Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších charakter

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších charakter

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Build


Vyzbroj a vystroj
Vyzbroj: N7 Crusader zbraň která kombinuje palebnou silu brokovnice s přesnosti klasických pusek, jediná nevýhoda je váha a ze jak se říká: „kick as mule“. A pak je tu problém ofhostu, kdy pokud není spojeni na hostitele ideální tak díky microlagum se trefíte na vetší vzdálenost jen s hodně velkým štěstím. Navíc je k dispozici gear zvysujici dmg brokovnic a počet granátu.
Navíc střely samy osobně mají poměrně vysoký pierce, v kombinaci s hlavňovým modulem není potřeba používat piercing ammo, i bez ni není problém sejmout nepřítele který se schovává za standartni stěnou nebo rohem kontejneru. A drill rounds sou zabugovane v kombinaci s touhle zbrani takže neposkytuji žádnou průraznost navíc.

Vystroj: gear storm trooper upgrade,
armor bonus - stabilization module
weapon bonus – shotgun rail amp
ammo bonus – warp ammo, které má nejvetsi dmg bonus, navíc snižuje armor rating čile a pokud je v parte biotik tak ještě bonus vůči nawarpovanym cílům. Připadne se dá nahradit s piercing ammo který má jen o chlup menší bonus k dmg a zvětši penetraci střel. Což vhledem ke zbrani samotné není až takový plus

Popis: Jedna se o mnou pouzivany build, který se mi víc než osvědčuje. Hlavni je držet adrenalin pokud možno konstatne nahozeny a využívat ho k přebíjeni. díky němu je člověk schopen vypálit v těsném sledu 8 výstřelu z crusaderu což je poměrně pekelná dmg. v případe ohroženi trashem zblízka ho zamést granátem (peci jen to že je crusader super na medium long range je vykoupeny nizsi efektivitou na close kde u normálních brokovnic člověk díky rozptylu tak moc mířit nemusí), a granáty používat na organic elite targety pro zvýšeni dmg co dostanou


Schopnosti

Adrenaline Rush: skvělá schopnost která poskytuje značný nárust palebné síly a survivability. Oproti cloaku který mají infiltratoři se dmg bonus nevztahuje jen na jeden vystřel, ale na veškerý dmg uděleny během doby kdy je schopnost aktivní, navíc také doplňuje štíty, kde tact. cloak jejich nabíjeni pozdržuje, a navíc při jeho aktivaci se vám automaticky dobije zbraň, pokud mate tedy munici :-D co se týče zbrani jako PPR, Lancer, CSMG a CSR tak nedoplní zásobník ale při přehráni ho anuluje takže člověk přijde o požitek z čekaní na opětovně nabiti :-D
Skilly :
No 4 – jednoznačné dmg u charu zaměřeného na co nejvetší dmg je tosamozřejmost, navíc sám o sobe tenhle char není zadnej papír.
No 5 – já preferuji mele dmg. Ono Díky funkci fast reloadingu a nahazováni štítu, to potřebujeme spamovat co nejčastěji a jelikož CD nebezi když je aktivní…
No 6 – V podstatě jediné rozumné co tu má cenu je shield boost, jelikož krom adrenalinu zde nejsou žadne schopnosti :)


Frag Grenade : Klasicky HE granát co víc dodat, slušná dmg , nemá CD, takže se dá používat i při nahozeném adrenalinu. Jen člověk musí obíhat častěji bedny.
Skilly :
No 4 – Damage jednoznačně, vetší oblast účinku je fajn ale holt se člověk musí naučit trochu mířit a navíc dmg je lepší proti elite cílům, a na hloučky trashe to stačí i tak.
No 5 – opět jednoznačně bleed dmg, jediná frakce proti které to je na prd sou gethove jinak u všech ostáních, u cerberu to nemá efekt jen proti turetum a atlasum, u kolektoru a reapru to má efekt na všechny. A 4 granáty sou myslím víc než dostatečné množství.
No 6 – tady už to tak jednoznačné není a spis zaleží na chuti jednotlivých hráčů, já preferuji armor dmg jelikož většina „elite“ cílů má vice armoru než štítu, a prakticky všichni „mini elite“ nemají štít žádny (krom gethu )


