Opravdu "Kvalitní" Tým

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od JiAliZe »

Gold na dobré ráno, se díky schopnostem mého týmu trochu protáhl a mírně zdramatizoval.
Pokud se chcete zeptat, nikdo z nich nepoužil raketu či medigel - alespoň jsem to nezahlédl.
Jména jsem pro jistotu začernil.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od hRDLA »

A to jsi hrál s randomama nebo s někým koho znáš?
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Vlada47 »

Tak přiznávam, poslední dobou mi to nějak nejde, takže Ali pravidelně lídruje tabulku... :?
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od stoRmjE »

Bud rad, ze si to s nima dohral, mě se takhle parkrat prostridalo v tymu asi 10 lidi, kazdou vlnu vsichni mrtvy a kdyz lidi dokazou pravidelne umirat i na bronzu, tak se neni cemu divit :)
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od JiAliZe »

Vlada47 píše:Tak přiznávam, poslední dobou mi to nějak nejde, takže Ali pravidelně lídruje tabulku... :?
dík, ale prosím tě, zas tak nepřeháněj. Občas mám lepší a horší dny (hry)
Naposledy upravil(a) JiAliZe dne stř 23. dub 2014 20:44:56, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Honzaleco »

stoRmjE píše:...dokazou pravidelne umirat i na bronzu...
...to taky jde? Panejo...lidi jsou schopný všeho...musim si někdy dát bronz, abych věděl, co se tam během mé nepřítomnosti děje...


Ali - to máš dobrý...moje hry jsou spíš horší. Ale čekám, že se dostanu do formy a začnu hrát líp...už asi rok a půl... x)
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od JiAliZe »

hRDLA píše:A to jsi hrál s randomama nebo s někým koho znáš?
Random
Honzaleco píše:Ali - to máš dobrý...moje hry jsou spíš horší. Ale čekám, že se dostanu do formy a začnu hrát líp...už asi rok a půl... x)
Někdy zase můžeme zahrát =)
Naposledy upravil(a) JiAliZe dne stř 23. dub 2014 20:54:16, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od hRDLA »

Tak to pak jó :D
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Swen von Walhallion »

kua to se da za gold urat takovyhle megaskore jako ti tri typci ? :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Honzaleco »

Tenhle topic vypadá na to, že bych sem občas mohl přihodit svoje zážitky z veřejnejch her (rozuměj: mohl bych tu nadávat na randomáky).

...dneska se mi to stalo ve třech hrách po sobě. Poblíž je nějakej boss. Sundají mě a když ležim, přiběhne ke mně borec a oživí mě přímo do náruče Banshee, Pretoriána apod. Přesně ve chvíli, kdy vedle mě stojí boss, kterej je mi schopnej dát instakill, mě někdo oživí. A ve čtyřech z pěti případů ten IK samozřejmě okamžitě dostanu. x)
Proč?
.
.
Tohle mě dokáže vážně naštvat. Vim, že to lidi nedělají schválně, ale... Já taky často oživuju, když je blízko nějakej takovej zákeřnej nepřítel, ale hned po oživení si připravim raketu - kdyby toho chudáka někdo chytnul, hned střílím. Ale spousta hráčů takhle nepostupuje, když už oživí někoho v ten nesprávnej čas...a to to chvíli potom ve mně pořádně vře.

Ať mě nechají ležet...zvednu se sám, medi-gely mám a vstanu ve chvíli, kdy nade mnou nikdo velkej nebude stát.
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od JiAliZe »

Swen von Walhallion píše:kua to se da za gold urat takovyhle megaskore jako ti tri typci ? :-D
bohužel jak vidíš dá =/

navíc druhý hráč se i snažil, nebo to bylo tím, že měl plošné přetížení a nasbíral opravdu hodně asistencí =/
Obrázek
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jo tak to potěší :-D Zní to drasticky ale většinou na gold a platinu vyhazujeme ty, co maji málo challenges.... to bych fakt asi jinak taky nedala :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Honzaleco »

Něco podobnýho, i když o něco míň extrémního potkalo mě (ten třetí hráč zas tak špatnej nebyl)...budu z toho mít video...je to ale na 42 minut...budu muset trochu snížit velikost a kvalitu, abych byl něco takovýho vůbec schopnej v přijatelným čase uploadovat na YT...

...spousta lidí prostě na goldu nemá co dělat - a nejen kvůli svým schopnostem, ale i kvůli výzbroji a vybavení, který si (ne)vezmou do hry. Než jsem přešel na gold já, strávil jsem určitě stovky hodin na silveru, kde jsem nahrabával 30 000 kreditů, abych měl dobrý vybavení a naučil se tu hru aspoň trochu zvládat abych, až budu hrát gold, nebyl pro tým přítěží.
...ne každej takhle ale postupuje...hráči se přidávají do zlatejch lobby a přitom hru nezvládají a svýma "výkonama" nepatří ani na silver...pak to dopadá jako u Aliho...frajerům někdo vystřílí kredity, ale zápas se protáhne na 40 minut...75 000,- místo 15 000,- je velký lákadlo... x)

...nezlobil bych se, kdyby v příštím ME MP byl nějakej check...př.: hráč může hrát vysokou obtížnost, pokud má nahráno aspoň 100 her na nižší obtížnosti apod. Anebo bych rozděloval odměny za zápas podle toho, jak dobře si hráči vedli - nejenom skóre, ale jestli taky plnili úkoly, hráli týmově (oživovali) apod. Lidi by určitě řvali, že je to nefér...screw you...současnej stav je zase hrozně frustrující.
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne stř 07. kvě 2014 14:54:18, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od hRDLA »

Je to pravda no, na gold lezou zásadně nováčci a když člověk zavítá na silver tak tam vidí lidi s N7 ratingem 2k a 30k challenge bodů
Bite my shiny Warden ass!
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm nevim ale tem pocet odehranych her je desne diskriminujici podle mne traba, co sem hral za ashly tak s human soldatem + crusader III + gear na brokarny II nejaky amo I-II a vetsinou sem koncil prvni nebo druhej, a treba u chalsu ktery jdou dmg primarne z BE nebo TEC comb je gea skoro bezpredmetnej co se tyce DPS. A credity podle toho jak dobre jede hmm to by asi nebyla sance rozumne vybalancovat a support chary by byly celkem brutalne znevyhodneny, navic pak zalezi i na group setupu nepratelich etc... kdyz vemes takovou Asari huntresku speclou na TC + DC tak pokud dostanes jako nepritele reapry nebo kolektory tak bude delat pekelnou dmg, pokud cerberaky tak spis prumernou a pokud gethy tak je uplne v prdely s dmg, nebo takovej volus jak zhodnotis nahazovani stitu ? kolikrat to nahodil za hru nebo kolik doplnil stitu nebo kolik tim trefil partaku ? podle mne tenhle system rewardu co je ted je asi nejlepsi kompromis. Problem je tedka spis ze to hraje znatelne min lidi kdyz to bylo v plnym produ tak pokud se joinul nekdo do loby s bronze style vybavenim tak behem 10s dostal kick ted je clovek rad kdyz se do loby vubec nekdo pripoji a hrajou to spis lidi co to maj chvily nez stari veterani.

Jediny reseni by bylo rozsireni vyhledavacich hodnot pri vyhledavani, zakladani loby jenze tady je problem ze chybi nejakej relevatni udaj podle kteryho to omezit pach N7 a Challenge point ranking sou naprosto nic nerikajici .... kolikrat sem potkal lidi s N7 120 a a malem challenge pointu kteri hraly tech svych par oblibenych charu a zvladaly je naprosto precizne a bezne sem potkaval lidi co mely 2x takovej N7 rating o bzilion vic challenge pointu a byly to totalni lamy co patrily tak na bronze ...

mozna nejakej system odemikani, chces hrat bronze nejdriv vyhraj xy map solo na bronz, ches hrat gold nejdriv odehraj xy map solo silvr pak by zalezelo na skilu dotycnyho jak se s tim popere i kdyz tady hral hodne velkou roli luck na ukoly ale kdyby se z tehle chalengi vypustily tak by to mohlo bejt i celkem fair
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od JiAliZe »

Swen von Walhallion píše:
.....

mozna nejakej system odemikani, chces hrat bronze nejdriv vyhraj xy map solo na bronz, ches hrat gold nejdriv odehraj xy map solo silvr pak by zalezelo na skilu dotycnyho jak se s tim popere i kdyz tady hral hodne velkou roli luck na ukoly ale kdyby se z tehle chalengi vypustily tak by to mohlo bejt i celkem fair
Nebylo něco podobného v DLC Citadela v tom simulátoru, pokud sis chtěl odemknout vyšší obtížnost, musel si nahrát určité množství bodů?

prostě zkušený hráč si dá sólo a nahraje to za jednu hru a jiný hráč si zahraje víc her a v celkovém součtu nasbírá požadovaný počet bodů.

Jinak se mi stalo, že si mi přidal do přátel nějaký nováček, a rovnou se mi zeptal: Jestli bych ho nechtěl vzít na Gold, aby si nahrál peníze. V takovém případě si alespoň dopředu vezmu výbavu a charakter, který je určen na sólování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Opravdu "Kvalitní" Tým

Příspěvek od Honzaleco »

...když o spoluhráči dopředu vim, že může bejt trochu slabší, tak se na to připravim a nevadí mi to. A když poznám, že se ten člověk i přesto snaží pomoct (pomáhá s úkolama, snaží se oživovat ostatní, moc neblbne...) tak s tím nemám žádnej problém a naopak je to dobře. Všichni jsme začínali od začátku... :)

...už v lobby, když někdo z randomáků nahodí aspoň vybavení lv. 1, tak to beru jako dobrej začátek. Dají tim najevo, že jim záleží na tom, jak hra dopadne a že budou chtít přispět k výsledku. Když někdo jde do hry bez vybavení nebo aspoň s tím nejzákladnějším equipem...tak už to je obrovskej rozdíl...a na hře/hráčově skóre se to projeví.

A když se dají tyhle základní věci dohromady, tak to vyjde tak, že by i ten začátečník měl nahrát aspoň tak 40, spíš 50 000 bodů. 30, 35 tisíc (nebo kolik měli ti dva nešťastníci, co jsem je potkal s asarijkou)...to je prostě úlet...už na začátku jsem věděl, že je s nima něco špatně (všimněte si - na začátku jsem neodkliknul, že jsem ready a jeden z nich měl ode mě kick). Takoví hráči jsou u mě flákači, co tam jdou s tím, že jim ty kredity někdo vystřílí a oni nebudou muset hnout prstem. A to není dobře.
Odpovědět