Multiplayerová dobrodružství - videa

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Kvarianská infiltrátorka (build)

Look at my hips! :))



...pitomá mapa pro odstřelovače... :mrgreen:
A taky s tim Valiantem moc neumim, jak se můžete přesvědčit (koukám, kde je nějakej Atlas...ty věci jsou dost velký, do nich se ještě trefim).
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od stoRmjE »

Valiant je jeden z nej sniperek, o neco slabsi jak Black widow, ale nehaze a 3 kulky vystrelis hnedka, bez nakyho nabijeni...BTW kdyz nahravas, neseka se ti to?
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Valiant je pro mě jedna z mála sniperek, se kterou ještě jakžtakž zvládnu hrát... :D

Občas jo...při nahrávání mám stabilně tak 22-23 FPS a občas jsou ty dropy i větší. Zase ale...když nahrávám, tak obyčejně hostuju...a tomu, kdo založil lobby, se hraje vždycky o trošku líp... :-O ...tim trochu kompenzuju tu pomalejší rychlost snímků...
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od stoRmjE »

Tak to bych asi nedal, ja jsem na nizky fps haklivej, už na videu je trošku videtm, že to neni uplne plnuly, musis mit teda nervy ze železa :)

BTW nasel jsem program Action! a pripada mi že neni tak narocnej pri nahravani
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm asi taky zase nejaky video udelam s nejakym spesl charem kua, pravda pri nahravani mam obcas i 59fps misto 60 :-D a nej sniperka je BW slusna kadence a pekelnej dmg, valiant tda tema 3 ranama asi tak co BW jednou :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od stoRmjE »

Swen von Walhallion píše:hmm asi taky zase nejaky video udelam s nejakym spesl charem kua, pravda pri nahravani mam obcas i 59fps misto 60 :-D a nej sniperka je BW slusna kadence a pekelnej dmg, valiant tda tema 3 ranama asi tak co BW jednou :-D

S Black widow nemuzu hrat, trhá mi to uši :D
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Vlada47 »

stoRmjE - Upřímně, všechny zbraně ve hře (možná právě s vyjímkou Black Widow a několika dalších) mi zní jako variace na vzduchovku. Výstřely z reálnejch zbraní opravdu trhají uši, protože ten hluk je dost za úrovní hranice, která je pro člověka ještě bezpečná. Kdyby vojáci stříleli s takovou frekvencí jako je nám to prezentovaný ve hrách a filmech, tak jsou všichni za chvíli hluchý.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Asarijská adeptka (vanilla) (build)



...dotaz...je místo, kde můžu koupit nějaký spolubojovníky, co nebudou úplný nemehla? :D :D Po skončení hry jsem měl sto chutí si někoho takovýho předplatit..chvílema ta hra bylo náročnější, než jsem čekal... Aspoň doklad toho, že s touhle asarijkou by neměl bejt zas až takovej problém tuhle kombinaci (Giant/Reaper) odsólovat...teoreticky. :))

K buildu - proč nemám nic v pasivních bonusech? Hlavní útočnej prostředek jsou u týhle postavy bio. exploze. A síla explozí nezáleží na hodnotě power damage..ale na úrovni vylepšení schopností, ze kterejch se výbuch skládá (proto mám všechny ability na maximum). I tak můžu využít plnou fitness :D ...takže ne, neni to nějakej zvláštní build; naopak bych řekl, že jeden z optimálnějších. :)
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

ale tak kdyz na mne beknes na originu tak se i pridam kdyz bude cas :-D

jinak ja bych teda jels psi neco takovyhodle sice pasivky nemaj vliv na BE ale maj vliv na na dmg a force throv a warpu coz se muze siknout hlavne na vyssich obtiznostech navic diky bonusum k nosnosti si muzes dovolit vzit vykonejsi zbran nez eagly coz je obcas taky hodne znat :D A pokud to mas jen na BE tak si muze dat jako gear jen ciste pistol dmg ( vetsi dmg ) nebo stity/surv packy ( survivabilita) co mam zkusenosti tak staze je spis takova nouzocka sejne pac clovek ma ability furt v recastu jak to spamuje :-D

ps: na pistoly bych dal radsi AP mod nez DMG, pac u husku a kanibalu je jedno kterej mas ty paaj ak mouchy ny cisty throw ale melo by to bejt fest znat v pripade armored cilu hlavne na gold a vejs teda ( ten armor bonus potvor si bohuzel nepamtju, mozna nekde vyhrabu jeste tabulky co sem na to mel)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od JiAliZe »

Honzaleco píše:...dotaz...je místo, kde můžu koupit nějaký spolubojovníky, co nebudou úplný nemehla? :D :D Po skončení hry jsem měl sto chutí si někoho takovýho předplatit..chvílema ta hra bylo náročnější, než jsem čekal... Aspoň doklad toho, že s touhle asarijkou by neměl bejt zas až takovej problém tuhle kombinaci (Giant/Reaper) odsólovat...teoreticky. :))
Já to beru, pokud mě nebereš jako nemelo, kdy a kde? =/
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

par videii ze vcerejsi platiny :-P






pravda je ze vcera se kriticky nedarilo :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

...můj oblíbenej moment...2. hra na Noverii - čas 25:09...v pohodě běžim, běžim, nikde nikdo, jenom kdesi nahoře nějaká Banshee...a najednou ležim. To bylo normálně sprostý. Ta hra si ze mě dělá p*del. :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Turianský voják (build)



Tenhle turian + Hurricane X = maximální destrukce.
...ano, vybral jsem si OP kombinaci (zvlášť s tím Hurricanem).... :-O Jak je vidět na videu, tak Bruty a Ravagery to úplně masakruje. Až mi jich někdy bylo i líto... :))

...pitomá Banshee...ale to jsem měl prostě smůlu. A moje chyba na konci...ztratil jsem trochu pojem o čase...
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Human Female Vanguard (Novaguardka) (build)



Základní vanguard, kterýho má k dispozici každej. Za tuhle postavu nehraju moc často, se přiznám...to nic nemění na tom, že je dost dobrá... :)
Odpovědět