9th Brigade of the Czech Republic

Znáte nějaké triky, užitečné rady nebo se chcete jen seznámit s jinými hráči? Pak jste vítáni.
Defenderon
Svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: ned 20. led 2013 19:55:16
Kontaktovat uživatele:

9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Defenderon »

Tato skupina je sdružením hráčů Mass Effect 3 Multiplayer, kteří komunikuji přes Mumble.

http://social.bioware.com/group/7627/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud s námi chcete hrát tak napište, rádi přivítáme jak začátečníky tak zkušené hráče.
Těšíme se na Vás.


Co je potřeba udělat? Zaregistrovat se na BSN (pokud už nejste) http://social.bioware.com" onclick="window.open(this.href);return false; ,
Přidat se do této skupiny : http://social.bioware.com/group/7627/" onclick="window.open(this.href);return false;
a nakonec se podívat na tento odkaz http://social.bioware.com/group/7627/discussion/23447/" onclick="window.open(this.href);return false; , kde je popsáno jak se přidat na mumble (druhý návod) , kde už vás rádi přivítáme

K připojení na mumble je potřeba i heslo, které vám napíšu pokud si mne, nebo kohokoliv jiného z Brigády přidáte na Originu ( nick: Defenderon), nebo napíšete do zpráv.

//upraveno
Green
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od jeňa_cz »

není to tak oficiální jak to vypadá :P
Elaniss
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 03. úno 2013 12:22:07
Bydliště: Praha

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Elaniss »

Jo jo - není to tak oficiální.
A hlavně jsou tam bezva lidičky.
Přiznám se, že by mě ten mulťák tolik nebral kdybych neměla si s kým zahrát, při hře si pokecat atd... :-O
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od qqy »

Klidně se přidám nebo si zahraju ale jsem naprostá lama, můj strop je silver + nemám skoro žádné zbraně a gear...
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od jeňa_cz »

qqy píše:Klidně se přidám nebo si zahraju ale jsem naprostá lama, můj strop je silver + nemám skoro žádné zbraně a gear...
hah to vubec nevadí =)
Uživatelský avatar
qqy
Podporučík
Příspěvky: 385
Registrován: pon 14. led 2013 4:44:42

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od qqy »

jeňa_cz píše:
qqy píše:Klidně se přidám nebo si zahraju ale jsem naprostá lama, můj strop je silver + nemám skoro žádné zbraně a gear...
hah to vubec nevadí =)
Se podívej na odkaz na N7 HQ, co mám v podpise. Tak chudý inventář jsi ještě neviděl.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Honzaleco »

(pssst, nevěřte mu!! :-D )

...taky se na to možná mrknu...mám vás kontaktovat přímo na BSN? Já jen, že tam mám jiný nick než tady/svoje ID. Tak ať o mně víte...stejně se radši připomenu.

...jo a toho času nemám žádný Cyclonic Modulatory a jsem z toho zoufalej (což je pravda). Jakmile nemám tuhle věc jakýkoli úrovně, tak nejsem schopnej podat solidní výkon, takže bacha na mě. :-)
Uživatelský avatar
Asura-CZech
Svobodník
Příspěvky: 46
Registrován: pon 21. led 2013 19:43:42

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Asura-CZech »

No já se asi přidám protože MP sem znovu zapl před pár dny a dost mě to chytl (Hrál sem ho jen když ME3 vyšlo kvůli konci)
Hraju převážně Gold (Platinu sem si ještě netroufl ani zapnout :D ) a sem takovej n00bík :D ani se nehoním za skorém (sem rád když přežiju vlnu :D )
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Swen von Walhallion »

qqy píše:Klidně se přidám nebo si zahraju ale jsem naprostá lama, můj strop je silver + nemám skoro žádné zbraně a gear...

Hmm takovyho kecala sem tady uz dloho nevidel, prej strop silvr :-D ha tak to s nama na gold a platinu uz hochu nepachnes :evil:

Jinak ja se taky klidne pridam, jen moje vykony sou podle toho jak se mi dari v SC2 :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od jeňa_cz »

Honzaleco píše:(pssst, nevěřte mu!! :-D )

...taky se na to možná mrknu...mám vás kontaktovat přímo na BSN? Já jen, že tam mám jiný nick než tady/svoje ID. Tak ať o mně víte...stejně se radši připomenu.
jak Def napsal odkaz na BSN tak tam je v záložce Discussion i návod na to jak zprovoznit Mumlák apod. takže klidně se přihlaš rovnou tam, pokud tam někdo z nás bude tak v sekci 9. brigády
takže se klidně přihlas nekdy podvečer/večer na Mumlák a zabékej ;)
Defenderon
Svobodník
Příspěvky: 26
Registrován: ned 20. led 2013 19:55:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Defenderon »

Tak tak, návod na připojení na mumble je tady http://social.bioware.com/group/7627/discussion/23447/" onclick="window.open(this.href);return false; (ten druhy navod)
Přidejte se aji na BSN do skupiny a přijdte rovnou na mumble, vždicky tam někdo bude, nebo aspon odpoledne určitě.
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Swen von Walhallion »

kua za chvili v tech kecacich programech budu mit chaos ventrilo TS Mumble Skype .... sem zvedavej za jak dlouho se mi zacne motat kterej je k cemu :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

lidičky jsou tam super, často se i pobavíš (třeba v případě, že jeden z tvých spoluhráčů nevidí ani nepřítele, ani spoluhráče, takže tam stojí s turianskou postavu a střílí kolem sebe ve snaze něco trefit :D :D )
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od jeňa_cz »

Ashley-Sheppard píše:lidičky jsou tam super, často se i pobavíš (třeba v případě, že jeden z tvých spoluhráčů nevidí ani nepřítele, ani spoluhráče, takže tam stojí s turianskou postavu a střílí kolem sebe ve snaze něco trefit :D :D )
to se stalo pouze jednou =" :P
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Swen von Walhallion »

jo to znam, u me to znamena skoro instatn leave pac vetsinou hraju za AV a jak nemam target sem mrtvej :-D
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jeňa_cz píše:
Ashley-Sheppard píše:lidičky jsou tam super, často se i pobavíš (třeba v případě, že jeden z tvých spoluhráčů nevidí ani nepřítele, ani spoluhráče, takže tam stojí s turianskou postavu a střílí kolem sebe ve snaze něco trefit :D :D )
to se stalo pouze jednou =" :P
o to větší legrace to byla
Obrázek
misa.k
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: sob 28. črc 2012 15:52:34
Bydliště: Doma

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od misa.k »

Asura-CZech píše:No já se asi přidám protože MP sem znovu zapl před pár dny a dost mě to chytl (Hrál sem ho jen když ME3 vyšlo kvůli konci)
Hraju převážně Gold (Platinu sem si ještě netroufl ani zapnout :D ) a sem takovej n00bík :D ani se nehoním za skorém (sem rád když přežiju vlnu :D )
Ahoj,jsem zakládající člen a poslal jsem ti žádast o přátelství.Ať se můžem domluvit. ;)
Uživatelský avatar
Asura-CZech
Svobodník
Příspěvky: 46
Registrován: pon 21. led 2013 19:43:42

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Asura-CZech »

hned jak se vrátím se svímu PC tak to přijmu a udělám si ten mumble nebo jak se to jmenuje (Už toho začínám mít v pc nějak moc zachvíli už si nebudu pamatovat co je k čemu :D ) na social.bioware.com už sem se včera hodil žádost o přijetí Big.PitBull (kéž bych ten nick tam mohl změnit )
A jak jste zjistili muj nick na Originu to uchazeče sledujete a šmírujete :D :D (i když ono to není těžký uhodnout )
Obrázek
misa.k
Vojín
Příspěvky: 4
Registrován: sob 28. črc 2012 15:52:34
Bydliště: Doma

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od misa.k »

Asura-CZech píše:hned jak se vrátím se svímu PC tak to přijmu a udělám si ten mumble nebo jak se to jmenuje (Už toho začínám mít v pc nějak moc zachvíli už si nebudu pamatovat co je k čemu :D ) na social.bioware.com už sem se včera hodil žádost o přijetí Big.PitBull (kéž bych ten nick tam mohl změnit )
A jak jste zjistili muj nick na Originu to uchazeče sledujete a šmírujete :D :D (i když ono to není těžký uhodnout )
Velitel "vyžaduje" komunikaci přes Mumble,takže asi čeká na tebe.A rozhodně nikoho "nelustrujeme" ;)
Naposledy upravil(a) misa.k dne stř 06. úno 2013 18:21:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: 9th Brigade of the Czech Republic

Příspěvek od Swen von Walhallion »

btw nick na originu zmenit de .-) origin - ucet a sokroumi- zakladni informace upravit - origin ID
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět