Necelé 4 roky po konci války... (2. fanfikce)

Rádi tvoříte cokoliv z Mass Effect universa? Předveďte nám.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Necelé 4 roky po konci války... (2. fanfikce)

Příspěvek od Honzaleco »

...se skupina různorodých nájemných válečníků vydává na jednu z dalších operací. Ani "velitel" akce a nikdo z jeho kolegů netuší, do čeho se dostali...

Lest, zrada, napětí, boj - to všechno bude obsahem dalšího příběhu.

Úvod:
Příběh o skupince žoldáků, kterou si najme významná těžařská společnost. Úkol, před který budou žoldáci postaveni, bude zpočátku vypadat jasně a jednoduše. Věci se ale brzy začnou zamotávat, splnění kontraktu bude čím dál komplikovanější. Hranice mezi spojencem a nepřítelem se ukážou být tenčí, než se na první pohled mohlo zdát. A nájemní bojovníci se ocitnou přímo uprostřed toho chaosu...

...budu to publikovat tím samým způsobem, jako Borderline, takže:

1. kapitola

http://ulozto.cz/xZ7iS1DH/ii-fanfikce-1-kapitola-pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
----------

.
.
.

Název zatim neni, nic přijatelnýho mě ještě nenapadlo. :D
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Necelé 4 roky po konci války... (2. fanfikce)

Příspěvek od Honzaleco »

...někdo může při čtení namítnout, že to už není moc Mass Effect. Máte pravdu - není to takový "masseffectovský", jak jste možná někdo čekal. To je způsobený tim, že už nemam žádnou velkou událost, okolo který bych mohl děj točit. S tim souvisí i to, že ...jak bych to řekl... aspoň na tenhle začátek se nedá nahlídnout očima celý galaxie. Zatímco u Borderline byla v pozadí válka, která se dotýkala celý Mléčný dráhy (taky jsem se v Borderline snažil vytvořit takovou "globálnější válečnou" atmosféru, což se mi snad povedlo), tak tady nic takovýho není. Válka skončila a minimálně u mě jsou poválečný léta klidnější. Co se děje jinde v galaxii, nezajímá hrdiny týhle fanfikce a ani se jich to nijak netýká. A naopak.

...snad jsem nezůstal moc za očekáváním a i tak se to dá číst, podobně jako Borderline.

P.S.: Zkusil jsem už do děje 1. kapitoly zapracovat "dialogue wheel" s několika možnostma. Jakou možnost byste si v situaci, která je tam popsaná, zvolili vy? :D
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Necelé 4 roky po konci války... (2. fanfikce)

Příspěvek od Green »

Budeš chtít přidat link na web? .)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Necelé 4 roky po konci války... (2. fanfikce)

Příspěvek od Honzaleco »

Zatím je hotová první kapitola a určitě bude chvíli trvat, než z toho vůbec vznikne něco ucelenějšího...takhle: Klidně může bejt, já se tomu nebránim, akorát - aby to lidi, co si to budou chtít stáhnout, nemátlo. Zdaleka to není hotový, teď jsem v podstatě teprv začal. :D Samozřejmě děkuju za nabídku a za případný odkázání. :)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Necelé 4 roky po konci války... (2. fanfikce)

Příspěvek od Green »

Tak ještě vyčkáme ;)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Necelé 4 roky po konci války... (2. fanfikce)

Příspěvek od Honzaleco »

Během mojí účasti na místním projektu IT se práce na 2. fanfikci zatím odkládají.

Děkuji za pochopení. :)
Odpovědět