Miranda Lawson

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Miranda Lawson

Příspěvek od Honzaleco »

...Chybí nám tu "Ledová královna" (často ji takhle označují..mě jako Ice Queen moc nepřišla..no, možná jenom, když na začátku ME2 zastřelila Wilsona, pak už byla v pohodě...)

Obrázek
Uživatelský avatar
ChipsonatorRodriguez
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06. led 2013 12:05:18

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od ChipsonatorRodriguez »

Honzaleco píše:...Chybí nám tu "Ledová královna" (často ji takhle označují..mě jako Ice Queen moc nepřišla..no, možná jenom, když na začátku ME2 zastřelila Wilsona, pak už byla v pohodě...)

Obrázek
jj Mirandu mám rád, holka která se spokojí jen s tím nejlepším :D
"Just like old times"
"We'll bang, ok?
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Sadene »

Já ji tak nějak neměla ráda od začátku, ale co jsem přečetla pár fanfic, tak jsem jí nějak přišla na chuť... a jako Ice Queen mi přijde určitě, ale stejně jí raději říkám Cheerleader :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Honzaleco »

Ona je "chladná", to jo...ale ani zdaleka to není mrcha.

Vzpomínám si, jak opilá Tali (taky super scéna) něco říkala na její adresu..myslím, že to bylo: "Keelah, she was such a bitch...with her genes..an that attitude.."

Je cílevědomá a je to profesionálka. Shepard byl pro ni ze začátku úplně cizí člověk (i přesto, že se s ním "seznámila" při projektu Lazarus), se kterým měla najednou pracovat. Je jasný, proč se k němu chovala tak, jak se chovala... Později "pookřála", ne ale ve vztahu k ostatním členům posádky - pro to neměla důvod.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Sadene »

Myslím, že na Mirandě jde nejlíp vidět ten vývoj... to, jak se chová, je z velké míry dáno její minulostí. A najednou se objevuje Shepard, který jí ukáže svět z jiné stránky... jiné principy, jiné možnosti.
Miranda (ač se to nezdá) je podle mě velmi nejistá žena (nejistá sama sebou), ale Shepard jí ukáže, že ona je pánem svého života, ona si určuje, co je správné a co ne...
Prostě když se jenom zamyslím nad tady tím, tak s ní z velké míry soucítím, ale protože je to zároveň silná žena, tak se mi líbí, jak pošle Záhadného do háje a opravdu začne jedna sama za sebe! That's my girl! :cool:
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouner
Admin
Příspěvky: 180
Registrován: stř 25. črc 2012 18:51:57
Bydliště: Brno

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Bouner »

Miranda je po Liaře můj jasný LI n2. Jak píše Sadene ,měla to těžké ,nemůže mít děti :D ..ale potom se změní díky Shepovi ,začíná se chovat jinak a i sama Liara na to naráží v jednom rozhovoru že Miranda se strašně změnila kvůli němu/ní a tak ,je to pěkně napsaná postava spolu se Samarou která má to svoje tajemno a podobně .

trošku OT: Sadene ten obrazek mě štve vždycky když ho vidím v Topicu musim se dokoukat než to vyjede nahoru a nevím proč :D .
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Bouner píše:trošku OT: Sadene ten obrazek mě štve vždycky když ho vidím v Topicu musim se dokoukat než to vyjede nahoru a nevím proč :D .
také OT: jen se koukej :D :D to je dobře, já se taky koukám, akorát já se koukám schválně :\**/:
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Honzaleco »

U topicu o Mirandě nesmí chybět...:

DAT ASS

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
viiitezslav
Desátník
Příspěvky: 79
Registrován: pon 21. led 2013 10:51:52

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od viiitezslav »

Nedávno jsem si dal tu práci a vytvořil vůbec moje první video z ME (nepočítám-li obyčejné gameplaye).:

Uživatelský avatar
damn00
Rotný
Příspěvky: 102
Registrován: úte 31. črc 2012 17:01:53
Bydliště: Slovensko

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od damn00 »

Honzaleco píše:U topicu o Mirandě nesmí chybět...:

DAT ASS

Obrázek

Obrázek
Tak na tom sa vždy dobre pobavím. Ale ako postava v ME3 je super.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od BatouT101 »

Hmm. Tak už mi je jasný proč je Miranda pro některé tak nepříjemná. "Mám takovou TEORII" :cool:
Podle toho obrázku usuzuji že její "upjatost" může mít něco společného s tou těsnou a "zařízlou" kombinézou. :D To člověka určitě vykolejí. Nebo ne?
Druhá možnost by byl bodypainting ale to okamžitě zavrhuji jelikož by ji nakreslený skafandr ve vesmíru byl na dvě věci, vlastně jen na jednu na "ho.no"
x)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od jeňa_cz »

BatouT101 píše:Hmm. Tak už mi je jasný proč je Miranda pro některé tak nepříjemná. "Mám takovou TEORII" :cool:
Podle toho obrázku usuzuji že její "upjatost" může mít něco společného s tou těsnou a "zařízlou" kombinézou. :D To člověka určitě vykolejí. Nebo ne?
Druhá možnost by byl bodypainting ale to okamžitě zavrhuji jelikož by ji nakreslený skafandr ve vesmíru byl na dvě věci, vlastně jen na jednu na "ho.no"
x)
no ale hnědou lajnu nevidím, třeba to zas tak zařízly není ;)

navic mi to připomíná, z jakyho materiálu jsou dámsky trička v ME3, že tak dokonale rýsují "rysy" ? =O (konkretně Ashley v nemocnici)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Honzaleco »

Když už Ashley musela bejt v nemocnici, tak šla rovnou i na plastiku. :-D
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od jeňa_cz »

Honzaleco píše:Když už Ashley musela bejt v nemocnici, tak šla rovnou i na plastiku. :-D
praktická to žena, dvě mouchy jednou ranou
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od BatouT101 »

To rozhodně, materiály z kterého měly oblečení bylo opravdu Cool. Mělo by to jednu nevýhodu. Kdyby přibraly už by to tak Cool nebylo a konverzace by probíhaly z očí do očí. ;) Naštěstí v ME neměl nikdo nadváhu. Prostě perfektní představa budoucnosti. ;)

Dle mého v ME1 Ashley, vypadala pěkně a nebylo třeba cokoliv měnit... Také se mi zdála více opálená. (Jestli se nesnažily autoři přiblížit vzhled její dabérce.) Tím samozřejmě nijak nenaznačuju že by mi vadila barva pleti ale u ní mi to nesedělo.

Jak tu mluvíte o té nemocnici na Citadele. Nabízí se tu možnost že třeba Shepard při první návštěvě, ji ty vylepšení připsal do zdravotní karty když byla kamera natočená na ni. Potom není divu že z ní Udina udělal další Spektru... :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Swen von Walhallion »

Obrázek
Obrázek


Obrázek
Obrázek
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od JiAliZe »

Shepard
save the cheerleader, save the galaxy


Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od jeňa_cz »

nevíte někdo jestli ve scéně kde se Tali ožere jak to prase po misi v Sanctuary, jak za ní příjdete na lodi na ten bar, když Miranda zemře, řekne Tali "Keelah she was such a bitch...." i když má Shepard s Mirandou romanci? :D
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od Swen von Walhallion »

hmm ona miranda zemre ? me prezila vzdycky jak ve dvojcce tak ve trojce ...
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Miranda Lawson

Příspěvek od JiAliZe »

Swen von Walhallion píše:hmm ona miranda zemre ? me prezila vzdycky jak ve dvojcce tak ve trojce ...
Může umřít, když jí ve trojce odmítnete pomoci a nedáte jí přístup k aliančním informacím v takovém případě zemře FemShep v náručí, asi jediná možnost, kdy má Miranda zajímavější (poněkud romantický rozhovor) i s FemShep =(
Obrázek
Odpovědět