Richard L. Jenkins

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Richard L. Jenkins

Příspěvek od Hany »

Proč vzniklo tohle téma? Jednoduché! Při diskuzi v Kaidanově topicu mi došlo, že tu ještě není tahle postavička. V Samanthině topicu jsme se zas dostali do fáze kdy porovnáváme nejmíň oblíbené postavy... takže komunito... dokažte nejen sobě, ale i ostatním, že Jacob je opravdu nejmíň oblíbená postava v Shepově týmu :D Otázka je jednoduchá: jaký je váš názor na tohohle, nejrychleji proděravělého, desátníka v celé historii ME? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Starbound »

Obrázek

Zvláště tohle video shrnuje vše, co o něm potřebujete vědět :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Ronie »

Škoda, že bol v hre tak krátko. Človek si za ten krátky rozhovor obľúbi a potom toto. Kto vie aký by mal príbeh keby tam bol dlhšie?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Hany »

hmmmm... to video je zajímavý... všimli jste si těch efektů při sřelbě? nevím jak vy, ale já tam nic podobnýho nemám.. no nevím, jak by to s ním mělo jinak dopadnout... ten jeho přístup mi přišel jako dost nerozvážný... díky tomu nadšení měl, možná až moc, a to ho zabilo... no nevím... možná že kdyby tam zůstal, tak bychom byli svědky jeho přerodu z "dítěte" které musí být ochraňováno na "dospělého" ...měl jsem z něho pocit, jako kdyby odstudoval na akademii a rovnou ho šoupli na Normandy... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Starbound »

Hany píše:hmmmm... to video je zajímavý... všimli jste si těch efektů při sřelbě? nevím jak vy, ale já tam nic podobnýho nemám.. no nevím, jak by to s ním mělo jinak dopadnout... ten jeho přístup mi přišel jako dost nerozvážný... díky tomu nadšení měl, možná až moc, a to ho zabilo... no nevím... možná že kdyby tam zůstal, tak bychom byli svědky jeho přerodu z "dítěte" které musí být ochraňováno na "dospělého" ...měl jsem z něho pocit, jako kdyby odstudoval na akademii a rovnou ho šoupli na Normandy... :)
Nad tím jsem nikdy ani nepřemýšlela, mně to, jak dopadl, vždycky přišlo jako přirozený důsledek té horlivosti :) třeba by normálně byl spolehlivý voják, ale vystresovala ho přítomnost Nihluse, takže se pak choval jinak, než na misi, o které by věděl že je úplně obyčejná. Každpádně, kdyby to eventuálně přežil a byl dál členem posádky, tak podle mě by si prošel velkou proměnou stopro, v podstatě by služebně "dospěl" :)

Nicméně by mě zajímalo, jestli pojmenovat ho "Jenkins" byl opravdu odkaz na Leeroye Jenkinse, časově by to odpovídalo (Leeroy Jenkins byl poprvé uploadován na net 2 roky před vydáním Mass Effectu)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Honzaleco »

...to, že jeho druhý jméno ještě k tomu začíná na L, nebude asi úplně náhoda... ;)
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Hany »

...asi jsem mimo... kdo to je? google vyhodil jen cosi s wowkem :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Honzaleco »

https://en.wikipedia.org/wiki/Leeroy_Jenkins" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od Hany »

jaj... ono to má i stránku na wiki? :D takže je to jako postava fakt udělaná podle wowka jo? :D pač jsem viděl i to video a fakt to odpovídalo osudu tady té postavy :D ...to je fakt blbej vtip :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Richard L. Jenkins

Příspěvek od BatouT101 »

Tak to je hodně zajímavá poznámka a to jsem si říkal že ta postava je nezajímavá. Jako herní lama, jsem samozřejmě o této, historické události ve WoW komunitě nezaslech. Každopádně mě dost pobavilo, čím je jméno "Leeroy Jenkins" opředeno... :D :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět