Fanfikce (ME: Andromeda) - DOKONČENO

Rádi tvoříte cokoliv z Mass Effect universa? Předveďte nám.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Fanfikce (ME: Andromeda)

Příspěvek od Hany »

Honzaleco píše:...Snad je to nejhorší za mnou.
to opravdu není... teď musíš začít vymýšlet další projekt x)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Fanfikce (ME: Andromeda) - DOKONČENO

Příspěvek od Honzaleco »

Obrázek
Naposledy upravil(a) Honzaleco dne sob 29. čer 2019 13:58:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Fanfikce (ME: Andromeda) - DOKONČENO

Příspěvek od Honzaleco »

Hotovo. Odkaz na dokončenou fikci...:

https://uloz.to/!aPRhqQO8K5kB/mea-chilling-fields-pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

-----

1 038 667 znaků / 171 454 slov. To překonává i mou předchozí fikci, jak už jsem zmínil.
A znova opakuju, že to není klasickej BioWare plot nebo něco podobně nalajnovanýho (lítání po planetách a návštěva různejch míst, kde se příběh posouvá dopředu apod.) Spíš bych tomu řek vojensko-politický drama.

Jako jindy jsem tam dal nějaký easter eggy a narážky na spoustu jinýho. Na jména, historický události nebo třeba fiktivní postavy z jinejch her, snad vás potěší. A disclaimer - fikce je vhodná pro ty, kdo už hráli ME:A - i tenhle děj se odehrává ve hvězdokupě Heleus a pracuju tam s poměrně dost reáliema, který nám představil právě čtvrtej díl Mass Effectu. Snad by si početli i ti z vás, co za sebou mají jenom trilogii, ale rozhodně by to nebylo ono a nejspíš byste se chvilkama ztráceli.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Fanfikce (ME: Andromeda)

Příspěvek od Honzaleco »

Hany píše: to opravdu není... teď musíš začít vymýšlet další projekt x)
Další projekt už nemusim vymejšlet - tohle byla moje poslední velká fikce / velkej projekt ze světa Mass Effectu. Na nic podobně rozsáhlýho se už v dohledný době nechystám. Psát věci takovejchhle rozměrů z ME je prostě neudržitelný...

Další možnou věc, která se týká ME - samozřejmě rozsahem menší a asi rozdělenou na menší kapitoly - jsem už víceméně nastínil. Pár příspěvků zpátky jsem napsal tohle:
Vyprávěl bych příběh kapitalistickýho Sheparda a jeho hrdinnýho boje proti vesmírnejm čínskejm komunistickejm broukům (kolektoři), během nějž by narazil na odbory (gangy na Omeze), anarchisty, squattery (piráti a Vorchové) či vesmírný cikány (kvariani) a postavil se všem, co sešli z cesty pravýho kapitalismu a vyměnili individualismus za bezpečí kolektivu. Prostě zasadit to do takovejch ekonomickejch kulis a zároveň opustit vážnou notu ME2 a udělat z toho fakt jako komedii.

...ale taky jsem se ptal, jestli by byl o něco takovýho zájem. A když nebude, tak....slovy Andreje: "Sorry jako".

-----

Bez ohledu na zájem chci ještě napsat jednu krátkou věc...mám nápad na jeden příběh z konce války s Reaperama. Ale to nejspíš bude fakt krátký...plus mínus deset stránek.

-----

...a teď vlastně dávám dohromady něco svýho, ne ME. Jinej svět - svůj vlastní - a příběh z něj. Taky to teda bude sci-fi, ale jinak plánuju "vykročit jiným směrem" než ME.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Fanfikce (ME: Andromeda) - DOKONČENO

Příspěvek od Hany »

dělal jsem si jen legraci ;) tolik kolik si toho vytvořil.. to je prostě šílený (v dobrým slova smyslu) :)

prosimtě... jestli budeš dělat toho kapitalistickýho Shepa... udělej z toho klasickou špatnou fanfikci se spoustou zvratů a klišé... nebránil bych se i jisté zvrácenosti... to téma si o to vyloženě říká :D :D :D

k tvojemu projektu... doufám, že se nám tu pochlubíš, až budeš mít hotovo :) držím palce ať ti to jde samo
Obrázek
Odpovědět