Garrus Vakarian

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Ronie »

To je pravda, ten kanón je proste naj na geth-palposty.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Hany »

mě teda konón na maku zklamal... jednou jsem se převrátil a zůstal jsem na střeše... řekl jsem si, že zkusím pohýbat s kanónem popřípadě z něho i vystřelím... třeba mě zpětný náraz nějak převrátí... a víte co? zklamal na plné čáře... naštěstí quicksave fungoval bezchybně :D ...ale to už je offtopic :D pokud máte ještě něco k vozítkům, je tu i sekce... s anketou :D ...která je snad ještě funkční :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Starbound »

To je potom ale spíše chyba v řízení, ne? Team Mako forever!
Pořád si myslím že Garrus v rámci možností prostě odvádí tu nejlepší možnou práci! :D A se Shepardem/Shepardkou, resp hráčem, to určitě jednoduché není :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Ronie »

Milujem takéto momentky. Garrus vie ako vojsť do záberu. :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Starbound »

:\**/: :\**/: :\**/:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Ronie »

Znova hram ME3 a som na Priority Palaven, a ked Shepardova predstavuje Jamesa Garrusovy tak povie , ze toto je James , a ako vie Garrus, ze Jimmy ma hodnosť poručika? :D ak to tu uz bolo tak si to najdem.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Honzaleco »

...takže Shepardová představí Vegu a nezmíní jeho hodnost - a Garrus pak o něm stejně mluví jako o poručíkovi (nebo ho tak oslovuje?)

Nevím...asi detail, kterej v BioWare přehlídli. Hrál jsem to jednou a Vegu jsem s sebou tehdy nevzal, tak netuším...

...i když...nepamatuju si, jak vypadá Jamesova zbroj - nemá na ní třeba označení hodnosti? Že by Garrus poznal jeho šarži podle toho? Anebo - nevysílají Jamesovy implantáty (alianční vojáci je mají) ňákej signál, podle kterýho ho můžou ostatní identifikovat (něco jako psí známky)? Třeba si ho Garrus oskenoval a řeklo mu to "Lt. James Vega")
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Ronie »

To je hned po tom ako prvy krat si na Citadele, a vies si zobrat do tymu Liaru a Jamesa,inych este nemas na palube. :)
Aj to ma napadlo s tym armorom ale nevsimla som si
Alebo by to Garussov visor vedel zistit. Ak to nie je chyba v hre.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Honzaleco »

No jo, vlastně...Palaven je hned na začátku...Ash/Kaidan jsou ještě mimo; nevim, jestli jde už vzít Javik...a nikdo jinej tam neni - tak jsem tam asi Vegu vzít musel...
:facepalm:
...pardon, moje chyba...už radši mlčim, protože si z trojky očividně pamatuju velký prd...a lepší už to nebude...
://

...neřek bych, že je to vyloženě chyba...rozhodně ne úmyslná...jenom drobnej detail, kterej při vývoji opomněli...a já si toho taky nevšim.. (takže to nebude důležitý) :D
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Garrus Vakarian

Příspěvek od Ronie »

... ale tak i písal, že si raz hral trojku, ved pri jednom hraní je človek rád keď vie ktorý koniec si vybral :D , v pohode


Javik sa nedá zobrať na Palaven jeho je možné nabrať až potom :( škoda, chcela by som počuť jeho komentáre :D
Obrázek
Odpovědět