Samantha Traynor

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od Honzaleco »

...


...ticho tam vzadu...!!

:D
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od Starbound »

Myslím, že se budeš muset spokojit s tímto :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od Vlada47 »

Tak já si holt sepíšu vlastní. :D
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od Starbound »

Ona je prostě taková, že by se k ní člověk hnedka přitulil :* Podle mě by si zasloužila vlastní topic, možná má podobnou roli jako Kelly, ale jsou to prostě dva různé chary
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od Hany »

figurovala v tom snu i EDI? :D ...klidně neodpovídej, jestli je to moc osobní informace :D ...asi přidám se k Vladovi a obohatím tu jeho verzi :D kdo by nechtěl mít ve snu nějakýho sexbota :D ...a nebo sexbotku? O_o nevím jestli se ten tvar dá užít :D ...ale vy mě určitě chápete :// ...a určitě tam bude i satén... spousta rudého saténu :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od Starbound »

Hany píše:figurovala v tom snu i EDI? :D ...klidně neodpovídej, jestli je to moc osobní informace :D ...asi přidám se k Vladovi a obohatím tu jeho verzi :D kdo by nechtěl mít ve snu nějakýho sexbota :D ...a nebo sexbotku? O_o nevím jestli se ten tvar dá užít :D ...ale vy mě určitě chápete :// ...a určitě tam bude i satén... spousta rudého saténu :evil:
Tomuhle se říká bohatá fantazie :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od BatouT101 »

Starbound píše:Ona je prostě taková, že by se k ní člověk hnedka přitulil :* Podle mě by si zasloužila vlastní topic, možná má podobnou roli jako Kelly, ale jsou to prostě dva různé chary
...
...
...
Jednoznačný souhlas. I když, já bych vtom měl smůlu ;) ...
Už jsem také, dříve přemýšlel že bych využil své "moci" a rozdělil tyto slečny z této "škatulky"... =)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kelly Chambers a Samantha Treynor

Příspěvek od Hany »

fantazie... jo, ta mi nechybí :D ...a to jsem tu myšlenku ani nerozvinul, pač kdybych to udělal, už by se to sem nedalo dát :D

rozdělit? nééé kdo by potom chodil do topicu o Kelly? :D bylo by tam toho asi tolik jako u Jacoba :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kelly Chambers a Samantha Traynor

Příspěvek od BatouT101 »

Bohužel, některé postavy v příběhu hold nesehrávají velkou roli a nedoprovází hlavní postavu více díly, tím pádem (pravděpodobně) nezískaly u vývojářů vysokou prioritu rozpracování, řekl bych... (I když Tali to mohla mít taky lepší, dle mého.. :$ )

(Na vkus ostatních, mám velice špatný odhad. Domníval jsem se že Jacob bude mít právě víc fanynek a že Tali zase nebude tak oblíbená a já budu spíš za exota, když jsem si jí tehdy poprvé vybral...
Po několikátém dohrání a nápadu, že bych si mohl na internetu o ME s někým pokecat, tak mi vyrazilo dech jak jsem zjistil že Tali má celej kult a Jacop u fanynek značně ostrouhal apod... O_o )
Bylo zajímavé zjistit co ve skutečnosti zajímalo ostatní hráče a trochu mě zklamalo že jsem nakonec nebyl za toho exota, ale jen tuctový fandou Tali... "Život má zvláštní smysl pro ironii" :D


Jinak jsem si myslel že tu chybu v příjmení Samanthy někdo již dávno opravil... Pamatuji si že se to tady již zmiňovalo. Dík za upozornění. =|

Popravdě já bych byl taky pro rozdělení tohoto tématu. Starbound, já jsme pro a někde tady jsem zaslechl že Hany je proti... To jsou dva proti jednomu. Zatím to vypadá, že se to rozdělení nejspíš stane... ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kelly Chambers a Samantha Traynor

Příspěvek od Ronie »

Keď som prišla na toto fórum, tak ma prekvapilo, že Kelly a Samantha sú spolu v jednej téme. Najprv som chcela napísať, že by sa mohlo nechať tak ako to je, aby sa trochu "zamiešali karty" , ale potom som rozmýšľala, a prišla som k záveru, že: Kelly a Sam sú dve rôzne postavy. Aj keď rovnakú prácu na Normandii. toto je niečo podobné ako keby Aria a Nyrene (neviem či píšem správne) mali spoločnú tému. Avšak oni majú spoločné viac ako len miesto pôsobenia, ale aj tak. Takže sa pridávam k rozdeleniu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kelly Chambers a Samantha Traynor

Příspěvek od Hany »

ok, tak ať se to rozdělí... ale v tom případě by se mělo rozdělit i téma s Andersonem a Hackettem, kteří mají taky společný topic, tak aby to bylo jednotný u všech... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kelly Chambers a Samantha Traynor

Příspěvek od Ronie »

To beriem tiež by sa mohli rozdeliť Anderson s Hackettom. Riešime tu Kelly so Samanthou a teraz už aj Anderson s Hackettom, ale nemáme tu Steva Corteza. Prešla som "postavy" dvakrát aby som si bola istá, že som ho neprehlliadla a nebol tam.
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kelly Chambers a Samantha Traynor

Příspěvek od BatouT101 »

Souhlasím. Promyslím to rozdělení a poradím se ještě s Greenem (Adminem).
Ronie píše:... ale nemáme tu Steva Corteza. Prešla som "postavy" dvakrát aby som si bola istá, že som ho neprehlliadla a nebol tam.
No. Steva Corteze zatím hold nikdo nevytvořil. Pokud chceš, tak mu můžeš vytvořit "nové téma" v "Postavy a romance"...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Samantha Traynor

Příspěvek od BatouT101 »

Obrázek

Postava vystupuje v Mass Effectu 3
a
Postavě zapůjčila hlas, herečka Alix Wilton Regan
Obrázek
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Samantha Traynor

Příspěvek od Hany »

hmmm šikovná holčina... člověk ani nemusí vidět tu fotku a ví že je hezká... takový hlas nemůže mít někdo ehm... jak to jen říct? neatraktivní? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Samantha Traynor

Příspěvek od Starbound »

Děkuji za rozdělení témat :* Let the force of toothbrush be with you!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět