Zámek na položce veřejný team

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Zámek na položce veřejný team

Příspěvek od Woland »

Po stažení dodatků -Recogning a pod. mám zámek na veřejném týmu. Nevím proč, nevím jak to odemknout. Help please.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Zámek na položce veřejný team

Příspěvek od Honzaleco »

Zámek je tam, když hledáš rychlou hru, kam se připojit:

Obrázek

...když chceš vytvořit svou hru, je tam odemčeno a můžeš to přehodit:

Obrázek

Když jsi založil novou lobby/síň ty (jsi leader), tak to můžeš změnit (soukromá/veřejná hra). Když se připojíš do veřejný hry, kterou založil někdo jinej, změnit to nemůžeš.

----------

Pokud to máš jinak, bude to rozbitý a doporučuju přeinstalovat hru. :)
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Re: Zámek na položce veřejný team

Příspěvek od Woland »

Aha, jasně /dlouho jsem to nehrál/. Bohužel rychlá hra nikoho nevyhledá /od té doby co jsem stáhnul rozšiřující balíčky, jsem narazil na jednoho max 2 vždy ty stejné hráče a dnes už tam není nikdo. Hra byla znovuinstalovína na jiny comp - tak chybka bude někde jinde. Dík za info.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Zámek na položce veřejný team

Příspěvek od Honzaleco »

Impossible! :O
...pokud teda hraješ na WiiU, tak to chápu... :evil:
Jinak na ostatních platformách...pokud máš nainstalovanejch všech 5 přídavků (Resurgence, Rebellion, Earth, Retaliation, Reckoning)...tak bys neměl mít problém najít rychlou hru. Když založíš vlastní, tak musíš často čekat, to je pravda...ale připojit se k někomu do hry obvykle netrvá vůbec dlouho...aspoň u mě (hraju na PC). (je asi jedno, jaká obtížnost).

I dva a půl roku po vydání / rok a půl po ukončení podpory hry hraje MP pořád hodně hráčů...
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne úte 23. zář 2014 17:35:35, celkem upraveno 1 x.
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Re: Zámek na položce veřejný team

Příspěvek od Woland »

Tak s podporou jsem odstranil problém. Stačilo 0dkliknout položky opravit chyby a aktualizovat. Právě tlačítko myši na ikonu hry v originu.
Odpovědět