Jak rychle přenášet předmět?

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Woland
Vojín
Příspěvky: 11
Registrován: pon 23. zář 2013 8:56:05

Jak rychle přenášet předmět?

Příspěvek od Woland »

Mám dotaz jak zrychlit chůzi půři přenášení předmětu (zkoušel jsem např mezerník a předmět ihned upadne). Dík
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Jak rychle přenášet předmět?

Příspěvek od Honzaleco »

Myslíš úkol, jak dopravuješ předmět na LZ..."pizzu"... :)

Když to máš na zádech, nejde běhat, jenom chodit. Rychlost chůze zvýšíš Adrenalin bonusem ke zbroji. Asi-ne-moc známej fakt: Když jdeš (jdeš, ne běžíš) pozpátku nebo po straně bokem, chůze s předmětem je o něco rychlejší, než když jdeš rovně. Je to ale o dost těžší na provedení...pak to chce mít trochu povědomí o vzhledu mapy a aspoň trochu tušit, co je za tebou (a do čeho jsi vrazil/jakej objekt tě zastavil :D ).

Pak s tím hráči běhají...to jim padá a oni ho rychle zvedají při běhu. To je ještě těžší, spoustě hráčů to nejde (je to náročný na mačkání mezerníku) a často předmět nechají za sebou a musejí se pro něj vracet. Když to jde, tak to ale vypadá, jako kdyby s tím předmětem postava běžela a odnese ho bleskurychle.

Já to nedělám, neumim to, nechci si zbytečně unavit prsty a přijde mi to jako trošku nefér exploit. Adrenalin modulem ale v pohodě o trochu zvýšíš rychlost postavy a když pak třeba neseš předmět jako drell, jsi sám o sobě dost rychlej i při normální chůzi. :)
Odpovědět