Kaidan Alenko

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Honzaleco »

...na Horizonu má Ash svůj růžovej Phoenix, pokud vim...
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

tak potom nechápu, proč armor nezměnili i jí.. když už mu ten armor změnili v jedné misi, měli mu ho změnit i na začátku; udrželo by si to aspoň konzistenci a jako bonus by nevypadal tak blbě... zas tolik práce navíc by s tím nebylo :| ...všimli jste si? stránka 99!
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Hany píše:...všimli jste si? stránka 99!
Všimli Všimli :D Som rada, že v trojke má už modrý armor, moja najobľúbenejšia farba. :* Vždy mu ho nechávam.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

správně! všichni musí být v modré :D toto pravidlo jsem zavedl už od prvního průchodu dvojkou :D a když to nejde u ostatních, tak to jde vždycky u Shepa :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Teraz hrávam KOTOR1 a som na Tarise a vždy keď kecám s Garthom tak podvedome vidím Kaidana. :)
PS: fotky Shepardovej s modrými vlasmi + v modrom armore dám do inej témy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

no "Kaidana" v Kotoru asi nezažiju :? ... moje win10 mi stávkují... měl jsem si to zahrát, když jsem měl ještě 7ky :|
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Čo? na Win10 nejde kotor1? a čo dvojka? Ja som našla na nete nejaký program tuším sa volal securom a potom mi išla dvojka v poho, ale to bolo na Win7. A bola by haluz keby sa spravil mod Kaidana do Kotor1. Len ma to teraz tak napadlo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

no zatím jsem to zkoušel rozjet asi hodinu... nikdy mi nenajede ani menu... Jedi Knight II jede... alespoň do menu se dostanu.. zbytek ani to menu... to by mohlo být rozhodně zajímavý :) jsou vůbec v kotorech i jinačí hlasy z ME universa?
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Honzaleco »

...co si vybavim z hlavy, tak Jennifer Hale (KotOR - Bastila / ME - FemShep), Courtenay Taylor (KotOR - Juhani / ME - Jack)


...ještě možná na něco přijdu...nevim...ale až zejtra... ;)
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Starbound »

To by me zajimalo, funguje na Win10 Mass effect? Slysela jsem rumory, ze ne (min. jednicka)

Jinak na Kaidanovu romanci jsem zvědavá, když jsem se s ním začala bavit v prvním playthrough, tak mi chováním úplně nesednul, ale teď se budu snažit zase vžít do jiné role, takže to možná bude mít vliv :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Mne sa postava Kaidana zapáčila od prvého momentu, a keď som zistila, že ju dabuje tá istá osoba ako Cartha v Kotor tak to bolo jasné. :D
Neviem ako je to s mass effectom na Win 10, ale ja by som chcela vedieť ako je to s ME na xbox one. nedáme na toto nejakú tému?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

Starbound: jasně všechny tři díly fungují bez problému; stejně jak dragon age ...kdyby ME na 10kách nefungoval, tak by šly 10ky hned do p*** :D pač oproti 7kám to takový terno zas není :D (zrovna mám rozehranou jedničku s femShep... vůbec se mi nechce na Virmir... musím nejdřív udělat všechny planety a mise aby mi oba vydrželi co nejdýl... pak půjde Ash do kytek :D ) ježiš... ještě teď si pamatuju svoje první rozhodování... nervák jak sviňa :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Virmire je najhoršia misia zo všetkých v jednotke. Ja som vedela, že si budem musieť vybrať Kaidana alebo Ashley, ale brat to nevedel. Myslel si, že bude mať možnosť sa vrátiť, prvú zachránil Ash. Nedávno sme spolu o tom hovorili a vravel, že by si radšej vybral Kaidana.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

tak to jsem na tom stejně jak on, taky jsem si poprvý myslel, že půjde ještě nějak zachránit... poprvé jsem si vybral taky Ash, v dalších hrách mi ale vždy přežije Kaidan... aspoň on si zaslouží dožít konce ME3 (když už je tam od začátku)... když už se konce nemohl dožít Jenkins :D (jinak u něho jsem si už od začátku říkal, že mi u něho něco nehraje... nešla mu v náhledu postavy oddělat helma :D )
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Ten rozhovor Jokera s Kaidanom na začiatku nemá chybu. :) Tak Ash mám rada, zatiaľ som hrala s nou len jednotku takže neviem posúdiť v ostatných dieloch. V súbojoch je viac využiteľný Kaidan. Neviem či mi to s Jenkinsom vravel brat ešte predtým ako som začala hrať ME alebo už počas prvej misii keď som hrala. Škoda, že tam nebol viac. Tiež bola dobrá tá príhoda čo hovorí Chakwasová v dvojke.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Nejako to viazne s obrázkami. :) Tu ich je niekoľko:
PS.: Je trochu ťažšie nájsť obrázky čo tu ešte neboli.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Honzaleco píše:...co si vybavim z hlavy, tak Jennifer Hale (KotOR - Bastila / ME - FemShep), Courtenay Taylor (KotOR - Juhani / ME - Jack)


...ještě možná na něco přijdu...nevim...ale až zejtra... ;)
Na Tatoine keď riešite úlohu Bastilina matka, tak jej matku dabuje Chakwasová.
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Starbound »

Tak já jsem taky pozvolna začala KOTOR 1... a je to strašně matoucí když vím že Carth je Kaidan :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Hany »

to jako fakt? :D Kaidan v KOTORu? :D ...no to už si ze mě snad dělá někdo... :D ...ok pokud se mi kotor podaří rozjet na těch po**aných 10kách, tak ten mód instaluju :D ...počkat... že ona je to jen fotomontáž? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Kaidan Alenko

Příspěvek od Ronie »

Myslím, že je to fotomontáž.
Je dosť mätúce. A v KOTOR-e , napríklad keď som išla pokecať so všetkými tak si hovorím pre seba, že "Ešte za Kaidanom." automatika ako by som hrala ME :D
PS: Dúfam, že v Andromede nebude hlavnú postavu dabovať Raphael Sbarge. (myslím to v dobrom)
Obrázek
Odpovědět