Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

GreenFlag píše:http://uloz.to/xzSHxtu/coalesced-rar
Snad je to ono... x)

Dostanu pusu? :mrgreen:

btw:
soubor hodit do ME3/BIOgames/cookedPC

Dobre, išla som podľa návodu a jediné čo sa mi zmenilo bola moja shepardova, (bola úplne nahá) a ak som to dobre pochopila tak treba mať asi save male shepard niekde kde sa dá už zmeniť armor a oblečenie, že? najlepšie hneď po prvej návšteve citadely, a vtedy použiť tento súbor. Píšem dobre, alebo mi niečo ušlo dajte mi prosím vedieť.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

s tím módem bohužel nemám zkušenosti, takže nepomůžu... rada pro ostatní: citace je z 8. strany tohoto topicu... takže kdybyste se chtěli dostat do obrazu, tak tam ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od BatouT101 »

Kdo pak se to vrátil do svého vlákna? :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

:ninja: :ninja: O\ :yea:

end of :spam:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

:* :* :* :\**/:

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

tak protože topic Kaidana se nějakým záhadným způsobem dočkal posledního příspěvku 6. listopadu, O_o rozhodl jsem se přidat sem pár obrázků, nějak se na tu 100. stránku musíme dostat :)) ...holky užijte si to :D ...doufám, že tu ty obrázky už nejsou, v tomhle topicu se už vážně neorientuju x)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
18+
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Starbound »

Hany píše:tak protože topic Kaidana se nějakým záhadným způsobem dočkal posledního příspěvku 6. listopadu, O_o rozhodl jsem se přidat sem pár obrázků, nějak se na tu 100. stránku musíme dostat :)) ...holky užijte si to :D ...doufám, že tu ty obrázky už nejsou, v tomhle topicu se už vážně neorientuju x)
Teda, že já na Kaidana moc nejsem, tak tohle je solidní várka ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Green »

Kaidan si tady na fóru toho prožil hodně =)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

to rozhodně, byla by škoda, kdyby to zamrzlo těsně před tou stovkou :D
EDIT a proto přidávám další obrázek :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Ak počítam dobre, tak už len 50 príspevkov do 2000. Dáme to do Veľkej noci? :) Pridávam jeden z hry, škoda, že som nepoužila biotiku vyzeralo by to lepšie, a ešte jeden nie je to nič nové len som dala do kopy pár obrázkov Kaidana. (robím si vlastný kalendár na rok 2017 na tento rok som už nestihla) Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

trochu offtopic... zajímalo by mě, jak by vypadal kalendář s Liarou :P :D ...a tou Velkou nocí... to myslíš Silvestr? vydání MEA? nebo..? asi sem trochu mimo mísu :D btw... vidím že jsi zastánkyně drdolů... ten by moje Shepka nikdy nenosila :D ale abych nebyl úplně mimo téma... myslím, že jsem viděl na nexusu i mód aby (jen) Kaidan nosil na lodi tu modrou mikču :) (stejně se mi ale nejvíc líbí ten mód pro EDI na to aby vypadala jako Eva)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Trošku viac OFFTopic. na každý mesiac som robila jednu postavu takým to štýlom len mi ostáva december chcem tam dať tú fotku z DLC Citadel keď sa odfotia s mojou Shepardovou (viac obrázkov na jeden papier veľkosť 1920 na 1024 tuším) mám aj Liaru. Nie som zástankyňa drdolov, používala som ho keď som začínala hrávať jednotku, aj keď tento sa mi celkom páči len vyzerá divne na prvý pohľad v trojke ale dá sa zvyknúť. Ten mód na modrú mikinu som tiež videla, a nemala by potom celá posádka Normandie tú istú mikinu, alebo sa to nejako už vyriešilo? Dlho som nebola na nexuse. (EDI ako EVA mod ma desí) :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

ok... zase off topic.. trochu :D ta modrá mikča pro Kaidana se vyřešila... má ji jen on; aspoň co jsem pochopil s mou znalostí angličtiny, je tam i jinej kterej ho "oblíká" to džínsů a (polorozeplé košile)... no prostě sen každé holky ujeté na Kaidana :D ...ten mód pro edi vypadá perfektně, má udělanej i tenčí visor... prostě brutus :) je tam i mód na to, aby Liara nebyla na lodi v tom svým brnění... což mi vždycky připadalo nonsense
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Viem ktorý myslíš s tou košeľou vyzerá fakt dobre, ale ja už dávam ruky preč od týchto módov s použitím textmod. Stačilo mi raz mať šoky kvôli tomu som musela preinštalovať celú hru. Ktoré brnenie? Ten default ? a asi by sme mohli ísť kecať o módoch do iného vláka? ni? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

jo, to její dafaultní brnění co nosí do combatu a nesundá ho ani na normandy... O_o tak pořád se bavíme o Kaidanovi... více méně :D jsou to módy pro NĚJ! :D takže pokud budeme pořád zmiňovat jeho jméno... rozhodně nebudeme offtopic :// takže... narazil jsem i na mód, kterej ho "odsvalňuje" :D ...vím že si na to lidi stěžovali (těmi lidmi mám na mysli zdejší dámské osazenstvo :$ ) i tady v diskuzi... přeci jen když ho porovnáš v jedničce a potom ve trojce... občas žasnu, co ti modeři nevymyslí :-O ...mě osobně to nikdy nevadilo... bral jsem to jako jednotný model postav, který musí být u všech stejný... modeři si ovšem řekli, že KAIDAN JE VÝJIMEČNÝ ...všimni si jak důmyslně vybírám slova, aby bylo všem jasné že stále probíráme Kaidana... :ninja: :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Už viem čo myslíš, to biele tielko so znakom aliancie tuším. Mód na "odsvalňuje" :D mne sa páči ako ho spravili do trojky. Veď vždy sa menia postavy každým dielom, je tam nejaký vývoj. Myslím tým všeobecne. Tiež ako to, že môže používať v trojke asault rifle keď v jednotke ako sentinel mal výcvik na pištoľ? s bratom sme prišlo k záveru, že si mohol spraviť dodatočný výcvik, ale ako vojak aliancie by mal mať výcvik na všetky zbrane nie?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

tak biotici by správně neměli mít těžké zbraně... alespoň podle kodexu... jen něco na krátký dosah, na dálku by měli používat biotiku... pokud se nepletu, bylo to uvedeno v 1ce... minimálně... pokud to změnili, tak se ani nedivím... když máš Shepa vanguarda, tak si taky můžeš odemknout pokročilý výcvik... takže proč by něco podobného nemohl podstoupit i on, během té doby co dělal shep mrtvolu na operačním stole...(pač ve dvojce už avengera myslím měl) podle mě je ale důvod prozaičtější... v cutscénách to vypadá prostě víc cool :D než kdyby tam máchal jen s pistolkou :D ...s tím celkovým vývojem postav máš pravdu, ale třeba ve 2ce mě děsně vytáčí to brnění, co má Virmir survivor... jako shepovi daj nablejskanou uniformu a Kaidan/Ash se tam objeví v takové hrůze... Ash se dá ještě rozchodit ale ta Kaidanova brčálová... to je fakt humus :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Aj som sa čudovala, že prečo má ešte armor z jednotky, mohli radšej nejako upraviť ten armor. Ale prečo má Kaidan Phoenix na začiatku, prečo ružový? O_o (pri Ash a Liare to pochopím) Keď som to prvý krát videla nevedela som či sa mám smiať, alebo plakať. Ak sa dobre pamätám tak to bol medium armor
a Kaidan nosil v jednotke iba light, alebo to už bol heavy? Už si nepamätám. :(
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

To růžový brnění by měla být těžká zbroj... primárně ji nosila Ash. Tak víš jak... evakuace lodi, vzal co bylo po ruce... takže vzal brnění, co vybouchlo s Ash na Virmiru :D I když nechápu proč se neevakuoval stejně jako zbytek posádky :D Ale jo... jako když jsem to viděl poprvé tak jsem fakt nechápal... můžeme být rádi, že se v růžovým neobjevil i na Horizonu :D ...to už by byl totální hřebík do rakve :D ...když tak o tom přemýšlím, Ash je na Horizonu ve svým růžovým, nebo má taky jinačí?
Obrázek
Odpovědět