Tali'Zorah vas Normandy

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Green »

Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

Tali rocks, you bosh'tet! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od GreenFlag »

Chtělo by to brčko :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

Emergency induction port? :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kurdt57
Praporčík
Příspěvky: 243
Registrován: úte 31. črc 2012 7:04:17
Bydliště: Praha

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Kurdt57 »

Tali mi tu chyběla! :)
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

No mám takovej pocit že tu asi sklidím posměch, když napíšu že Tali byla moje favoritka v ME... ( :* :D ) Podle toho co jsem si přečetl na foru o ostatních postavách. Tak klidně do mě...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

BatouT101 píše:No mám takovej pocit že tu asi sklidím posměch, když napíšu že Tali byla moje favoritka v ME... ( :* :D ) Podle toho co jsem si přečetl na foru o ostatních postavách. Tak klidně do mě...
Tak to se vůbec neboj :D Já mám Tali ráda (víc než Liaru rozhodně :D ) Asi bych ji neromancovala, ale beru ji za svoji little sister...
Je pravda, že Tali jsme tu nějak neřešili, ale můžeš se realizovat :$

Tak mě napadá, brali byste, aby byla Tali LI pro FemShep?
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Sadene píše:
BatouT101 píše:No mám takovej pocit že tu asi sklidím posměch, když napíšu že Tali byla moje favoritka v ME... ( :* :D ) Podle toho co jsem si přečetl na foru o ostatních postavách. Tak klidně do mě...
Tak to se vůbec neboj :D Já mám Tali ráda (víc než Liaru rozhodně :D ) Asi bych ji neromancovala, ale beru ji za svoji little sister...
Je pravda, že Tali jsme tu nějak neřešili, ale můžeš se realizovat :$

Tak mě napadá, brali byste, aby byla Tali LI pro FemShep?
Omlouvám se, tak toto jsem moc nepochopil už je hodně hodin měl bych už jít. :?
Ale mohl bych ještě poprosit přiblížení tvé otázky.. ?
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

LI = love interest
Takže moje otázka zněla, jak byste se stavěli k tomu, kdyby byla Tali jednou z možných romancí pro Shepardovou :cool:
Obrázek
Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od damn00 »

Sadene píše:
BatouT101 píše:No mám takovej pocit že tu asi sklidím posměch, když napíšu že Tali byla moje favoritka v ME... ( :* :D ) Podle toho co jsem si přečetl na foru o ostatních postavách. Tak klidně do mě...
Tak to se vůbec neboj :D Já mám Tali ráda (víc než Liaru rozhodně :D ) Asi bych ji neromancovala, ale beru ji za svoji little sister...
Je pravda, že Tali jsme tu nějak neřešili, ale můžeš se realizovat :$

Tak mě napadá, brali byste, aby byla Tali LI pro FemShep?
Na moju Talinku mi "nesahejte" a na otázku rozhodne NIE lebo je len moja. :-O
Uživatelský avatar
Ori
Svobodník
Příspěvky: 28
Registrován: sob 05. led 2013 14:13:34

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Ori »

Sadene píše:LI = love interest
Takže moje otázka zněla, jak byste se stavěli k tomu, kdyby byla Tali jednou z možných romancí pro Shepardovou :cool:
Rozhodně bych to zkusila, ale že bych jásala, to úplně ne. Ale zase mnohem raději než Liara. Tali mě vždycky nehorázně vytáčí jak poměrně tvrdě nahání Garra, který je chudák zmatený a vůbec netuší. Garrus je moje nejoblíbenější LI a i když mám zrovna Shepovou, která je s jiným, stejně mu to s Tali moc nepřeju (škoda, že jim to nemůžu zatrhnout jako Gaby a Kenethovi)....jsem sobec já vím :D

Mimochodem, někde (nevím kde) už déle jsem četla, že Tali původně byla míněna i jako LI pro FemShep a Vega měl být možností jak pro Fem tak pro MaleShep a né Kaidan, kterýho pro tímto úplně zabili (jedna z nejlepších postav v ME1 se rozhodně nechovala jako bisexuál).
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

Ori píše:
Sadene píše:LI = love interest
Takže moje otázka zněla, jak byste se stavěli k tomu, kdyby byla Tali jednou z možných romancí pro Shepardovou :cool:
Rozhodně bych to zkusila, ale že bych jásala, to úplně ne. Ale zase mnohem raději než Liara. Tali mě vždycky nehorázně vytáčí jak poměrně tvrdě nahání Garra, který je chudák zmatený a vůbec netuší. Garrus je moje nejoblíbenější LI a i když mám zrovna Shepovou, která je s jiným, stejně mu to s Tali moc nepřeju (škoda, že jim to nemůžu zatrhnout jako Gaby a Kenethovi)....jsem sobec já vím :D

Mimochodem, někde (nevím kde) už déle jsem četla, že Tali původně byla míněna i jako LI pro FemShep a Vega měl být možností jak pro Fem tak pro MaleShep a né Kaidan, kterýho pro tímto úplně zabili (jedna z nejlepších postav v ME1 se rozhodně nechovala jako bisexuál).
Nemůžu říct, že bych si všimla, že by Tali tvrdě naháněla Garra. Nějaké příklady? Vím, že má nějaké hlášky na té gethské lodi, ale jinak fakt netuším a tohle mi nepřišlo nějak extra...
Já jsem možná divná, ale Tali jako LI pro FemShep by mě asi nezajímala. Stejně je vždycky s Kaidanem (ono tam na výběr ani moc není, možná bych zkusila Jacoba, jenže ten by mi dal kopačky, Thane umřea i když je to sice moc dojemné, tak mě stejně jako LI moc nezajímá, Garrus - toho jako milence fakt neberu). Když to srovnám s MaleShepem, tak Shepardová má všeho všudy pouze jednu romanci s lidským mužem (když nebudu počítat Jacoba... ale romance ze dvojky jsou celkově hooodně oškubané). No a jelikož já si moc na ty emzáky nepotrpím, tak bych možná i přivítala, kdyby toho Vegu (jak ostatně původně plánovali) zpřístupnili pro romanci. Možná bych ho zkusila, ale když ho porovnám s Kaidanem, tak mě ale vůbec nebere... Vega je fajn a všechno, beru ho na mise... ale jako LI... no nevím.
Je pravda, že Kaidan se jako bisexuál v ME1 možná nechoval, ale tam taky původně plánovali, že jak Kaidan, tak i Ashley, měli být původně LI pro obě pohlaví Sheparda. Dokonce jsou i nějaké audio files a tento kontent se dá pomocí modu v ME1 aktivovat (zkoušela jsem).
Vůbec mi nevadí, že ho v ME3 zpřístupnili i pro Sheparda... je to moc povedená romance a v některých aspektech i předčí romanci Kaidana a Shepardové. Já to beru asi takhle - podle mě Kaidan není bisexuál - když je se Shepardovou, tak je hetero, když je se Shepardem, tak je gay (v tomto případě bych to stejně hrála od ME1 s kontentem umož%nujícím romanci se Shepardem, takže by mi to přišlo přirozené).
Ještě jinak bych to mohla vyjádřit tak, že Kaidan je prostě shepardsexual :-) A nepřijde mi, že by jeho postavu zničili, když z něj udělali gaye :) Stejně ho miluju :\**/:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ori
Svobodník
Příspěvky: 28
Registrován: sob 05. led 2013 14:13:34

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Ori »

Sadene píše: Nemůžu říct, že bych si všimla, že by Tali tvrdě naháněla Garra. Nějaké příklady? Vím, že má nějaké hlášky na té gethské lodi, ale jinak fakt netuším a tohle mi nepřišlo nějak extra...
Já jsem možná divná, ale Tali jako LI pro FemShep by mě asi nezajímala. Stejně je vždycky s Kaidanem (ono tam na výběr ani moc není, možná bych zkusila Jacoba, jenže ten by mi dal kopačky, Thane umřea i když je to sice moc dojemné, tak mě stejně jako LI moc nezajímá, Garrus - toho jako milence fakt neberu). Když to srovnám s MaleShepem, tak Shepardová má všeho všudy pouze jednu romanci s lidským mužem (když nebudu počítat Jacoba... ale romance ze dvojky jsou celkově hooodně oškubané). No a jelikož já si moc na ty emzáky nepotrpím, tak bych možná i přivítala, kdyby toho Vegu (jak ostatně původně plánovali) zpřístupnili pro romanci. Možná bych ho zkusila, ale když ho porovnám s Kaidanem, tak mě ale vůbec nebere... Vega je fajn a všechno, beru ho na mise... ale jako LI... no nevím.
Je pravda, že Kaidan se jako bisexuál v ME1 možná nechoval, ale tam taky původně plánovali, že jak Kaidan, tak i Ashley, měli být původně LI pro obě pohlaví Sheparda. Dokonce jsou i nějaké audio files a tento kontent se dá pomocí modu v ME1 aktivovat (zkoušela jsem).
Vůbec mi nevadí, že ho v ME3 zpřístupnili i pro Sheparda... je to moc povedená romance a v některých aspektech i předčí romanci Kaidana a Shepardové. Já to beru asi takhle - podle mě Kaidan není bisexuál - když je se Shepardovou, tak je hetero, když je se Shepardem, tak je gay (v tomto případě bych to stejně hrála od ME1 s kontentem umož%nujícím romanci se Shepardem, takže by mi to přišlo přirozené).
Ještě jinak bych to mohla vyjádřit tak, že Kaidan je prostě shepardsexual :-) A nepřijde mi, že by jeho postavu zničili, když z něj udělali gaye :) Stejně ho miluju :\**/:
Tali ho prostě nahání fest a mě to rozčiluje :D
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2o_XUEfGeo

Tak to já zase Garra a Thanea docela dost můžu. Z lidí asi nejvíc Traynorovou a Kaidana v ME1 :)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

Tak jo, tyhle scény znám a přijdou mi absolutně cute :D Ale chápu, že tě to rozčiluje, pokud bereš Garra jako svého primárního LI... na druhou stranu, když už máš romanci s někým jiným, tak vlastně o Garra nemáš zájem a byla by škoda, kdyby zůstal sám :cool:

Btw: někde jsem četla, že jedním z důvodů (určitě ne jediným) proč není Tali přístupná jako romance pro FemShep je to, že její dabérka by to díky svému náboženskému přesvědčení odmítla nadabovat (neberte to úplně slovo od slova, ale něco v tomto významu to určitě bylo a jak říkám, určitě to není ten hlavní důvod) :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Ano, tak přesně tohle mě vadí na sérii ME. Že autoři tak odflákli romance s Tali!!! O proti ostatní postavám, je to udělaný jako cesta s partnerkou do kláštera v horách a to nemluvě o způsobu jak to pojaly v ME3 a prozradily vzhled Tali a tím i Qarianů (Fotka na stolku "made in Photoshop") když jí neodhalili přímo v některé z animaci tak ji neměli odhalovat vůbec! To se mi zdálo hodně nepromyšlený a odfláknutý :( Tato část Mass Effectu mě nejvíce zklamala v ME3. :(

Chápu že je to asi jedna z nejkomplikovanějších postav na palubě, co se týče romancí ale mohli si s tím více pohrát aniž by prozradily její vzhled a ME3 to je ještě horší jak v ME2. Ale to by se asi zase strhla vlna kritiky z řad puritánských a všeobecně odpůrců ME.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

BatouT101 píše:Ano, tak přesně tohle mě vadí na sérii ME. Že autoři tak odflákli romance s Tali!!! O proti ostatní postavám, je to udělaný jako cesta s partnerkou do kláštera v horách a to nemluvě o způsobu jak to pojaly v ME3 a prozradily vzhled Tali a tím i Qarianů (Fotka na stolku "made in Photoshop") když jí neodhalili přímo v některé z animaci tak ji neměli odhalovat vůbec! To se mi zdálo hodně nepromyšlený a odfláknutý :( Tato část Mass Effectu mě nejvíce zklamala v ME3. :(

Chápu že je to asi jedna z nejkomplikovanějších postav na palubě, co se týče romancí ale mohli si s tím více pohrát aniž by prozradily její vzhled a ME3 to je ještě horší jak v ME2. Ale to by se asi zase strhla vlna kritiky z řad puritánských a všeobecně odpůrců ME.
Tak mě se romance s Tali líbila (Tali je moje jednička pro mého Shepíka :D), celá ta romance mi přišla celá milá, sice to nebylo žádné divoké love-story, ale rozhodně to bylo hezké a upřímné (a navíc se mi líbila ta mise na Gethské loďi, ty narážky mezi Tali a Shepem, mi vykouzlily úsměv na tváři "Ty ses o mně bála? Ne, bála jsem se o svou pověst, co by na to řekli ostatní kdyby při mně umřel Shepard. Bála ses o mně"). A taky pak to rozloučení u odletu Normandie, to bylo krásně dojemné, takžé já jsem osobně spokojenej.
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

ChipsonatorRodriguez píše: Tak mě se romance s Tali líbila (Tali je moje jednička pro mého Shepíka :D), celá ta romance mi přišla celá milá, sice to nebylo žádné divoké love-story, ale rozhodně to bylo hezké a upřímné (a navíc se mi líbila ta mise na Gethské loďi, ty narážky mezi Tali a Shepem, mi vykouzlily úsměv na tváři "Ty ses o mně bála? Ne, bála jsem se o svou pověst, co by na to řekli ostatní kdyby při mně umřel Shepard. Bála ses o mně"). A taky pak to rozloučení u odletu Normandie, to bylo krásně dojemné, takžé já jsem osobně spokojenej.
To ano, také jsem si ji zamiloval :\**/: ty hlášky jsou boží "na mě nenechaly nit suchou". V ME2 když ji Shepard poprvé vyzná city je to opravdu romantický :* (ta jejich konverzace a pod...) To se mi na ní velmi líbilo a ty scény když se loučí, to jsou opravdu silné emoce. I když to loučení bylo emotivní u všech postav.

Co se týče romancí, jsem asi náročnější. Přál bych si víc než těch pár sekund. Jedna pusa a "ztmívačka". Tam ale opravdu mohly udělat víc romantických záběrů Sheparda s Tali aniž by v ME2 ukázaly její tvář, podobu. Mě napadá mnoho možností aniž by to narušilo příběh. To přeci k té romanci patří. Je to před finální sebevražednou misí po které se již nemusí znovu vidět. Samozřejmě že, mi nešlo jen pouze o tu "akcičku v kabině" ale ta k tomu také patří. (Teda z mého pohledu ano) :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Sadene píše:Tak jo, tyhle scény znám a přijdou mi absolutně cute :D Ale chápu, že tě to rozčiluje, pokud bereš Garra jako svého primárního LI... na druhou stranu, když už máš romanci s někým jiným, tak vlastně o Garra nemáš zájem a byla by škoda, kdyby zůstal sám :cool:

Btw: někde jsem četla, že jedním z důvodů (určitě ne jediným) proč není Tali přístupná jako romance pro FemShep je to, že její dabérka by to díky svému náboženskému přesvědčení odmítla nadabovat (neberte to úplně slovo od slova, ale něco v tomto významu to určitě bylo a jak říkám, určitě to není ten hlavní důvod) :-)
Souhlasím, to laškování Garruse s Tali mi přišlo krásný. :D I když mi Tali byla hodně blízká z prvního LI...(jak tomu říkáte) tak jsem byl rád že si našli někoho blízkého před tou bitvou tak jako já. Teoreticky to jistě mělo pozitivní vliv i na jejich morálku a duševní pohodu a připomínalo jim to proč dál bojovat nebo pro koho...

Jinak to už bylo zřejmé od ME1 že Tali si někoho hledala buď to byl Shepard v ME2 nebo Garrus v ME3. To je prostě život a potvrzuje mou domněnku že Tali nebyla až tak asexuání nebo cudná jak to často vyznívá z těch finálních romancí. Jsem si vědom překážek které tam byly ve vzájemném kontaktu ale mohli to autoři udělat propracovaněji jak jsem již zde psal.

To s dabérkou je zajímavá informace a pro mě nová. Možné to je, ale nemyslím že by to byl hlavní problém. Protože to zpřístupnění některé z postav, pro oboje pohlaví je pouze, převážně nahrazením modelu Sheparda za Shepardovou. Dialogy se moc nezmění to pouze asi v české lokalizaci musely být dvojí titulky.
Domnívám se že hlavním problémem byl pohled společnosti, která by to byla ochotná tolerovat. Již po prvním díle se vyzdvihla vlna nevole a odpůrců Mass Effectu kteří tvrdily že překročil "hranice vkusu" a že je to samé XXX blabla... Hlavně v USA by měly velké problémy s prodejem!!! ("cákající krev v televizi jim nevadí a u jakéhokoli tělesného kontaktu a člověka do půl těla se můžou někteří zbláznit i když je na krabici ME, věková kategorie od 18let to se mi zdá hodně smutný jak je to vyspělý stát.. :(
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od Sadene »

Myslím, že je to trošku složitější, než jen nahrazení modelu Sheparda... Casey se k tomu někde vyjadřoval, pokud se mi to podaří najít, tak tu hodím link.

A ano, je smutné, jak se k tomu staví v USA, nicméně v takovém Dragon Age II, kde každý společník byl jak pro ženskou, tak i chlapa - no nevím, to už podle mě zašlo trochu daleko....

zajímavý článek, kde o tom mluví Casey i Ray Muzyka
http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=9026170
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Tali'Zorah vas Normandy

Příspěvek od BatouT101 »

Sadene píše:Myslím, že je to trošku složitější, než jen nahrazení modelu Sheparda... Casey se k tomu někde vyjadřoval, pokud se mi to podaří najít, tak tu hodím link.

A ano, je smutné, jak se k tomu staví v USA, nicméně v takovém Dragon Age II, kde každý společník byl jak pro ženskou, tak i chlapa - no nevím, to už podle mě zašlo trochu daleko....

zajímavý článek, kde o tom mluví Casey i Ray Muzyka
http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=9026170
Je zajímavé si přečíst vysvětlení autora... Chápu jeho argumenty a problematiku s tím spojenou.

Přeskočím na Dragon Age II : pravda je že jsem tu hru nehrál ale pokud je to jak říkáš tak to je opravdu extrémní... I když je to fantasy tak pravděpodobnost že by všechny postavy byly bisexuální, nebo přímo homosexuální je naprosto směšná. Nic by se nemělo přehánět! Jelikož nejsem s příběhem obeznámen nemohu to objektivně okomentovat...

Co se týče série Mass Effect tak ten to má dle mého názoru celkem dobře vyváženo. Každá ze skupin lidí si najde to svoje co ho zajímá. Co se týče Tali nevadilo by mi kdyby byla bisexuální. Ale jak vyznělo z toho rozhovoru tak představa autorů byla taková že Tali byla mladá a v některých věcech trochu naivní.(To je vcelku logické když byla celí život zavřena ve flotile a pak jí poslaly na pouť.) A také se hlavně zaměřovaly na samotný příběh hry. Proto udělali to co se týkalo "romance" a voleb tak skromné.

Můj názor je že je jasné že postava Tali je jedna z nejkomplikovanějších postav na palubě, co se týče "romancí" a obecně. Její vzhled je od ME1 zastřen tajemstvím a spekulacemi v kodexu, což má také své kouzlo. Navíc ten problém s imunitou, i když tu určité možnosti jsou (viz. ME2). V ME2 to bylo pěkně udělané až na tu finální romanci kterou mohly udělat trochu delší jak jsem již zde zmiňoval...
BatouT101 píše: .....
Co se týče romancí, jsem asi náročnější. Přál bych si víc než těch pár sekund. Jedna pusa a "ztmívačka". Tam ale opravdu mohly udělat víc romantických záběrů Sheparda s Tali aniž by v ME2 ukázaly její tvář, či podobu. Mě napadá mnoho možností aniž by to narušilo příběh.
....
Doufal jsem že si s "romancí" vyhrají alespoň v ME3. Ale byl to asi velmi tvrdý oříšek. Scény s ní byly pěkné a všechno ale finální "romance" mě vážně zklamala. :( Jak jsem napsal zde...
BatouT101 píše: ......O proti ostatní postavám, je to udělaný jako cesta s partnerkou do kláštera v horách a to nemluvě o způsobu jak to pojaly v ME3 a prozradily vzhled Tali a tím i Qarianů (Fotka na stolku "made in Photoshop") když jí neodhalili přímo v některé z animaci tak ji neměli odhalovat vůbec! To se mi zdálo hodně nepromyšlený a odfláknutý :(
....
Prostě si myslím že jaké koly prozrazení jejich vzhledu nebo rozšíření na to aby mohla být bisexuální nebo, řekla přímo že je pouze na muže a alespoň o trochu pestřejší finální romance. By museli mít z části rozpracovanou rasu Qarianů ale to by z časových důvodů pravděpodobně nezvládly a věnovaly se primárně příběhu který byl už tak dost komplikovaný. Prostě bylo jednoduší to udělat podobně jak v ME2... plus to foto :(

Nevím zda by o to byl takový zájem ale já bych bral nějaké to DLC které by doplnilo případně a rozšířilo "romance" které prostě nebyly hlavní prioritou hry ale její vcelku důležitou součástí. (Dle mého názoru) Ale nato si s největší pravděpodobností budu muset počkat do ME4 kde Tali možná ani nebude. :( :(
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět