Jak to...

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Jak to...

Příspěvek od Kuboshek »

Tak na tohle se rád podívám :D Promiň Honziku ale Asari adept s Arc pistol bys měl moc jednoduché =)

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak to...

Příspěvek od Honzaleco »

...pfffff...Sadene je na Swena hodná...

Tohle mi přijde dost pikantní :evil: :
Obrázek

...buď si to vem do budoucna ty, Swene...nebo to zkusím já...potom, co si zahraju s tím drellem...
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak to...

Příspěvek od Honzaleco »

Kuboshek: Další super kombinace :turian: ...děkuju pěkně...to je snad ještě větší hrůza, než ten Ex-Cerberus s Gethskou puškou.... x)
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Jak to...

Příspěvek od Kuboshek »

Honzaleco píše:Kuboshek: Další super kombinace :turian: ...děkuju pěkně...to je snad ještě větší hrůza, než ten Ex-Cerberus s Gethskou puškou.... x)
Hodně štěstí =) doufám že sem hodíš nahrávku :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak to...

Příspěvek od Honzaleco »



Geth s Katanou - build

...s touhle postavou moc nehraju...nejsem na ní zvyklej a na začátku první vlny je to poznat...pak už to snad ale je trochu lepší... :)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak to...

Příspěvek od Honzaleco »

...zrovna jsem dohrál a ani drell s tempestem neni špatnej. Infiltrátoři můžou mít jakoukoli zbraň a nikdy nebudou úplně mizerný...

...teď mě navíc potěšil můj tým. Všichni 4 jsme měli přes 100k (navíc s přednastavenýma Gethama)...to vždycky tak nějak zahřeje u srdce. A taky je ta hra plynulejší a nezdá se bejt těžká. :)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak to...

Příspěvek od Honzaleco »



build

...jak jsem předeslal, šlo to dobře...celýmu týmu...přednastavenej nepřítel - a stejně všichni přes 100k...
...a to to ještě hraju špatně, jsem vypozoroval...vzhledem k buildu...minu mám postavenou na debuff místo damage a stejně to hned odpaluju....pffff...


Další bude ten kvarianskej lůzr s ještě horší věcí, který se BioWare nestydí řikat zbraň...ach jo...už teď se netěšim... :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak to...

Příspěvek od Honzaleco »



build

Scimitar se mi povedlo rozchodit...taky je fakt, že jsem kvarianovi dal skoro nejúčinnější vybavení pro tuhle brokovnici... Z každýho výstřelu bylo ale i tak cejtit, že ta zbraň je ...taková..."underwhelming" oproti ostatním ve svý kategorii. Jak říkám, s tou výbavou to nakonce docela šlo...ale stejně...z Katany jsem měl lepší pocit.

...ještě, že ten kvarian má Marksmana...když jsem ho zapnul, byl Scimitar hned o poznání účinnější...Tac Scan mi taky trochu pomoh. Na kvarianovi to ještě jakžtakž šlo...s jinou postavou a Scimitarem bych už ale měl vážnější problémy.
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Jak to...

Příspěvek od Kuboshek »

mrknu na to až budu mit trpělivost podívat se na to nekvalitni video :D mizerny rozlišení honziku :D ale mam dobrou zpravu :D už mam opět nainstalovany origin a ME3 (po clear instalaci oken) takže doufám že v brzké době zahrajem :) (doma byvam až po 18hod kazdej den)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak to...

Příspěvek od Honzaleco »

Dost mizerný, přiznávám. Protože velikost videa, publikace a nahrání na YT je o dost kratší, než kdybych zkoušel lepší obraz. Mám starej noťas a nijak extra rychlý připojení - nějaký videa jsem dřív měl možná v lepší kvalitě, ale to jsem si pomalu moh vzít víc v součtu na 3/4 dne volno, než jsem to hodil na net. Takhle je všechno hotový cca za tři/čtyři hodinky. :D

...a i tak jde ten obraz celkem zřetelně vidět a je dobře poznat, co se na videu děje...
Odpovědět