Načtení DLC, postavy

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Načtení DLC, postavy

Příspěvek od Woland »

Zdravím všechny. Mám prosbu -přes origin stahnu DLC - zobrazeno již vlastníte, ale v menu multiplayeru se nic nezmění, žádná nová mapa se neobjeví. Musí se to někde nastavit? Mám verzi česko-polské edice. A ještě dotaz k postavám - ty nové (zamčené již žádné nemám) jsou jen s rozšířením DLC ? nebo je šance že se v nějakém packu objeví? Jsem na úrovni 600 a snad jediná nová postava byl battefield voják a to už je dlooouha doba. Děkuji
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Načtení DLC, postavy

Příspěvek od Swen von Walhallion »

@ postavy presne tak ty co sou noy sou dostupny akorat pokud mas naistalovany Mp DLCka jiank pokud nemas DLC tam mam ten dojem ty novy postavy taky vidis ale jako zamceny ( ale tim si nejsem jistej)

@ DLC: pokud mas stazeny ty DLC tak v MP menu jediny co se zmeni ze by ti mely pribyt mapy z tech packu kdyz si volis kokretni mapu, ale nikde tam neni napsany ze sou to mapy z DLC, jediny u kterych je to poznat sou hazard verze ktery maj myslim symbol biohazardu na tom obrazku, pak jeste u nepritele bys mel mit navic kolektory mke standartnimu triu cerberus ketg reapr a nakonec u obtiznosti by s mel mit moznost platinum k klasickem trem bronze silvr gold.
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Re: Načtení DLC, postavy

Příspěvek od Woland »

Tak chby tedy bude u mě. Nainstalovány snad všechny balíčky MP a žádná nová mapa nepřibyla, prostě nic. Zkusím pořešit přes podporu. Dík
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Načtení DLC, postavy

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jeste bych je skusil odinstalovat a stahnout znova.. jinak co se tyce podpory tak skusit ceskou EA podporu jestli teda jeste funguje .... na jejich online podpore sedej snad sami indove a jaky rycle odpovidaj na mail netusim ale asi to zadna slava taky neni
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Re: Načtení DLC, postavy

Příspěvek od Woland »

Tak se to s podporou EA podařilo - byla to moje blbost v nastaveni jsem to nedoinstaloval. Ted mám vše funkčí ale zase nemůžu nikoho najít - a to ani v případě že dám jakoukoliv mapu, protivníka i úroveň. Nechápu.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Načtení DLC, postavy

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jo to se stava, obcas se bugne origin a nemuze to najit nikoho ve friend listu a v tu chvili to dela i tohle a obcas holt nejsou treba zrovna zadny startujici hry. Nejistejsi je nastavit obtiznost a vsechno ostatni nechat nahodny pac t to pripoji do jakekoliv hry kde je volny misto na dane obtiznosti i kdyz i tak to obcas trva fest dlouho. pripadne zalozit a obrnit se trpelivosti ....
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět