Multiplayerová dobrodružství - videa

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Myslím Vanguarda (Krogan Battlemaster Vanguard). Proti Gethům, který nemají instakill, je s ním Gold naprosto triviální.

Warlord (náčelník, a.k.a. "HAMMER TIME!")? No, u něj potřebuješ, aby to kladivo dávalo co největší rány. A nejen nabitý bioticky/elektricky. Takže útok nablízko. Já na něm mám brokovnici; s tim, že neni zas až tolik důležitý, jestli je to třeba Reegar nebo Claymore - hlavně, aby tam šla dát omni-blade (+ 50% k melee útoku).
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Warlord je super, já sem si teď dala sentimela znovu od 1 levelu a musím říct, že ty začátky s ním jsou dost hektický, to kladivo fakt nemá takovou sílu. Ale protože sem ai omylem vynulovala i infiltratora, tak mám teď co dělat :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

podle me je kroguard lepsi nez warlord, preci jen charge krom dobijeni stitu navic boostoje mele a poskytuje znacnou mobilitu. U warlorda me **** ze jednak je pomalej jak zelva a nemze preskakovat prekazky a i proti gethum se kroan obcas potrebuje zdejchnout aby trochu rozptylil chumly gethu etc coz u warlorda je tezko proveditelne.
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

N7 Paladin (build)



...v jednu chvíli mně připadalo, že věže byly všude. Turrets EVERYWHERE!!! :O
:D
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Dotaz, jak to, že třeba na pc nemá ve Firebase White mapa jednu zpřístupněnou chodbu a já jí na PS3 mám a zasev ještě jedný je to naopak? Já myslela že systém map na DLC nebo klasicky je na všech systémech stejný. Jinak Honzo, pěkný video :D Paladin je super.
Ještě jeden dotaz, v platině, sem byla s jedním, ten byl za destroye a lomcoval tam všechny protivníky (něčím) najednou. Cobra missile to určitě nebyla, jelikož tolik by toho tam v packu neměl, tak nevím, čím je tam na jeden zásah porcoval, víte někdo? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od stoRmjE »

pokud to neopravily, tak na xboxu muzes mit nekonecno raketometu, je to bug. Ono celkove na xboxu to je nejak moc zabugovany :)
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Já mám PS3, co mě se třeba stalo, tak u některých postav mám i více množství talentových bodů, třeba zrovna u Kolektora, tam jsem byla ještě podle nich v mínusu ale měla jsem vše plné, zvlášštní :D Mě bylo ale divný, že já si sotva škrtnu a on jede a půl mega points na konci jedenáctý vlny v platině, má bez jakkéhokoliv škrábnutí :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Destroyer? Ničení na jednu ránu? Aha, narazila jsi na cheatera, kterej využívá tzv. Missile Glitch (jj, bug s nekonečno raketama). S takovejma blbama nehrát, jsou to cheateři...teď už se na to v BioWare sice vykašlali a nikoho netrestají, ale stejně - jakmile narazím na takovýho jedince, okamžitě opouštím hru. Má to bejt zábava a třeba i výzva...ne? Tohle není ani jedno...je to podvod.

K videu - byl jsem trochu překvapenej, že jsem nakonec skončil s nejvyšším skóre. Nezakládal jsem totiž lobby...a tomu, kdo hostuje, se vždycky hraje líp - hra se řídí podle jeho internetovýho připojení...
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Jak to ale může zabugovat na psku? Omluvte mě, jsem v tomhle amatér :D To mi hlava nebere, na pc, ok, pochopim, když tam na někoho narazim... No mě se to stalo právě poprvé, tak říkám, co to má za postavu, koukám a on Destroyer.... Hned mi ale bylo divný, že tam jel tolikrát a já fakt sotva dala 30 tisic points a to jsme byli ve ctyrech, vzdyt tohle bylo lehci jak bronz :D
Naposledy upravil(a) Kira_Shepard dne pon 10. úno 2014 22:38:57, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od stoRmjE »

Kira_Shepard píše:Já mám PS3, co mě se třeba stalo, tak u některých postav mám i více množství talentových bodů, třeba zrovna u Kolektora, tam jsem byla ještě podle nich v mínusu ale měla jsem vše plné, zvlášštní :D Mě bylo ale divný, že já si sotva škrtnu a on jede a půl mega points na konci jedenáctý vlny v platině, má bez jakkéhokoliv škrábnutí :D

Na to je taky bug, celkem lehce proveditelny :)

Btw: na ten glitch raketomet prave ze nepotrebujes nejaky programek, je to chyba hry, kdy staci prohodit zbrane, ale jak, to se nerika :)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Je to bug v herní mechanice celýho MP; neni omezenej jenom na jednu platformu, měl by jít udělat i na PC a Xboxu... Jenom pro vysvětlení - já o něm vím, ale nemám šajn, jak se to dělá, je to blbost a nezajímá mě to... :D

Buď ráda, aspoň jsi získala 150 tisíc kreditů za platinu zadarmo...já musím obětovat dobrý (a drahý) vybavení, aby hry na platině nějak dopadly.. :)
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Tak kdy se ti poštěstí udělat platinu za 17 minut? :D Říkám, lehčí jak bronz skoro, pokud ti neodpadá celý tým a ty jedeš poslední vlnu třeba sólo :D Což já pro dobro týmu udělám, ale sama se na sólo neodvážím :D
Obrázek
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od stoRmjE »

Jen tak mimochodem, neni hra na xboxu/ ps3 lehci? respektive mi jde o obtinost, prece jenom s ovladacem neudelam otocku o 180 stupnu tak jako na mysi
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

stoRmjE píše:Jen tak mimochodem, neni hra na xboxu/ ps3 lehci? respektive mi jde o obtinost, prece jenom s ovladacem neudelam otocku o 180 stupnu tak jako na mysi
Průběh hry asi nééé, ale podle mě ovládání určitě, já to zkoušela u kámoše na pc, absolutně sem se neorientovala. Tady klasika R1 střílím, L1 přibližuju, R2, L2, trojůhelník schopnosti.... X skok, krytí, běh :D kolečko melle, kostka přebíjené. Šipka nahoru cobra, pak podle hodinových ručiček ops survival pack, media gel, thermal pack.... Je to podle mě i prostě přehlednější a líp se mi to prostě drží v ruce, takže ovládání bych řekla že jooo :D

A co se týká orientace, tak bych řekla, že je více stabilní ve hře ten pohled tím ovladačem..... Ale na pc sem to zkoušela jen chvíli, ale i tak sem prostě nezvládala a kolikrát sem zmáčkla i jiný tlačítko, tady se mi to stane tak 1 za x desítek her :D
Naposledy upravil(a) Kira_Shepard dne pon 10. úno 2014 22:58:08, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Konzolisti to neradi slyší, ale možná trošku jo. Rychlost hry totiž závisí na FPS a ta je u konzolí nějak fixně nastavená (na 30? nějak tak to bude). S vyšší plynulostí jsou sice zbraně trochu účinnější, ale nepřátelé útočí rychlejc, samozřejmě.

A mají aim assist. Takže headshoty jsou lehčí (i když to je dvousečná zbraň, když třeba mířidla z hlavy Maraudera na poslední chvíli sklouznou na chudáka malýho Swarmera...) :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Ovládání lehčí?? Pfff, já si vůbec nedovedu představit, jak s tím ovladačem hrajete. Na klávesnici jsem si za ty měsíce vytvořil prstoklad, se kterým si nemůžu stěžovat.
Je to o zvyku, hádám...já, dostat do ruky gamepad, bych prvních několik her hrál tak mizerně, až by to nebylo hezký. :D
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Honzaleco píše:Ovládání lehčí?? Pfff, já si vůbec nedovedu představit, jak s tím ovladačem hrajete. Na klávesnici jsem si za ty měsíce vytvořil prstoklad, se kterým si nemůžu stěžovat.
Je to o zvyku, hádám...já, dostat do ruky gamepad, bych prvních několik her hrál tak mizerně, až by to nebylo hezký. :D
Je to o zvyku bych řekla, já nevím jak na pc/xboxu ale u mě je multiplayer ovládání stejný jako v ME2 a ME3 až s těmi rozdíly, že pod L2 sem měla schované všechny své i parťáků schopnosti, tak jsem mohla vybírat najednou a taky tam nebyli packy..... Ale taky už jedu jak fretka :D

Tak je fakt, že s headshoty problém nemám, jen někdy mi dělá problém dát over- cover grab, než tam doběhnu, tak se mi ztratí, třeba často taková nemesis, která ráda ve hře hraje na schovávanou :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Host/offhost problem je problem jen pro urcity kokretni klasy ( vsichni vanguardi, shadow fury) a zbrane ( GPRS, Javelin, Crusader, Graal, Kishock z tech o kterych vim)kdy tim ze mate o neco vetsi odezvu na zakladajici hrace vnikaji micro lagy, coz u agresivne hranyho vangurada kterej pinga po mape je desnej opruz a u vyse jmenovanych zbrani to ma effekt ze kdyz vystrelite na urcitej bod na potvore tak trefite misto kde bly pred x setinama vteriny takze vetsinou nic pac se vetsinou jedna o zbrane kde se jeden na HS ( s cabalou + crussader nad tim obcas jako ohffhost fakt besnim pac clovek vysipe celej zasobnik do mista kde potvoa byla ... )

co se tyce missile glitche tak na PC jich bylo nekolik variant, nektery se podarilo odstranit jako odstraneni zoomu u krasae, pak byl jeste se strikerem, a pak je oblibenej invisible cobra aby cloveku nestrasila na zadech :-D
U PC je navic provblem ze nekteri bezmozci si upravujou urcity soubory hry takze pak zbrane maj neomezenj pocet naboju vechno davaj na oneshot etc ..

jinak co se tyce ovladani tak na to m se shoduje vetsina lidi klavesnice + mys je mnohem prciznejsi a na ten aim assist na foru lidi vetsinou akorat nadavaly teda, na druhou stranu si nedovedu predstavit bez nej predstavit smysluplny mireni s ovladacem. Ona kvalitni mys se slusnym dps je celkem hodne poznat ( kdyz to nastavim na svoji mysi vsechno na max tak pohyb cca 1cm mysi seovna pohyb pres celou obrazovku. Navic clovek muze orcovat jak rychchle se otaci od pomalyho otaceni pozorovani urcytyho vyseku mapy az po bleskurychlou otocku celem vzad :-D

A treba Cabalu tak jak sem ji hral je snad s ovladacem i nehratelna, pac to byl build zalozenej na pohyblivosti pomoci dodge/heavy melle a pomerne casto se mi stavalo ze sem netusil kde sem nebo sem byl mirne dezorientovanej, tam mi prijde mys + klavesnice lepsi co se tyce ziskani prehledu o situaci.


Kua budu to muset nekdy zapnout a udelat nejak vise s cabalou a timhle mad buildem :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Honzaleco »

Když někdo nehostuje, tak se to může projevit i na schopnostech, mam takovej pocit. Ne na hitscan útocích, který okamžitě zasáhnou to, co je zaměřený (Overload, Energy Drain...), ale na klasickejch projektilovejch schopnostech (Warp, Incinerate apod.). Hostse častějc trefuje i tou druhou kategorií, off-host se občas stává, že třeba Warp sice přesně letí na cíl, ale nějak se mu podaří se netrefit.
Hrát třeba AA off-host samozřejmě jde, ale je to trochu větší riziko než třeba u Turiana Ghosta...

Invisible Cobra není naštěstí cheat nebo nějakej podvod, často si raketomet taky schovávám...ta bílá věc je hrozně hnusná a nevypadá to hezky, jenom to bije do očí... :D
Uživatelský avatar
Kira_Shepard
Rotný
Příspěvky: 181
Registrován: stř 25. pro 2013 15:31:43
Bydliště: Earth

Re: Multiplayerová dobrodružství - videa

Příspěvek od Kira_Shepard »

Tak já to neumím zase s klávesnici a myši (tu nepoužívám ani normálně) :-D
Jinak ohledně těch bugu, nevím, mě bu to nebavilo, moc lehce ziskatelny peníze a sotva by se objevila Banshee, tak by ani holka nestačila mrknout a už bu byla rozsypana :-D


Kluci, invisible cobra? Co to? :-D Kolik těch cober je? :-D
Obrázek
Odpovědět