Thane Krios

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Thane Krios

Příspěvek od Jackie »

BatouT101 píše:
PS: Jejda. To jsem se zase rozepsal ale mazat mi to přijde škoda, tak vzhůru do mě. :D
Nějak nevadí, :D aspoň je co počíst.....
Jinak plně souhlasím s tím, že je škoda, že některým rasám nebyl dán větší prostor.
Hlavně teda Drellům. Docela by mě i zajímal domovský svět Hanarů. Škoda, že se na něj nemůžem podívat.
:(
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Thane Krios

Příspěvek od BatouT101 »

No, myslím že není všem dnům konec a Universum Mass Effektu má ještě pořád co nabídnout a dřív nebo později se určitě objeví zajímavé představy těchto ras..

Krom toho jsem jsem již narazil na několik zajímavých konceptů světa těchto ras ...Jak budu mít trochu víc času hodím sem odkazy.. ;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Thane Krios

Příspěvek od CalibrationsForever! »

Thana mám celkom rád, no nijako veľmi :P :P :P :P zdá sa mi taký nezaujímavý proste :D a ty sa už nestaraj že aká rasa má prsia a kto nie :D :D :D
Uživatelský avatar
Kuboshek
Podporučík
Příspěvky: 383
Registrován: pát 28. úno 2014 16:12:20
Bydliště: Brno

Re: Thane Krios

Příspěvek od Kuboshek »

CalibrationsForever! píše:Thana mám celkom rád, no nijako veľmi :P :P :P :P zdá sa mi taký nezaujímavý proste :D a ty sa už nestaraj že aká rasa má prsia a kto nie :D :D :D
docenění charakteru přichází s věkem :) je to stejné jako když v dětství nedoceníš výchovu svých rodičů, ale v dospělosti už jejich důvody dokážeš povětšinou pochopit ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: Thane Krios

Příspěvek od Jackie »

CalibrationsForever! píše:Thana mám celkom rád, no nijako veľmi :P :P :P :P zdá sa mi taký nezaujímavý proste :D a ty sa už nestaraj že aká rasa má prsia a kto nie :D :D :D
Tebe ty detaily nerozčilují ? :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Thane Krios

Příspěvek od Hany »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: ME 3 Mods Pack

Příspěvek od BatouT101 »

Re: ME 3 Mods Pack
GamerClassN7 píše:
BatouT101 píše:Sice nehraji s MODy ale, těchto pár MODů bych považoval za vhodné...:
  • ...

    jinak bez těch ostatních se rád obejdu...:
    • ...
    • ThaneMOD (Sice by, ve hře mohla být, možnost zabránit zabití Thana assasinem, ale jinak zbytek byl ve hře proveden elegantně. Plný návrat Thane do hry je z hlediska příběhu"nereálný". )
    • ...
CO JE NA NÁVRATU THANA NEREÁLNÉ ? je to tam zatím v přípravě ale už teď je tam mistrně vykličkováno to jak přežije :) opravdu ten mód by si měl každý alespoň jednou zkusit :)
Mám dojem, že se něco podobného v tomto vlákně již řešilo.
Pokusím se svůj pohled lépe vysvětlit. Netvrdil jsem, že by byl návrat Thane, za pomoci MODu, vysloveně nereálný. Jelikož jsem uznal, že by nebyla špatná možnost, přežití Thane vs Kai Leng, ale také to že se BW samotný "odchod" Thane povedlo...
Nereálný (alespoň z mého pohledu) by byl delší návrat Thane na Normandii, natož jeho zapojení do misí. To by vyžadovalo překopání některých z jeho dialogů a přecenění možností ME universa, to mi je poněkud proti srsti i když Thane jako postavu mám rád. Dokáži si představit děj MODu, který by rozšířil prostor v ME3 Thaneovy bez toho aniž by narušoval stávající obsah i s jeho přežitím proti Kai Lengovy. Takový MOD bych si rád zahrál.

Možná někdy zkusím i MOD který je zde uveden, ale zatím nemám moc důvod a podle zdejších popisů zasahuje dost do původního děje...
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět