritele :-)

jediny problem je ze na dodge je trochu problem si zvyknout ale ve chvily kdy se cloveku podari vse skloubit doromady zjisti ze tenhle char njede nemilovat ..ti co se to nenauci ho vetsinou naopak nenavidi .....

jinak zaverem rizc ze z meho pohledu cabal = soldier.

jinak na jakekoliv dotazy milerad odpovim pokud budou jen trochu rozumne .
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Cabal, Vanguard ci Soldier

Příspěvek od Honzaleco »

Build na melee/weapon dmg. Vypadá dost dobře, i když mně přijde, že bude možná trochu obtížnější na zvládnutí hlavně vzhledem k tomu, že narozdíl od ostatních vanguardů si nemůžeš doplnit bariéry, i když je ta turianka stavěná na boj nablízko.


http://kalence.drupalgardens.com/me3-bu ... 4384!498E5

Moje, možná víc user-friendly. Boj hlavně na střední vzdálenosti. Biotic Focus - no, pro jistotu Biotic Shield, i když ta druhá možnost taky není špatná. Kdyby šla na melee, tak by jí to zabilo, proto Poison Strike. Ten taky proto, že je to úžasná zbraň proti rozběhnutým Brutům a Banshee...když útočí přímo proti, tak pomocí PS proskočím jejich útokem a můžu jim ukázat vztyčenej prostředníček. :D
Tenhle build je zaměřenej na power damage a čepele jsou tady skoro na maximální likvidaci. Díky bonusům ke stabilitě, i když nejsou vylepšený naplno zvládne turianka Hurricane víceméně bez problémů. Warpová munice je pak jasná.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabal, Vanguard ci Soldier

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jo variace natohle tema sem taky zkousel ale prijdem i ze tem muj build ma lepsi schopnost preziti, na zdrhuti banshe nebo brutovi staci bez problemu dodge a asari vanguard nebo demolisherka sou zae jako granade clas podstatne brutalnejsi, hlavne AV teda .

A to mele je tam jako doplnek spi pac na crusadera nepotrebujes smart choke tak proc to nevyuzit kdy to ma navic bonus jak krava z focusu a mele se pak sikne na dorazeni nepratel co prijdou moc blizko nebo kdyz zrovna dojde munice primarni dmg je furt crusader, kde se ten mele hodi pac oproti ostatnim brokovnicim neni tak ultimatni na blizko takze par ran a dorazit mele a je klid.
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět