Zombie + Husk Mode

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Zombie + Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

Ahoj,

našel jsem na netu "Zombie" Mode, tak se s vámi podělím.
Jsou tam tyto módy, respektive vlny, při výběru nepřítele:

CERBERUS

Kód: Vybrat vše

[1] AssaultTrooper+Cannibal<br>[2] Engineer+Guardian<br>[3] Husk+Abomination<br>[4] Centurion+Collector Captain<br>[5] Geth Rocket Trooper+Nemesis<br>[6] Husk+Abomination+Guardian<br>[7] Geth Hunter+Geth Bomber<br>[8] Geth Pyro+Ravager<br>[9] Phoenix+Phantom<br>[10] Husk+Abomination+Brute<br>[11] Banshee+Prime+Scion+Atlas+Praetorian

GETH

Kód: Vybrat vše

[1] Geth Trooper+Collector Trooper<br>[2] Engineer+Nemesis<br>[3] Husk+Abomination<br>[4] Guardian+Geth Rocket Trooper<br>[5] Marauder+Collector Captain<br>[6] Geth Pyro+Guardian<br>[7] Ravager+Scion<br>[8] Geth Hunter+Phantom<br>[9] Husk+Abomination+Brute<br>[10] Atlas+Geth Bomber<br>[11] Banshee+Prime+Scion+Atlas+Praetorian



REAPERS

Kód: Vybrat vše

[1] Husk+Abomination<br>[2] Husk+Abomination+Brute<br>[3] Husk+Abomination+Brute<br>[4] Husk+Abomination+Brute+Ravager<br>[5] Husk+Abomination+Brute+Ravager<br>[6] Husk+Abomination+Brute+Ravager<br>[7] Husk+Abomination+Brute+Praetorian<br>[8] Husk+Abomination+Brute+Praetorian<br>[9] Husk+Abomination+Brute+Praetorian<br>[10] Abomination+Brute+Praetorian+Banshee<br>[11] Banshee+Prime+Scion+Atlas+Praetorian
COLLECTORS

Kód: Vybrat vše

[1] Phantom<br>[2] Brute<br>[3] Abomination<br>[4] Atlas<br>[5] Geth Prime<br>[6] Abomination<br>[7] Scion<br>[8] Banshee<br>[9] Praetorian<br>[10] Abomination<br>[11] Banshee+Prime+Scion+Atlas+Praetorian
Nezapomeňte si zálohovat vlastní soubory a nedoporučuji hrat public matche, mohli by žalovat :)

Kdyby byl zájem, mám i MP unlocker, kterej se mi zatim nedaří rozjet, ale má přidat 7 beta map, Chakram Launcher weapon, polonium náboje a další..

Zombie mode + detailní výpis vln v souboru.
https://webshare.cz/#/file/6Qazt2cc3B" onclick="window.open(this.href);return false;

Only Husk mode
https://webshare.cz/#/file/64eAs3f33u" onclick="window.open(this.href);return false;

Takhle nějak vypadá Husk mode

https://www.youtube.com/watch?v=ytyfMvixtdM" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) stoRmjE dne ned 04. kvě 2014 16:45:24, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Husk Mode

Příspěvek od Honzaleco »

stoRmjE píše: GETH
[8] Geth Hunter+Phantom
...právě se mi udělalo špatně...


5. vlna u kolektorů vypadá taky docela výživně...a hned potom přichází vlny č. 8 a 9 - ragequit zaručen.
...spousta krabů s laserama, který střílí z jejich zadků...brrr... :mrgreen:
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

Jde spíš o ten Husk mód, kterej je asi neoblibenejší z módů, tamto už je "třešnička" na víc :D
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Husk Mode

Příspěvek od JiAliZe »

stoRmjE píše:Jde spíš o ten Husk mód, kterej je asi neoblibenejší z módů, tamto už je "třešnička" na víc :D
Pokud scháníš parťáka do Husk modu, tak já to beru =)
Obrázek
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

JiAliZe píše:
stoRmjE píše:Jde spíš o ten Husk mód, kterej je asi neoblibenejší z módů, tamto už je "třešnička" na víc :D
Pokud scháníš parťáka do Husk modu, tak já to beru =)
Klidně, ja musim naexpit ještě pár lvlů a taky pořádně nevim jakou si mám vzít na ně postavu, respektive schopnosti, cooldown nestiha :D
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Husk Mode

Příspěvek od JiAliZe »

stoRmjE píše:Klidně, ja musim naexpit ještě pár lvlů a taky pořádně nevim jakou si mám vzít na ně postavu, respektive schopnosti, cooldown nestiha :D
no já si vezmu tohle

http://kalence.drupalgardens.com/me3-bu ... 314!88.AGG" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

JiAliZe píše:
stoRmjE píše:Klidně, ja musim naexpit ještě pár lvlů a taky pořádně nevim jakou si mám vzít na ně postavu, respektive schopnosti, cooldown nestiha :D
no já si vezmu tohle

http://kalence.drupalgardens.com/me3-bu ... 314!88.AGG" onclick="window.open(this.href);return false;
No tak to GL, nejsem si jistej jestli to s nim das, z husku si moc energie nevemes, te tam umlati :)
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Husk Mode

Příspěvek od JiAliZe »

stoRmjE píše:No tak to GL, nejsem si jistej jestli to s nim das, z husku si moc energie nevemes, te tam umlati :)
no uvidíme =) já mu věřím
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Husk Mode

Příspěvek od Honzaleco »

....mně to nepřijde jako úplně špatná volba...nemám moc rád Hex Shield, ale takhle specnutej se asi bude hodit...Juggernautův útok nablízko je AoE, kdyby se k němu náhodou dostali...a Huskové toho moc nevydrží, takže tady by mohlo bejt efektivní je kropit Spitfirem. Jenom ten Siege Pulse - v ranku 4 bych zvážil Radius, pokud je to build speciálně na Husk Mode - teď je to 1.5 m a pak by to bylo 2.4m ...je jich sice hodně, ale jsou u sebe blízko - takhle by jich to spíš vzalo víc s sebou. :)
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

No vidis, na ten AOE melee jsem zapomněl. BTW na jakou obtížnost to chceš hrát? Ja bych měl doexpit postavy tak zitra a můžem dát.
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Husk Mode

Příspěvek od JiAliZe »

o víkendu jsem toho měl hodně, ale už mám volno, tak můžeme zahrát, pokud máš zájem =|
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Husk Mode

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jinak u toho juga bych doporucil spis adastku s fire ammo, siege pak dela krasyn ohnivy exploze :)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

Tak při dnešní hře jsme dospěli k názoru, že bude lepši když odstraníme vybuchující zombiky a nahradíme huskama, Dělaj tam moc velkej bordel..neni nic lepšiho když mě někdo zvedá a mám zapnutý annihilační pole, to je pak solidní vybuch :). A posledni 11 vlna, by chtěla taky trošku zredukovat počet

Dnešní sestava: N7 zuřivec, Geth obrněnec, Turianský vojak/Human Vanguard.
Naposledy upravil(a) stoRmjE dne ned 04. kvě 2014 11:04:55, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Husk Mode

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jinak já koukala tenkrát na módy na youtube a tenhle je vyložene Husk mode a to je masakr jako :D

https://www.youtube.com/watch?v=-a3UohOvxhA" onclick="window.open(this.href);return false; bronz a uz to je docela mazec


https://www.youtube.com/watch?v=JRgje5PgqLk" onclick="window.open(this.href);return false; a gold u toho sem se i malem pocurala smichy :D

ps: Sem amater, tak se omlouvam, neumím to dát do náhledu :D :)
Obrázek
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

Tak ten jejich gold vypadal jak naše sříbro :D. V tom programu na úpravu ME jsem našel i Xbox converter, možná by to šlo i na xbox. Bohužel se mi nedaří přepsat hodnoty vln, pokaždý když to uložim, vrátí se původní hodnota. Jedinej update co zatim je, tak je pro slabé PC, tweak grafických prvků co ve hře neni možné nastavit. Download v 1. postu
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Zombie + Husk Mode

Příspěvek od stoRmjE »

Přídán Only husk mode. Minulý mód přejmenován na Zombie
Odpovědět