Aliance Training:
jelikož primárním nástrojem na dmg dealt je zbraň tak se není moc potřeba rozepisovat
Skilly:
No 4 – weapon dmg
No 5 – headshots
No 6 – weapon dmg
Fintnes: tady to bude taky stručně, jelikož se nejedna o žádny mele spec :-)
Skilly:
No 4 - Durabily
No 5 - Shield recahrge, hodí se, když zrovna není up adrenalin
No 6 - Fitnes expert
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Honzaleco »

Mně se zase víc než dobře osvědčilo tohle...:

bez Adrenalin Rushe

Build bez AR. Cooldown dvě sekundy (...s Harrierem VI, kterej zatím má...), takže CS jde opravdu spamovat. Navíc mám díky ní stagger, což neni k zahození. :D A Kryo munice se s 5. evo CS (dmg ochlazenejm a zmrzlejm potvorám +100%) dobře doplňuje, takže pak s tim jde i něco zabít.
A k tomu ještě fakt, že CS je mimořádně efektivní proti bariérám (400%). A je to detonátor explozí, tech burstů apod. No, neberte to...

Ale zkusim i ten tvůj build s tradičním Adrenalin Rushem. Výhoda toho, že tam jsou obě pohlaví, tudíž dva kity s identickejma schopnostma. Voják u mě AR nemá, vojačce tu schopnost dám. :))


PS.: Škoda, že Concussive Shot nemá v 6. ranku možnost Amplification jako v SP. Ale pak by ta schopnost asi byla už trochu OP. :D
CS - Amplification
With the level 6 Amplification evolution, Concussive Shot does 400% damage to armor if the active ammo power is Incendiary or Warp, or 400% damage to shields if the active ammo power is Disruptor. These bonuses are in addition to Concussive Shot's native bonus against barriers.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Ten muj build funguje i na bf3 soldata btw
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Honzaleco »

Musim říct, že mě ten tvůj build příjemně překvapil.
(skóre docela jde, ne? ...a to jsem nehostoval... :P )

Trošku jsem si to ale upravil - místo brokovnice jsem jí dal N7 Valkyrie.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Tak vakyrie ofhost zase takovej problem neni, u crusaderu je to obcas o presdrzku :D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Vlada47 »

Já Human Soldiera většinou hrával s Claymorem, ale víceméně podobný build. Granáty jsem měl nakonec na štíty, protože Claymore většinou zmákne bossy, ale na zabíjení skupinek může být docela neohrabaný. Často jsem mu dával adrenalin modul, jednak jsem jich měl vždycky velkou zásobu :D a taky to usnadňuje hit and run taktiku. Osobně bych netvrdil, že je nějak podceňovaný, dá se dobře a efektivně hrát s hodně zbraněma (v minulosti jsem na něm měl třeba Valiant, Talon, několik brokovnic, Mattock nebo i Striker, byť ten šel spíš na Battlefield verzi). S Claymorem jsem zvládal přestřílet dobrou polovinu infiltrátorů.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ja s claymorou jezdil akorat human infa, nez sem presel na wraitha, Tc, cryoblast a sum tam jednu, kdyz se clovek dobe trefil tak se na goldu dalo dat ik bestii :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Green »

Hmmm, na tvé postavy a vysvětlivky Swene jsem úplně nějak zapomněl, mohu je použít do http://masseffect.biogames.cz/mass-effe ... yer/tridy/" onclick="window.open(this.href);return false; ?
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Human soldier (basic) – jeden z nepodceňovanějších chara

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jo budu jedine rad :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět