EDI

Líbil se vám některý z charakterů? Povězte nám o nich.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

EDI

Příspěvek od Sadene »

A co takhle nový topic pro našeho oblíbeného sexbota? Romancovali byste EDI? :D :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: EDI

Příspěvek od Swen von Walhallion »

sice je pekne ale je to jen "AI" :-)
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

její dabérku ano, počítá se to? =O
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

Mně se právě moc nelíbí, jak je nadabovaná... ve trojce mi to přijde ještě horší než ve dvojce... a co se týče samotné postavy EDI, tak jsem vůči ní indiferentní, vůbec mi nevadí, když při Destroy konci zařve :cool: :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:Mně se právě moc nelíbí, jak je nadabovaná... ve trojce mi to přijde ještě horší než ve dvojce... a co se týče samotné postavy EDI, tak jsem vůči ní indiferentní, vůbec mi nevadí, když při Destroy konci zařve :cool: :-O
možná je to tím že ma mluvit jako robot, ale jako taky bych nebulel kdyby mi zařvala
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

Já rozhodně ano! Bohužel pro mě je již defaultně zabraná "Jokerem" který navíc má sní víc společného než Shepard.
UI(AI) také muže být živá bytost, tak si vyprošuji ty rasistické a konzervativní narážky že je to jen stroj. Ten kdo si to myslí je také jen pouhopouhý člověk. :P :ninja:
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

jeňa_cz píše:
Sadene píše:Mně se právě moc nelíbí, jak je nadabovaná... ve trojce mi to přijde ještě horší než ve dvojce... a co se týče samotné postavy EDI, tak jsem vůči ní indiferentní, vůbec mi nevadí, když při Destroy konci zařve :cool: :-O
možná je to tím že ma mluvit jako robot, ale jako taky bych nebulel kdyby mi zařvala
No to je právě ono - má mluvit jako robot, ale nemluví. Tricia se možná snažila, ale to intonování jí teda moc nešlo...
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

BatouT101 píše:Já rozhodně ano! Bohužel pro mě je již defaultně zabraná "Jokerem" který navíc má sní víc společného než Shepard.
UI(AI) také muže být živá bytost, tak si vyprošuji ty rasistické a konzervativní narážky že je to jen stroj. Ten kdo si to myslí je také jen pouhopouhý člověk. :P :ninja:
Nechci zbytečně někoho znepokojovat, ale představa vztahu EDI a Jokera mi přišla trochu creepy, disturbing... prostě znepokojivá. EDI asi většina lidí prostě bere jako člověka, ale to ona není... na to ani ty tvary sexbota nestačí :D
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

myslíte že má ty prsiska z kovu? nebo z nějaké měkučké umělotiny? =O
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

No to nevím... ale zajímalo by mě, jak by postavu EDI lidi přijmuli, kdyby z něj udělali chlapa... I would kill him anyway :D
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

no to by samozřejmě nepřijali kde žiješ :D nezapomen ze vetsina tech co na te hre pracovali jsou chlapi :D

to mi připomělo Judea Law v Umělé inteligenci jak tam hrál toho robota gigola :D
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

jeňa_cz píše:no to by samozřejmě nepřijali kde žiješ :D nezapomen ze vetsina tech co na te hre pracovali jsou chlapi :D

to mi připomělo Judea Law v Umělé inteligenci jak tam hrál toho robota gigola :D
:wtf: Jude Law jako robot gigolo???? Jak to že jsem to ještě neviděla!!! O_o :)) :)) :-O
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

Sadene píše:
jeňa_cz píše:no to by samozřejmě nepřijali kde žiješ :D nezapomen ze vetsina tech co na te hre pracovali jsou chlapi :D

to mi připomělo Judea Law v Umělé inteligenci jak tam hrál toho robota gigola :D
:wtf: Jude Law jako robot gigolo???? Jak to že jsem to ještě neviděla!!! O_o :)) :)) :-O
ty jsi neviděla A.I. artifical intelligence ? :O
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

Našla jsem si to :D Už sice vím, o který film se jedná, ale ještě jsem to neviděla... ok, připisuju do pořadí :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

Sadene píše: Nechci zbytečně někoho znepokojovat, ale představa vztahu EDI a Jokera mi přišla trochu creepy, disturbing... prostě znepokojivá. EDI asi většina lidí prostě bere jako člověka, ale to ona není... na to ani ty tvary sexbota nestačí :D
Chápu. Myslím že hlavní problém je samotná představa co pod pojmem "Umělá Inteligence" si každý představí.
Nikdy jsem netvrdil že UI je stejná jako člověk. Jak již řekl "Javik - že UI bude chápat čas jinak než organický život" (není to přesná citace ale svůj význam to stále má) tak to již samo ukazuje na zásadní rozdíl mezi organickým a syntetickým životem. I když tento fakt je již zřejmí na první pohled.
Navíc není UI jako UI.
Sakra, asi nebudu schopen vysvětli tento svůj pohled jednoduchým způsobem. Tak že hrozí že z toho bude román. :(

Tak se vrátím k tématu EDI a Joker. Já tedy na tom neshledávám nic znepokojivého. EDI a Jokel měly mezi sebou velice zajímavý vztah. Který navíc mohl přispívat k tomu aby se EDI nevzepřela když bude mít nějaký důvod nebo pohnutky pomáhat posádce když byly prolomeny pečetě její kontroly.
Jako každá inteligentní forma života bude hledat důvod nebo smysl své existence EDI ji měla možnost najít v posádce.

Mile rád to s vámi prodiskutuji zda budete chtít. :|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

jeňa_cz píše:
Sadene píše:
jeňa_cz píše:no to by samozřejmě nepřijali kde žiješ :D nezapomen ze vetsina tech co na te hre pracovali jsou chlapi :D

to mi připomělo Judea Law v Umělé inteligenci jak tam hrál toho robota gigola :D
:wtf: Jude Law jako robot gigolo???? Jak to že jsem to ještě neviděla!!! O_o :)) :)) :-O
ty jsi neviděla A.I. artifical intelligence ? :O
Ten film je super. Vřele doporučuji.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: EDI

Příspěvek od Sadene »

Tak já asi prostě budu mít svoje výhrady k EDI pořád :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

mě se EDI líbila jenom ve videu na Synthesis =)

jako občas ma dobry džouky a poznámky, když ji vemete na misi ale jinak nic extra, stokrát radši bych zachránil Legiona než EDI =(
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: EDI

Příspěvek od BatouT101 »

To je jasný. Každý má právo na svůj názor. Mě prostě Mass Effect přirostl k srdci i právě díky této konfrontaci světů organiků a syntetiků.
Nemám v žádném případě v úmyslu tady někoho "idoktrinovat" mými názory. Jen se chci s nimi podělit. :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: EDI

Příspěvek od jeňa_cz »

však my ti to nebereme Baťáku ;)

Obrázek
Odpovědět