Jeff "Joker" Moreau

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Alex
Svobodník
Příspěvky: 29
Registrován: pon 11. srp 2014 15:02:23
Bydliště: Ostrava

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Alex »

Krieg píše:Obrázek
Ten se povedl! :applaud:
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

Ale prd se rozsype, když může trsat v Purgatory :D a nejsem proti němu zaujatá, akorát bych si nemohla být nikdy jistá, co zas provede :P i když je to dobrák od srdce, nezodpovědný podle mých měřítek je ;) ale je fakt, že nikoho jiného bych si na jeho místě nedokázala představit (stejně jako chakwasku nikdy nevyměním za dr. Michel :D )
EDI na něho možná bude mít zklidňující účinky a on třeba někdy dospěje :D ale to už je :offtopic: //Už není offtopic ;)
//Přesunuto z tématu EDI
//BatouT101
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: EDI

Příspěvek od Honzaleco »

Sadene píše:nezodpovědný podle mých měřítek je ;)
I question your standards....ale ok, o tomhle se samozřejmě bavit nechci a nehodlam.


K Jokerovi...nemůžu si vybavit, čim konkrétně na tebe takhle moh zapůsobit...přehnaně sebevědomej? Dobře, to beru...má na to ale nárok...že by díky svýmu sebevědomí ohrozil životy posádky? To asi ne.

Chová se žoviálně, souhlasim. Může se zdát, že věci bere na lehkou váhu, dobře. Ale taky mně přijde, že je to profík, kterej tu lehkovážnost dokáže v klíčovejch situacích hodit za hlavu a kterej by svym jednánim nikoho neohrozil (nevystavil nebezpečí). Rozhodně ne vědomě. ;)
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

jj, o tom to přesně je.
Honzaleco píše:
tu lehkovážnost dokáže v klíčovejch situacích hodit za hlavu a kterej by svym jednánim nikoho neohrozil (nevystavil nebezpečí). Rozhodně ne vědomě. ;)
měla bych tak trochu obavu, co už podle něho taková klíčová situace je a co ještě ne ;) btw svým jednáním a neuposlechnutím příkazu de facto způsobil smrt Sheparda (Normandy je důležitější než lidský život?)

Já neříkám, že ho nemám ráda nebo je mi nesympatický, jen mám malé výhrady a jak už jsem říkala předtím, nikoho jiného si na jeho místě neumím představit :)
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od BatouT101 »

"Joker" je také zajímavá postava. A rozhodně ho nepovažuji za nezodpovědného či lehkovážného. I když se tak může na první pohled jevit ale, to je dle mého dáno jeho povahou a vystupováním. Rozhodně není víc nezodpovědný či lehkovážný než kdokoliv jiný...

Profesně se minimálně vypracoval na jednoho z nejlepších pilotů a to by lehkovážný či nezodpovědný člověk jen tak nedokázal.

Je svérázný, schopný si vytvořit vlastní názor, a jako pilot byl schopen v krizových situacích jednat.
Jeho rysem, zlehčování situace a narážek mohl být způsob jak se vyrovnával s každodenním stresem...
To že jeho některé chování mohlo vyznívat "nevyzrále" mohlo být právě ovlivněno jeho postižením. Které samozřejmě zasahovalo do všech oblastí jeho života. Třeba jako pilota, že na sobě neustále pracoval když nemohl podnikat věci jako jeho vrstevníci, tak i jeho částečná uzavřenost a "dětinské" chování když se ve společnosti pohyboval tak jak mu to jeho postižení jen dovolovalo.
Jeden z důvodů proč zůstal na SR-1 když se ji pokoušel ještě zachránit. Mohla být ta že na lodích asi trávil většinu svého času a třeba se tam cítil lépe než kdekoliv jinde. (Myslím že se o tom i podobně zmiňoval že, mu loď jakoby nahrazuje "tělo" se kterým může "tančit" po obloze...) Krom toho "vztah" pilota ke svému stroji dokáže asi pochopit jen jiný pilot... ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Sadene »

Nepopírám jeho kvality, to bych si nedovolila. Jen jsem si myslela, že když je člověk v armádě nebo jejím sci-fi ekvivalentu, tak principem tam je plnit příkazy. Ale je možné, že se pletu. Armáda není vůbec založená na slepém plnění příkazů. :D

Já chápu, že ho všichni máme rádi jako člověka, kamaráda etc. Jenže si taky musíme uvědomit, že jakožto pilot válečné lodi si nemůžu dovolit zpochybňovat příkazy velícího důstojníka, ať už je to kamarád jaký chce :)
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od jeňa_cz »

z ME1 víme, že Joker má svou nemoc jenom v nohách, v ME2 to má najednou všude.... chtělo by to zeptat se Rady internetu co považovat za kanon ://


můj humblé opínijon je takový, že Joker se vůbec neměl v první řadě dostat do armády, natož jako spešl pilot hustolodě :D
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od BatouT101 »

Už si to možná nepamatuju tak přesně ale, mě přišlo že "Joker" plnil příkazy i když měl kolem nich spoustu řečí.. To podle mě trochu taky záleželo jak moc chtěl Shepard znát jeho osobní názor, tak ho taky náležitě předal. :D

Možná nebyl příkladným vzorem chování vojenského pilota ale, nepamatuji si že by vyloženě neuposlechl jeho přímého nadřízeného tak že by si "postavil hlavu" a dělal si to po svém... Když na Normandii velel Anderson tak i celkem snad dodržoval správnou komunikaci s jeho nadřízenými, pokud se nepletu... :$
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od jeňa_cz »

nic proti joker-živlovi, ale na začátku ME2 (tedy pro mě na konci kanonu mass effectu) svým neprofesionálním vztahem k lodi způsobil, že Shepard musel zůstávat na lodi déle - čili scípnout, kdyby zachoval chladnou hlavu, tak už dávno zahříval sedačku v escape podu :D
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od BatouT101 »

Proč pak konec kanonu Mass Effectu? O_o (Že by kvůli projektu Lazarus?) ;)
"Joker" je hold taky jenom člověk a nehody se bohužel nevyhnutelně stávají... :|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od jeňa_cz »

BatouT101 píše:Proč pak konec kanonu Mass Effectu? O_o (Že by kvůli projektu Lazarus?) ;)
"Joker" je hold taky jenom člověk a nehody se bohužel nevyhnutelně stávají... :|
lazarus, tak samozřejmě

protože pro marketing je důležité mít wow efekt aby nalákali nové zákazníky a toho jde docílit jenom teaserem kde je hlavní hrdina K.I.A. ve hře se s tím nakonec vypořádají magickým zaklínadlem se spoustou dospěláckých slov, ano Batou pro mě ME skončil Shepardovou smrtí :D
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od CalibrationsForever! »

Jeff je síce niekedy ako dieťa :D, ale je to jeho povaha vtipkára a môžme obdivovať že mu zostala aj keď prišli Reaperi.

Že Joker neplní rozkazi? to sa mi dáko nezdá. Vždy ich splní, len má k nim veľa pripomienok a nezabúdajme kto Sheparda vždy vyzdvihne z nejakého nebezpečného miesta v ten správny čas? JOKER!! ( a EDI :D ) =) =) =) :// ://


WHY SO SERIOS? :banana: :banana: :banana:
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Jeff "Joker" Moreau

Příspěvek od Ronie »

KeĎ som hrala ME1 po prvý krát tak som veľmi nemusela Jokera, ale potom ako sa Liara pridala do týmu, po pokece s ním som si ho obľúbila. Ten jeho príbeh čo spomína v jednotke je dobrý.
CalibrationsForever! píše: Vždy ich splní, len má k nim veľa pripomienok a nezabúdajme kto Sheparda vždy vyzdvihne z nejakého nebezpečného miesta v ten správny čas? JOKER!! ( a EDI :D )
Halavne na Therum /názorná ukážka/ Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek
Odpovědět