Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Woland »

Jak se prosím projevuje ve hře, pokud mám úroveň 20 a posilim postavu /tym/? Zvyšuje se tak postavám štít nebo tak něco? Dík
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Sadene »

Pokud myslíš "povyšování" tak ti to zvedne tvůj N7 level, ale všechny postavy z dané třídy (každá postava z třídy adept, voják, sentinel atd., podle toho jakou třídu povýšíš) budou opět začínat na lvl 1 a budeš je muset znovu dotáhnout na lvl 20 ;)
Obrázek
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Woland »

Ano díky, ale čím je N7 level významný? Mohu dostat lepší zbraně? Zvýší se max úroveň štítu, nebo tak něco?
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Flek »

budeš jako bys začinal
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Woland »

Pak nechapu k čemu je to dobrý????
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Sadene »

No tak třeba někdo tě nevezme na platinu, když máš N7 lvl 120... teoreticky to může vypovídat o tom, kolik jsi strávil času hraním a jak to ovládáš. Ovšem není to nic průkazného, spousta hráčů nějak extra nepovyšuje a jde jim to skvěle, naopak vysoký N7 level není 100% zárukou kvality. Takže by to mělo pouze ukazovat na to, kolik toho máš nahraného.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Honzaleco »

Sadene píše:No tak třeba někdo tě nevezme na platinu, když máš N7 lvl 120...
Pokud někdo takovej je, tak je to i trochu blb... :) 120 je takový minimum...od 120 vejš vim, že ten člověk hrál aspoň jednou za všechny třídy (povýšení jedný třídy - podle levelů - N7 = 20. 6 x 20 = 120). Pokud má někdo míň a chce na platinu, je podezřelej. Pokud víc, tak třeba nedávno začal, ale třeba taky ne; co já vim. Já to hraju od vydání, jsem pořád 570 (kdyby nebyly povyšovací komunitní operace, měl bych N7 třeba 450.) a líbí se mi to tak.
Sadene píše: Ovšem není to nic průkazného, spousta hráčů nějak extra nepovyšuje a jde jim to skvěle, naopak vysoký N7 level není 100% zárukou kvality. Takže by to mělo pouze ukazovat na to, kolik toho máš nahraného.
Teoreticky, protože..fakt jako teoreticky. Jak píše Sadene...
Reálná vypovídací hodnota čísla N7 nad 120 je nulová. Když už bych se měl něčim řídit, tak koukam na hráčovo vybavení, co si bere/Challenge Points.

...je to pravda, musim s tim souhlasit...kdybych v něčem, týkajícím se MP, nesouhlasil s jiným veteránem multiplayeru, bylo by něco asi špatně. :D :D
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Green »

Povýšení navíc zvyšuje War Assets v singleplayeru, takže pokud jsi typ člověka, kterého nebaví řešit malichernosti typu vedlejších misí, sbírání různých serepetiček nebo ukecávání lidí a přesto nechceš zažít epic fail na konci hry, tak je povyšování postav v MP jedna z voleb, jak toho docílit.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Kuboshek »

Green píše:Povýšení navíc zvyšuje War Assets v singleplayeru, takže pokud jsi typ člověka, kterého nebaví řešit malichernosti typu vedlejších misí, sbírání různých serepetiček nebo ukecávání lidí a přesto nechceš zažít epic fail na konci hry, tak je povyšování postav v MP jedna z voleb, jak toho docílit.
řekni mi jak myslíš ten :turian: epic fail na konci hry :turian: :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Hany »

tož když nemáš dostatečnej počet war assets, tak si nemůžeš zvolit ty 3 konce a taky je tam rozdíl v tom účinku zbraně, když máš vysoký počet tak to vezme jen syntetiky, zatímco když máš nízký počet tak ta "vlna" třeba na Zemi vezme s sebou i lidi... nicméně pokud máš dlcčka tak je vcelku problém tohoto stavu dosáhnout ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:tož když nemáš dostatečnej počet war assets, tak si nemůžeš zvolit ty 3 konce a taky je tam rozdíl v tom účinku zbraně, když máš vysoký počet tak to vezme jen syntetiky, zatímco když máš nízký počet tak ta "vlna" třeba na Zemi vezme s sebou i lidi... nicméně pokud máš dlcčka tak je vcelku problém tohoto stavu dosáhnout ;)
bylo to myšleno tak že je úplně jedo jak to zahraješ stejně zařveš nebo minimalně zničíš to co sis oblíbil ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Hany »

jo aha... tak on je vcelku fakt, že celej ten konec se dá považovat za hrůzu... :? docela by mě zajímalo, jak by ten konec vypadal, kdyby zůstala v roli ta temná hmota a hráč by potom musel zničit to lidstvo... silně pochybuju, že by to bylo přijato jinak než tenhle "nedopečenej" konec... ale to už jsem krapet offtopic :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:jo aha... tak on je vcelku fakt, že celej ten konec se dá považovat za hrůzu... :? docela by mě zajímalo, jak by ten konec vypadal, kdyby zůstala v roli ta temná hmota a hráč by potom musel zničit to lidstvo... silně pochybuju, že by to bylo přijato jinak než tenhle "nedopečenej" konec... ale to už jsem krapet offtopic :)
no a co že offtopic ale snad první tvůj topic s kterým plně souhlasím =)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Hany »

tak to se dá považovat za úspěch, řekl bych :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Sadene »

Hany píše:jo aha... tak on je vcelku fakt, že celej ten konec se dá považovat za hrůzu... :? docela by mě zajímalo, jak by ten konec vypadal, kdyby zůstala v roli ta temná hmota a hráč by potom musel zničit to lidstvo... silně pochybuju, že by to bylo přijato jinak než tenhle "nedopečenej" konec... ale to už jsem krapet offtopic :)
pro ME3 nikdy s temnou hmotou nepočítali (ani to neměnili na současnou verzi kvůli "únikům") Popřel to i Karpyshyn.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Hany »

jasně... ale ve dvojce ještě byla v plánu (nebo to alespoň tak vypadalo) vcelku by mě zajímalo, jak by to vypadalo :) ...stejně by mě dostalo, kdyby se s ní vytasili v nových dílech, pač by to byl asi další kontroverzní konec celé nové trilogie :D (teda pokud to bude trilogie) :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Kuboshek »

Hany píše:tak to se dá považovat za úspěch, řekl bych :D
Tak určitěě :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Green »

Kuboshek píše:
Green píše:Povýšení navíc zvyšuje War Assets v singleplayeru, takže pokud jsi typ člověka, kterého nebaví řešit malichernosti typu vedlejších misí, sbírání různých serepetiček nebo ukecávání lidí a přesto nechceš zažít epic fail na konci hry, tak je povyšování postav v MP jedna z voleb, jak toho docílit.
řekni mi jak myslíš ten :turian: epic fail na konci hry :turian: :D :D
SPOILER ALERT!


A nakonci...
spoiler
Catalyst ti dá jednu možnost, která tě zabije, vyhladí Reapry i s celou Zemí a odpálí alianční flotilu.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Hany »

ok... tak přes odkaz od greena jsem se dostal na další video... který ukazuje úplně celej špatnej konec... a musím konstatovat, že tenhle jsem ještě neviděl... jak jsem si myslel, že jsem viděl všechny, tak tenhle mě přesvědčil o opaku O_o
tady to je: (že jsou tam spoilery asi netřeba zmiňovat)
Obrázek
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Posilování postav týmu jak se konkretně projevuje?

Příspěvek od Flek »

Tak to se mě stalo když sem to hrál poprvé měl sem málo bodů někde se to pokazil
Odpovědět