Samara

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Samara

Příspěvek od Bouner »

Obrázky které poslal Swen se zobrazí jen pokud člověk viděl na tomto linku obrázek již dříve, zřejmě bug imagehostingu.Z tohoto důvodu jsem ti ty obrázky nahrál jinam, už by to mělo být vpohodě.
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Samara

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Obrázek
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
xanthaz
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: ned 24. bře 2013 20:09:46
Bydliště: Holice-Pardubice

Re: Samara

Příspěvek od xanthaz »

Samara a Morinth

Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Samara

Příspěvek od Hany »

tenhle mě dostal :-O
Obrázek
stejně by mě zajímalo, proč jsem od mala tak zafixovanej na vesmír :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Ester
Praporčík
Příspěvky: 296
Registrován: úte 12. bře 2013 0:41:19
Bydliště: Esterprase
Kontaktovat uživatele:

Re: Samara

Příspěvek od Ester »

škoda, že sheparda odmítne
Kdo je tím strašlivým vetřelcem, co tak náhle se vetřel sem?
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Samara

Příspěvek od BatouT101 »

To jo, Taky jsem byl zvědavej na romanci zkušené Asarijky... ;) Škoda.. :(
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Samara

Příspěvek od BatouT101 »

Obrázek
Obrázek
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Samara

Příspěvek od Sadene »

Nejlepší asarijka :\**/: :\**/:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Samara

Příspěvek od Lady Grey »

Sadene píše:Nejlepší asarijka :\**/: :\**/:
Rozhodně a ještě dle mého skromného názoru i nejhezčí, vyměnila bych ji v ME3 za Liaru bez váhání... škoda, že neopětovala city Sheparda... dala bych svého maleShep hned dohromady se Samarou. :*
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Samara

Příspěvek od Sadene »

Tak určitě... nejlepší znamená i nejhezčí... prostě asarijka s grácií... ji opravdu obdivuji :*
Obrázek
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Samara

Příspěvek od Alfajk »

me naopak prisla hrozne nesympaticka,celej ten jeji kodex,kterej naprosto odporoval selskymu rozumu,kvuli tomu jsem ji nemohl vystat...a ani hezka nebyla,prisla me skoro jako chlap,alespon vlastnostma...zlata Liara :*
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Samara

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk píše:me naopak prisla hrozne nesympaticka,celej ten jeji kodex,kterej naprosto odporoval selskymu rozumu,kvuli tomu jsem ji nemohl vystat...a ani hezka nebyla,prisla me skoro jako chlap,alespon vlastnostma...zlata Liara :*
Bůůů, Liara bůůů... další Liarista... nečekané. :-O Osobně bych Liaru ihned při první příležitosti vyměnila v ME3 za Samaru.
Proč je její kodex na palici? Vždyť je to jejich kultura (asarijek myslím). V lidské kultuře si ničeho takového nedočkáš... pevně věřit v jistý kodex.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Samara

Příspěvek od Sadene »

Já bych Liaru nechala s radostí na Virmiru :$ :$ :$ Liara by se nějakým kodexem řídit nemohla, nejdřív by všechno ořvala :?
Zato Samara má vlastnosti, které u lidí obdivuji... je velmi inteligentní, rozvážná, silná vůle... jen tak něco ji nezviklá... a mohla bych pokračovat... nehledě o noblese (Liara se kolikrát chová jako děcko, kterému sebrali hračku)
Obrázek
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Samara

Příspěvek od Alfajk »

Lady Grey píše: V lidské kultuře si ničeho takového nedočkáš... pevně věřit v jistý kodex.
a to je prave dobry,nelze se ridit zakonama,predpisama a kodexama vzdy,obcas do toho musi vstoupit rozum,coz v pripade justikarky neplati,vzdyt malem oddelala i vlastni dceru,ktera sama prisahala ze neopusti urceny prostor(klaster) a ze bude konat pouze dobro

/edit> ano liara se obcas chovala jako decko,chovala se totiz skoro jako clovek a tim me byla mnohem blizsi
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Samara

Příspěvek od Sadene »

Sorry, ale ve vztahu potřebuju někoho, koho můžu respektovat a kdo mi bude roven. Tudíž ne děcko. Někomu to může přijít roztomilé, mi to přijde otravné ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: Samara

Příspěvek od Levik89 »

Taková otázka trochu mimo... opravdu Asarijkám rostou s věkem čím dál tím větší prsa? :-D

Normální chlap si po prvním dohrání ME ani nemůže vzpomenout jak vypadala Samara v obličeji :-D
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Samara

Příspěvek od Alfajk »

samara v ME1 nebyla,takze se nejak nechytam

/e> jestli to myslis vseobecne jako "dohrani ME" tak jo,neco na tom bude :D
Naposledy upravil(a) Alfajk dne čtv 11. dub 2013 19:00:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
valleniel
Rotný
Příspěvky: 124
Registrován: úte 05. bře 2013 22:26:41

Re: Samara

Příspěvek od valleniel »

Sadene píše:Sorry, ale ve vztahu potřebuju někoho, koho můžu respektovat a kdo mi bude roven. Tudíž ne děcko. Někomu to může přijít roztomilé, mi to přijde otravné ;)
Přesně. Můj. Člověk. :))


Samaru jsem taky obdivovala a neskutečně respektovala. Kloubí v sobě totiž všechny vlastnosti, který od rasy, která se na venek snaží pořád tvářit vznešeně a vyspěle, očekávám. Tím myslím určitou dospělost, moudrost a duševní sílu.
I'm sad hanar can't wear sweaters.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Samara

Příspěvek od BatouT101 »

Každý má hold jiný vkus. :P Přesto že je starší než mi všichni dohromady tak vypadá pořád dobře. :D
Pro mě to byla velice zajímavá osobnost. Pokud jste sní hovořily, tak to tam hezky vysvětlila. Samotná Samara přirovnala Justicar/ky za takový mix rytíře a samuraje kteří bojují podle jistých zásad.
Jak jste se mohly dozvědět od Samary. Tak jako mladá, vedla velice rebelský život ale znala co je správné a až po narození jejich dcer (jako Ardat-Yakshi) se rozhodla stát Justicar/kou. Její disciplinovanost a oddanost Kodexu byla velice zajímavá, stejně tak její pohled na život... :*

Ale no tak, Liara přece nebyla tak špatná :* :-O
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
billyguy
Vojín
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 28. bře 2013 14:56:40

Re: Samara

Příspěvek od billyguy »

Sadene píše:Já bych Liaru nechala s radostí na Virmiru :$ :$ :$ Liara by se nějakým kodexem řídit nemohla, nejdřív by všechno ořvala :?
Zato Samara má vlastnosti, které u lidí obdivuji... je velmi inteligentní, rozvážná, silná vůle... jen tak něco ji nezviklá... a mohla bych pokračovat... nehledě o noblese (Liara se kolikrát chová jako děcko, kterému sebrali hračku)
Musim pripomenout že Liara ma 109 rokov zatial čo Samara nejak okolo 1000,takže porovnavat tieto dve osobnosti mi pride ukvapene,a neverim že ten jej čiernobiely kodex nemože pokryt všetky situacie do ktorych sa dostane určite napriklad spachat samovraždu je proti kodexu.
Obrázek
Odpovědět