Steve Cortez

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Steve Cortez

Příspěvek od Ronie »

Čo hovoríte na Shuttle pilote? Ja som si ho celkom obľúbila. Zaujímavá postava a aj jeho príbeh. Skúšal niekto vzťah s ním?
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Starbound »

Obrázek
Steve je dobrý profesionál, je super ho mít v týmu.. a jeho prupovídky s Vegou byly zábavné.. stejně jako slovní přestřelka v Citadele s Jokerem v shuttle: "You want me to drive?" - "NO" :D
nebo:
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Steve Cortez

Příspěvek od BatouT101 »

Není to špatná postava. Vždycky jsem si za ním zašel povykládat. Stejně jako s ostatní posádkou (než se začaly dialogy opakovat... ;) ) a jako vždy jsem se, tím mluvením s některými z nich, dostal málem do vztahu =(( :$. :D

Každopádně tuto romanci (jako i některé další) jsem nikdy nevyzkoušel a ani moc nechci. Ehm.. Řekl bych že není tak nějak můj typ :turian: ... :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Honzaleco »



(...taky vám tam ten výkřik přijde docela dost nepřirozenej a mimo? Meerův Shepard má (nebo se snaží mít) za každejch okolností takovej klidnej, vyrovnanej hlas...a najednou STEEEEVE!!!...je mi jasný, že to mělo bejt vykreslený jako takovej dramatickej, emočně silnej moment...ale takhle mě to spíš pobavilo :D )

-----

Jinak...profík, schopnej a dobrej pilot...ale u jeho romance to mam podobně jako Baťák, taky jsem to nezkoušel a neplánuju...přece jenom, neni to úplně můj šálek čaje a nemusim zkoušet všechno, že... :)
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Steve Cortez

Příspěvek od BatouT101 »

Honzaleco píše: ...
(...taky vám tam ten výkřik přijde docela dost nepřirozenej a mimo? Meerův Shepard má (nebo se snaží mít) za každejch okolností takovej klidnej, vyrovnanej hlas...a najednou STEEEEVE!!!...je mi jasný, že to mělo bejt vykreslený jako takovej dramatickej, emočně silnej moment...ale takhle mě to spíš pobavilo :D )
...
Jo. Toho si nejde nevšimnout. Taky mi to přišlo pro "mého" Shepa trochu přehnaná reakce. Zní to přesně tak, jako by zrovna byl jeho LI, i když jim není... Dávám to na vroubek té herní recyklaci, aby nemusely nahrávat víc materiálu tak tam je pokaždé tenhle "univerzální" pro všechny vztahy... :$

(Hmm, Cortez už 5 komentářů aby nám netrumfnul chudáka Jacoba...) :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Ronie »

Ani som nevedela, že Steve môže zomrieť. Vlastne v tejto hre .... Keď som videla to video tak som si pomyslela " Niektoré videá je dobré vidieť na YT" a to len vtedy ked za ním nezájdete na pokec. Na tie romance som sa pýtala len tak zo zvedavosti. :) Raz by som možno skúsila aj všetky romance. "Je to Mass Effect namusím nič vysvetlovať." (škoda, že neviem nájsť toto meme) :(
BatouT101 píše: (Hmm, Cortez už 5 komentářů aby nám netrumfnul chudáka Jacoba...) :D
Tromfne ho. :D :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Starbound »

Nemohla jsem na youtube najít verzi s femshep, kde Steve nezemře, nicméně je tu asi nějaký záměr s familiérností, když Shepák po větě "I´m hit" zařve "STEEVE" a femshep "CORTEEZ!" :)

Na romanci jsem jinak koukala na youtube a celkem mě překvapila, je dobrá, ale příjde mi taky celkem blbá pro Steva, páč je docela velká šance, že Shep umře - a on tak může truchlit znovu =((
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Ronie »

Našla som to video. https://www.youtube.com/watch?v=7k2U9KgnOTs" onclick="window.open(this.href);return false; Link je tuto, proste neviem vkladať videá.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Honzaleco »

Ronie píše:Našla som to video.
:)

...myslel jsem, že to tolik nasralo jenom Vegu...oni tam křičí/vrčí i Kaidan s Ash, hmm? :D
(teda to, co tam udělá Ashley, mi zní trochu srandovně, ale co...)
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Ronie »

Ja som sa na tom dobre začudovala. Čo povie Garrus, Tali, či Javik? Je to tam? Nepozerala som to celé, ale asi podla dĺžky možno nie je.
Ako je to stým videom? prečo sa mi nedarí vložiť ho sem tak aby sa hneď dalo pozrieť?
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Honzaleco »

OT:

...to video...podívej se sem...pokoušim se to tam ňák vysvětlit...
...anebo si zkus dát "citovat" něčí příspěvek, kde je video a uvidíš, jak je tam ta adresa videa vložená...
:)

...jinak v tom videu žádný mimozemský parťáci nejsou, je tam jenom reakce Vegy, Kaidana a Ashley...
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Flek »

Mě vždycky Cortez přežil u femshep
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Steve Cortez

Příspěvek od BatouT101 »

Zvláštní. Mě teda zatím přežil vždycky... Možná proto, že hrát jako "Renegade" prostě moc nedokážu. =)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Hany »

tak ono vlastně stačí, když s ním mluvíte a pomůžete mu dostat se přes smrt Roberta a tím mu ukázat nový směr do života... pak už vám nemá šanci exnout...
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Ronie »

Ja vždy chodím pokecať s každým. Hlavne v trojke po každej misii. Aj keď nemajú nič nové povedať. Kto vie ako je to keď hráte za renegade a kecáte so Stevom? Relatívne by mal prežiť, veď sa s ním
rozprávate, no ale aj tak.
BatouT101 píše:Zvláštní. Mě teda zatím přežil vždycky... Možná proto, že hrát jako "Renegade" prostě moc nedokážu. =)
Renegade PT je ťažké. Hlavne keď si obľúbite postavy. Ani mne to zatiaľ nevychádza.


:-O A tromfli sme Jacoba. :-O :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Steve Cortez

Příspěvek od Hany »

A kdo by taky netrumfl Jacoba? :D ...ok beru z5... Diana Alers :D má suveréně nejmíň... 0 ...nechápu s jejím pořadem "Battle Tits" by na tom měla být mnohem lépe O.o :D hned v závěsu se dvěma je Khalisah Bint Sinan Al Jilani ...taky nechápu (minimálně její videa, kde letí k zemi stojí za sdílení) :D a Bailey má taky míň (vždycky se mi z toho jména vybaví alkohol :D ) a Morinth taky (což je vcelku pochopitelný) Maya Brooks společně pak s Evou Coré mají každá po 4 ...když se na to tak dívám... Jacob na tom se svými 12 příspěvky vlastně není tak špatně :D natož pak Steve, který má svoje vlákno jen pár dní :D
Obrázek
Odpovědět