CZ/SK komunitní akce (?)

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

CZ/SK komunitní akce (?)

Příspěvek od Honzaleco »

...přemejšlim, jestli by byl zájem udělat takovou velkou akci v MP...když už se blíží ta Andromeda, tak že by v ME3MP Cz/Sk komunita naposledy pozvedla zbraně a zahrála si...bylo by to ve stylu těch víkendovejch operací a komunitních eventů, který mně osobně trochu chybí...při kterejch byl stanovenej společnej cíl a všichni jsme se snažili přispět k jeho splnění...

...už to mám zhruba promyšlený a teď to už jenom dolaďuju...byla by to komplexní operace, asi dvoudenní a datum - někdy okolo Vánoc...asi o tom dam vědět i na FB a vedle tohohle fóra můžu udělat i thread na RPG Citadele. Ale tak předběžně...byl by tady zájem?
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne čtv 24. lis 2016 10:46:48, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: CZ/SK komunitní akce

Příspěvek od stoker200 »

Za mňa určite.. rád si zahrám.. :)
17cm
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: CZ/SK komunitní akce

Příspěvek od destanov »

Zájem by byl, ale potřeboval bych bližší info. :)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: CZ/SK komunitní akce

Příspěvek od Honzaleco »

...bližší info? No, popravdě jsem chtěl počkat ještě na FB, jaká bude odezva tam...a teprve pak něco rozjíždět. Až by bylo pár lidí jistejch... On je to docela komplexní plán...nebo to aspoň na papíře vypadá trochu obsáhle. Jako jo, klidně to sem hned ráno hodim...ale zase sem nechci dávat něco, co by se potom neuskutečnilo, protože na to nejsou lidi.

-> detaily teda ráno v dalším vláknu.
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: CZ/SK komunitní akce

Příspěvek od destanov »

To nechám čistě na tobě, já tím chtěl jen říct, že mě to zaujalo, ale nic neslibuji.
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK komunitní akce

Příspěvek od GamerClassN7 »

Pokud de o to mohu nabídnout privátní ME3MP server s bonusovýma mapami a zbraněmi a pár novýma objekty ke splnění
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: CZ/SK komunitní akce (?)

Příspěvek od Honzaleco »

...datum zatím nechám bejt, může se to odehrát v podstatě kdykoliv, tak snad bude někdy zájem nejen tady, ale i v rámci naší komunity (pokud něco takovýho ještě existuje, he he) a sehrajem to třeba snad v novým roce.

Tak je to rozepsaný...vypadá to, že je toho dost - snažil jsem se, aby to bylo pochopitelný. (a ne, neni to, že bych se nudil, neměl co na práci a vymejšlel kraviny - jenom občas rád zapojim fantazii a baví mě psát :D )
Odpovědět