Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Já už od začátku hraju za FemShep, z důvodu, že prostě Kaidan je moje zlatíčko (pánové prominou moje emocionální výlevy :D ) Kaidan se mi prostě líbí nejvíc. Ale to, co udělali ve trojce, to mě docela dost slušně masakruje na atomy.

Vím, že spousta pánů, kteří ME hrají, nemají Kaidana rádi, protože je podle některých moc staromódní (kdosi ho dokonce nazval "chcípákem"), ale ta jeho staromódnost, nejistota apod je přesně to, co se mi na něm líbí. Nádjerná je scéna v restauraci Apollo, kde políbí mojí FemShep na dlaň... to mi přijde roztomilý ;) a o scénách v EC ani nemluvím...to mi vážně bere dech :) Kdybych ale měla vyjmenovat všechno, co se mi na něm líbí, tak tu jsem minimálně do zítřka
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Kaidan Alenko je jedním slovem dokonalý. I would never ever cheated on him. Never. Pokaždé hraju za FemShep a pokaždé je Kaidan můj LI. Damn you, Bioware za to, že jste nám ho nedopřáli ve dvojce! (ale díky aspon za to foto :D ) Nechápu jak by o něm někdo mohl říct, že je chcípák? Pro mě je dokonalým zosobněním mužnosti. Je silný, schopný, skvělý v tom, co dělá, inteligentní a jak si někdo může jeho rezervovanost vyložit jako slabost? He keeps to himself. Nevnucuje se a není ufňukaný jako Liara. Ta jeho nejistota a ty jeho legendární hlášky v jedničce... to, co předvedl ve trojce... Musím přestat slintat... Shame on me :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Nemusíš. já taky ještě nepřestala :D o to větší zábava to pak je, ne? Líp bych ho popsat nedokázala.

Jak říkáš, byla obrovská škoda, že ho ve dvojce vynechali, buď jsem si musela vystačit s Garrusem nebo být věrná a nemít nikoho. Kaidana jsem s Garrusem podvedla jen jednou...ono to prostě nejde. Ačkoli je to "jen" hra, pocit viny, že jsem mu byla nevěrná, byl dost opravdový :(

A pokud jde o toho "chcípáka", nedovedeš si představit, jakým stylem jsem toho kluka zprdla na dvě doby. On leze pořád po Liaře nebo po Ashley, která mi přijde dost rasistická a mně bude řikat něco o tom, že spím s Kaidanem? Z trojice Liara - Ashley - Tali je mi sice nejsympatičtější Liara, ale do postele bych s ní nevlezla, nevím, něco mi na ní nesedí.

No co, my si budeme slintat i nadále nad Kaidanem, protože máme nad čím, ne?
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Mě umřel ;)

Celkově je ale škoda, že v ME3 nedali více prostoru Ashley-Kaidanovi.

Ale zase jsem měl rád všechny charaktery. Každý má své vady, ale to je právě to, proč se mi tak líběj.
Naposledy upravil(a) GreenFlag dne sob 28. črc 2012 16:45:31, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

dělá je to tak trochu lidský, že? Je velká škoda, že tam skoro na čtvrtku hry Kaidan - Ashley nebyli, mohla být větší legrace
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Ashley-Sheppard píše:dělá je to tak trochu lidský, že? Je velká škoda, že tam skoro na čtvrtku hry Kaidan - Ashley nebyli, mohla být větší legrace
Tak, nezažil jsem ještě zatim žádnou sci-fi, kde by mimozemské rasy neměli lidské vlastnosti ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

No, já mám Ashley celkem ráda, rasistická je poněkud na začátku, ale zas se není moc čemu divit vzhledem její rodinné historii. A nakonec ji to stejně přejde. Čím mě teda nasrali hodně, je její upravená podoba ve trojce, přijde mi to trochu přehnané. Kaidanovi sice přidali svaly, ale tomu se dá ještě věřit, že když Shep umřela, tak prostě si to třeba vybíjel sportem, whatever. Ale za žádných okolností si nedovedu představit vojandu Ashley, která si v těch dvou letech skočila na pár plastik a před akcí se nezapomene namalovat a rozpustit si vlasy... jako vypadá dobře, ale prostě mi to k té postavě absolutně nesedí. Já ji mám celkem ráda, ale ve trojce mi začala jít docela na nervy... Co se týče Liary... jako nemůžu říct, že bych ji nesnášela, ale něco na ní mi prostě nesedí a taky mi hodně vadí, jak ji všichni (i oficiálně) neustále protěžují jako jediného možného LI pro MaleShep i FemShep.... jesus, proč bych jako baba chtěla mít něco s Liarou, když si můžu vybrat z ostatních mužných charakterů (on i ten Jacob není k zahození)? Prostě Liara pro mě no go, nikdy. Tali... Tali je fajn, je to taková little sister :D Tu mám opravdu ráda. Překvapil mě teda její vztah s Garrem, čekala jsem, že to dá dohromady s Kal´Regerem, ale ten nakonec umřel (čímž mě taky naštvali).

Jinak ano, to, že je Kaidan/Ashley akorát na té první misi na Marsu a pak dlouho nic - velká škoda. Ale zas ta dramatická konfrontace s Udinou a jak pak FemShep kouká Kaidanovi na zadek, když přijde na Normandy.... hilarious :D Snažím se do té doby vždycky zahrát co nejmíň questů, abych ho mohla pak brát hodně s sebou.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

tak s tím pohledem na zadek, když ho následuje na Normandy mě vždycky rozseká...a ještě jak se pousměje...já bych ale udělala to samý...on má perfektní zadek :twisted: stejně jako zbytek těla ;) a věřím tomu, že většinu času trávil v posilovně, trápil se kvůli ztrátě FemShep, tak si ten smutek vybíjel v posilovně...což přineslo dokonalé ovoce 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Btw, a všimla sis, jak kouká Kaidanovi na zadek ta ženská na začátku, když vedou Shep k tomu výboru? :D Někde mám i screen, to mě taky dostalo. No co, já bych mu koukala (nejen) na zadek pořád. Vždyť je na co se koukat!
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

ne, tak toho jsem si nevšimla...protože mám plný ruce, vlastně oči, práce s tím, abych se nad tím zadkem nerozplynula já :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Já jsem ten začátek viděla v rámci testingu češtiny nespočetněkrát, takže už si začínám všímat i někoho jiného než pana dokonalého Kaidana Alenka :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

tak to jsi na tom líp než já :) já sleduju jen jeho :D ale možná, že až to budu hrát po stopadesátý, taky si začnu všímat jiných věcí v pozadí 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Vzkutku, velmi zajímavá debata o Kaidanovi pozadí :D
a taky mi hodně vadí, jak ji všichni (i oficiálně) neustále protěžují jako jediného možného LI pro MaleShep i FemShep.... jesus, proč bych jako baba chtěla mít něco s Liarou
Ehm, možná právě kvůli dítěti :mrgreen:
Jelikož je Shep/ka pravděpodobně mrtvý/á a femShep nemá děti, je toto jediná možnost.

Proto hodně lidí kanonizuje Liaru... kvůli dětem. (o kterých je několikrát zmíňka v ME2 i ME3)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

GreenFlag píše:Vzkutku, velmi zajímavá debata o Kaidanovi pozadí :D
a to my vydržíme řádně dlouho probírat jeho zadek...a nejen zadek :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Tak to se vám možná bude líbit toto, jestli umíte trošku anglicky :P

http://www.youtube.com/watch?v=pSawGT5b ... page#t=47s
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

GreenFlag píše:Tak to se vám možná bude líbit toto, jestli umíte trošku anglicky :P

http://www.youtube.com/watch?v=pSawGT5b ... page#t=47s
tak tohle už jsem viděla, ale vždycky mě to pobaví :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Chudák Shepard :(
Kaidan má radši svou mámu ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

GreenFlag píše:Vzkutku, velmi zajímavá debata o Kaidanovi pozadí :D
a taky mi hodně vadí, jak ji všichni (i oficiálně) neustále protěžují jako jediného možného LI pro MaleShep i FemShep.... jesus, proč bych jako baba chtěla mít něco s Liarou
Ehm, možná právě kvůli dítěti :mrgreen:
Jelikož je Shep/ka pravděpodobně mrtvý/á a femShep nemá děti, je toto jediná možnost.

Proto hodně lidí kanonizuje Liaru... kvůli dětem. (o kterých je několikrát zmíňka v ME2 i ME3)
Nechápu, co to má společného s dětmi. A jelikož volím Destroy Ending a moje FemShep tudíž žije, nevidím jediný důvod, proč bych nemohla mít biotic babies with Kaidan (ok, vím, že to není dědičné, but let me dream)

Tudíž mi objasni, jak to s těmi dětmi myslíš a které zmínky máš na mysli. Díky :-)

A to video bylo kvalitní. Nejlepší hlášky EDI :D and suddenly, the magic was gone :D

Jinak o Kaidanově pozadí i popředí bych mohla mluvit dny :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od GreenFlag »

Sadene píše:
GreenFlag píše:Vzkutku, velmi zajímavá debata o Kaidanovi pozadí :D
a taky mi hodně vadí, jak ji všichni (i oficiálně) neustále protěžují jako jediného možného LI pro MaleShep i FemShep.... jesus, proč bych jako baba chtěla mít něco s Liarou
Ehm, možná právě kvůli dítěti :mrgreen:
Jelikož je Shep/ka pravděpodobně mrtvý/á a femShep nemá děti, je toto jediná možnost.

Proto hodně lidí kanonizuje Liaru... kvůli dětem. (o kterých je několikrát zmíňka v ME2 i ME3)
Nechápu, co to má společného s dětmi. A jelikož volím Destroy Ending a moje FemShep tudíž žije, nevidím jediný důvod, proč bych nemohla mít biotic babies with Kaidan (ok, vím, že to není dědičné, but let me dream)

Tudíž mi objasni, jak to s těmi dětmi myslíš a které zmínky máš na mysli. Díky :-)

Jinak o Kaidanově pozadí i popředí bych mohla mluvit dny :D

No, Merizan (BioWare's Community Manager) říkala něco v tom smyslu: "že ano, Shep žije..." a pak (BioWare's Community Coordinator) Priestly na to: "nadechne se a pak zemře v agonii" xD
Pravdou ale je, že by BW chtěli raději vidět Shepa mrtvého.

Edit:
S těmi dětmi, v tom je právě ta potíž. Co když další díl bude o x let později... :D (nebo nedej bože prequel, to bych rovnou se serii skončil, ztráta času)

btw: viděl jsem Kaidanův model v 3ds maxu a asi bych tě zklamal o tom jeho "popředí" x)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Sadene »

Ale no tak, vždyť jasně oficiálně potvrdili pro ty, kterým to opět nedošlo, že v destroy endingu Shep žije... Ale stejně to pořád nechápu s těmi dětmi...
Obrázek
Odpovědět