Starbounded

Rádi tvoříte cokoliv z Mass Effect universa? Předveďte nám.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Starbounded

Příspěvek od Green »

WAAAOU... Woooow, páni...

Ehm.
Pardon, trochu jsem se nechal unést. =*

kde že mám to tlačítko na stáhnutí... ah tady.


Víc Liary prosím!!! =) :* :)) =*
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Green píše:Víc Liary prosím!!!
Bude... a to práávě teď'!

První část hotová, ještě mě však čeká spousta práce...
Obrázek

A tady přikládám něco s progresu :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Starbounded

Příspěvek od Honzaleco »

...tak pardon, beru zpět...pořád si teda stojim za tim, že první Liara je skoro dokonalá, ale ta "skorodokonalost" je očividně jenom první fáze... :)
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Starbounded

Příspěvek od Green »

so happy
=( =( =( =*
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Díky, jsem ráda, že se líbí :)

Teď bych ráda přidala něco z trochu jiného soudku, a to psaný úryvek z děje prvního ME. Je to něco, co každý znáte, z pohledu mojí Taylor Shepardové. Na co jsem se chtěla zaměřit, jsou trable s budováním morálky na Normandy těsně po tom, co se stala spektrou. Nemůžu říct, že jsem si jistá fungováním oslovování / armádní komunikace, ale snad případné nesrovnalosti odpustíte :) úryvek bych asi nejlépe nazvala...

Ashley
Spoiler:
„Všechno v pořádku, Ashley?“ zeptala se Taylor Shepardová poněkud familiérním tónem své nové posily týmu, která se k nim připojila jako jediná přeživší ze své jednotky na Eden Prime.
Byla to těžká mise, plná nečekaných zvratů a zrady. Každý tam o někoho přišel – ať už to byl vojín Jenkins, nebo spektra Nihlus, seržant Williamsová si prošla nejspíš největším peklem ze všech.
Shepardová tušila, že komunikace s ní bude trochu oříšek.
Nepochybovala o její loajalitě z povinnosti i vděku, ale dělala si starosti ohledně jejích lítostivých řečí a drbů, které se šířily posádkou. Ashley nevěřila, že přítomnost mimozemských členů posádky spadá pod rozhodnutí Shepardové, a podobné pochybnosti mohli mít nepěkný dopad na morálku celé Normandy.
„Jen do toho, řekněte mi, co Vás trápí,“ naléhala Shepardová a snažila se nepůsobit tak chladně a cizácky, jako když potřebuje budit respekt. Teď naopak potřebovala budit soucit a porozumnění, aby se jí podařilo dostat podstatu problému na povrch. Jejich rozhovor trval už nějakou chvíli, a seržant se dlouho zdráhala, než přestoupila na stejnou vlnu. Podobnou konverzaci spolu vedly už nejméně potřetí, a vždycky se dostaly o kousíček dál. Bylo to však vyčerpávající.
„Já.. nechci se stavět proti Vašim rozhodnutím, jen... skutečně si myslíte, že je vhodné nechat turianovi a kroganovi takovou svobodu na lodi Aliance? Nemám snad - „
„Nemáte pravdu, seržante Williamsová,“ zastavila ji velitelka, rázně, ale umírněně, aby ji nezastrašila. „Víte, že ještě v minulém století lidé na Zemi považovali za cizí rasu člověka jiné národnosti? Nebo že žena v pozici velitele byla něčím tak vzácným, že málokdo věřil jejímu úsudku? Časy se mění, avšak historie nám připomíná, že ať už nastane jakýkoliv konflikt, vzájemné podezřívání založené na strachu z něčeho nového nevede k ničemu dobrému. Turiani jsou nyní naši spojenci, stejně jako každý jiný příslušník cizí rasy na téhle lodi. Obezřetnost je potřeba, ale stejně tak i mezi svými.“
„Nejsem si jistá, kam tím míříte, madam,“ řekla Williamsová nejistým hlasem.
„Já jen říkám, abyste otevřela oči. Co je důležité, je motivace. Podívejte se na každého jednoho z nich – Garrus, který jde po příslušníkovi vlastní rasy, protože ctí spravedlnost. Tali´Zorah, která věřila, že usvědčí Sarena a dokázala to. Wrex, který žije pro vzrušení z boje. A vy, seržante, jste tady proto, že hledáte odpovědi z Eden Prime. Věřte, že je najdeme, ale jen když se budeme chovat jako tým.“
„Rozumím, madam. Vrátím se ke svým povinnostem.“ zasalutovala.
„Výborně, seržante. Vedete si skvěle.“ rozloučila se Shepardová.
Vrátila se do své kajuty, pro dnešek už měla zdlouhavých rozhovorů k udržování morálky tak akorát dost. Skoro každý člen Aliance měl nějaké – ať už skrývané, nebo přiznané – pochybnosti o jejich nových přírustcích posádky. Někteří dokonce potají zpochybňovali její kompetenci k velení nad touhle lodí, ale to nejspíš bylo tím, že si jejich skutečnou loajalitu potřebovala teprve vybudovat.
I sama velitelka občas pochybovala, jestli to, do čeho se vrhají, není nad jejich síly – ale její odhodlání bylo tím, co ji pohánělo vpřed. Věděla moc dobře, jak to funguje – čím více si tým důvěřuje, tím má větší nasazení a tím se zvyšovala šance na úspěšnost mise. Její přístup byl právě tím klíčem, proč se dostala do N7 programu, proč získala velení nad misí na Akuze a proč se před několika dny před koncilem Citadely stala spektrou.
Kurs Normandy byl nastaven na shluk Artemis Tau. Úkolem mise bylo pátrat po doktorce Liaře T´Soni, asarijské vědkyni, která se specializovala na výzkum Protheanských artefaktů a jejich jediným vodítkem byla pravděpodobnost přítomnosti protheanských ruin na cílové planetě. Mazihvězdný skok proběhl už před několika hodinami a proto už bylo nezbytné zahájit hlubší přípravy na misi.
Tahle doktorka mohla být stejně tak potenciální posilou týmu jako nepřítelem, neboť se předpokládalo, že její matka spolupracuje se Sarenem. Byla to však pravděpodobně nejlepší stopa, kterou měli k dispozici a navíc zoufale potřebovali někoho, kdo by možná – ať už dobrovolně, nebo ne, mohl pomoci s rozluštěním záhad spojených s protheanskou vizí. Nebylo divu, že posádka měla obavy, když jejich mise byla závislá na dalším mimozemšťanovi. Stačilo vnímat nervozitu, kterou na Normandy, tehdy ještě pod velením kapitána Andersona, přinesl turianský spektra Nihlus.
„Blížíme se do systému Knossos,“ zahlásil Jeff, mnohem častěji přezdívaný Joker, z pilotní kabiny.
„Navigátore Pressley, za minutu Vás chci vidět na můstku,“ zareagovala velitelka.
„Ano, madam,“ ozvalo se z komunikátoru. Věci se daly do pohybu. Když Taylor Shepardová procházela lodí, ucítila na sobě spoustu tázavých pohledů. Nenechala se jimi nijak vyvést z míry.
Jen o pár okamžiků později už se skláněla spolu s Presslym nad hvězdnou mapou.
„Jaké informace máme o téhle části vesmíru?“ zeptala se velitelka ještě než si stačila pořádně prohlédnout soustavu, ve které se právě ocitli.
„Pět planet a dva pásy asteroidů. Archanes je plynný obr, známý pro těžbu nitrogenu. Armeni je známa zvými ruinami rasy zeiophů, ovšem nikdy nebyla potvrzena přítomnost protheanských ruin. Zakros se svým hydrokarbonovým pláštěm není moc vhodný adept na přistávání, ale pak je tady Therum, spadající pod HSA, s výskytem protheanských ruin, je to nehostinný, industriální svět, ale je znám pro výskyt protheanských ruin. Vsadil bych boty, že tam máme zatraceně velké šance.“
„A co poslední planeta?“ doptala se velitelka.
„Phaistos? To je jenom žhavá pustina.“
„Dobrá. Spoj se s Jokerem a proskenujte Therum, a pokud se potvrdí stopa, připravte Mako,“ potvrdila Shepardová. Sama se poté šla připravit do akce – formální uniformu vyměnila za účelové brnění a připravila si svůj arzenál zbraní a potřebné zásoby.
Už dlouho přemítala, koho s sebou na tuhle misi vezme. Myslela na Kaidana Alenka, který se již osvědčil jako mocný a loajální biotik a turianského snipera Garruse. Toho si chtěla vybrat proto, že se jako důstojník C-Secu na Citadele musel potýkat s rasou asari, a také mu chtěla dát možnost se aktivně podílet na Sarenově lovu, aby nepřišel o své zapálení.
„Potvrzuji přítomnost Gethů,“ ozvalo se z komunikátoru jen o pár minut později.
„To o něčem svědčí,“ Potvrdila a na chvíli se zamyslela, než vydala rozkazy. „Vakarian a Williamsová jdou se mnou.“
Věděla, co ji přimělo změnit názor – potřebovala, aby seržant měla mysl zaměstnanou a mohla získat alespoň nějaký pocit zadostiučinění ze ztráty své jednotky. A navíc, jedině boj po boku turiana mohl přesvědit největšího přiznaného odpůrce nových členů posádky o křivdě, kterou jim činí. Gethové byli nyní společným nepřítelem, který připomínal ztráty, ale zároveň nutil postavit se problémům zpříma. Shepardová si byla jistá, že pod dobrým vedením je Ashley Williamsová zvládne, podobně jako se velitelka dokázala přenést přes ztrátu své jednotky na Akuze.
Ještě to však vyžadovalo spoustu úsilí.
Ale nyní před nimi ležel podstatně odlišný úkol.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Starbounded

Příspěvek od Honzaleco »

:)

Nice!

...snad tady neni co odpouštět, já tam nevidim žádnej problém. Snad jenom...
...
Tobě se nelíbí oslovení "seržantko"? (...teď už ale fakt otravuju, promiň...ale já bych na tvým místě napsal "náčelnice" - Ash je v tu dobu, tušim, Gunnery Chief, ne? Ale seržantka by taky šla...) - a pořád v tom ženským tvaru...
...totiž...zpět k tématu: Přechylování hodností je dokonce správně...emancipace dorazila i do armády. :) Takže ňáká vojákyně-důstojnice neni poručík, kapitán atd., ale poručice nebo třeba kapitánka.
A asi je to tady tak lepší...aspoň mně to dává víc smysl...posuď sama. Jak ti zní "seržante Williamsová"? Oproti tomu "seržantko Williamsová" ...to už je lepší, nebo ne?
...a vlastně...k něčemu jsi mě inspirovala (víš o mně, že mám rád Ashley)...just you wait...
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Díky :) ha! jsem zvědavá, co stvoříš! Doufám, že jsem ti moc nepokazila představy o ní :D
Spoiler:
Vlastně jsem si spíše nebyla jistá, protože dnes všude slyším hodnosti jen v mužském rodě, i když se jedná o ženu. ME jsem hrála vždycky v angličtině, takže ani nevím, jak je to přeloženo tak, nebo jak se správně překládá hodnost Ashley. Ale asi máš pravdu, že to zní lépe, tak to asi ještě pozměním :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Starbounded

Příspěvek od Hany »

sakryš... už tu máme dva šílence, co píšou :D ...lidi, já to nestíhám číst! :D ...teď už jen chybí, abyste spojili hlavy dohromady a vyčarovali nějaký trojdílný román... a pak už se budu moct jít oficiálně odprásknout... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Aby se vědělo.. někdy se schyluji i k čistě tradičním technikám na papíře. Tohohle vodovkového Garruse jsem si namalovala už přes vánoční svátky na chatě, akorát jsem doteď neměla čas obrázek vyfotit a upravit. Velikost v reálu je trochu větší A5.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Starbounded

Příspěvek od Honzaleco »

Kdybys to nenapsala, tak by mě ani nenapadlo, že jsou to vodovky... :O

2 dotazy:
Jak dlouho ti to trvalo? a Kolik máš ňákejch spešl profi štětců?


(...já jsem rád za to, když dovedu s akvarelem/temperama udělat obrys vánočního stromečku...)
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Honzaleco píše:Kdybys to nenapsala, tak by mě ani nenapadlo, že jsou to vodovky... :O

2 dotazy:
Jak dlouho ti to trvalo? a Kolik máš ňákejch spešl profi štětců?


(...já jsem rád za to, když dovedu s akvarelem/temperama udělat obrys vánočního stromečku...)
Malovala jsem to během tří dnů vždycky asi hodinu-dvě, takže tak do 6 h by se to mělo vejít. A štetec není spešl, měkký velikosti 0, sehnatelný snad v každém papírnictví.. spíš to chce jen trpělivost a rozvážnost rytíře jedi, protože narozdíl od digitálu nelze mazat chyby :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Tádydádydá..
Liara + Javik romance alert
Spoiler:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Starbounded

Příspěvek od Honzaleco »

"Liara belongs with FemShep!" :)

...ale pěkný... :chooseu: ...tohle je zatim jenom náběh na další výtvor, ne? Nechce se mi věřit, že bys na tom nepracovala dál a nevytvořila z toho nějaký další úžasný umělecký dílo...
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Honzaleco píše:"Liara belongs with FemShep!" :)

...ale pěkný... :chooseu: ...tohle je zatim jenom náběh na další výtvor, ne? Nechce se mi věřit, že bys na tom nepracovala dál a nevytvořila z toho nějaký další úžasný umělecký dílo...
Díky :) Hehe, a co má Liara dělat, když jí Shepka uteče s Garrusem? Když má poblíž tak fešného protheana :D Nicméně... na tomhle konkrétně asi nic víc dělat nebudu, páč to bych se brzo utopila ve vlastních malbách. Ještě toho mám tolik na dokončení, včetně samotné Liary v kapitánské kajutě! :D + ještě nějaké závazky na Normandy the Arcade :)

Každopádně nejspíš mi to stejně nědá a motiv Liary + Javika zpracuju ještě několikrát na různé způsoby :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Starbounded

Příspěvek od Green »

Neee, Liara patří BroShepovi =D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Starbounded

Příspěvek od Hany »

souhlasím s Greenem :) (a ne proto že je admin :D ) ...a ten vodovkovej Garrus je brutální... ;) ...když maluju vodovkama já, tak se většinou proklesím až na stůl... to je pak ale jinačí brutus :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Hany> díky :)

Green, Hany> bohužel pro vás, zrovna v Mass Effectu je to, kdo komu patří, dost relativní! :D Pro mě zas BroShep patří k Tali, když už romance Liary, tak s femshep :P na tom rozdelanem obrazku, který je však umístěn do Shepard´s cabin, si ale můžete představit koho chcete ^^
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Starbounded

Příspěvek od Hany »

asi by bylo blbý přiznat, že jsem nikdy Tali a Garra "neromancoval" že? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Hany píše:asi by bylo blbý přiznat, že jsem nikdy Tali a Garra "neromancoval" že? :D
Na tom není nic blbé, každý má prostě jinačí preference... a já bych romancovala skoro všechny, jen Garrus u mě vede a pak už je to prostě těžké jestli Liara, Tali, Samantha, Jack nebo Samara.... atd atd.. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Starbounded

Příspěvek od Hany »

Tali a Garra neromancuju z toho důvodu, že se na konci dají dohromady a nechcu jim to pokazit, navíc bych nesnesl Tali, která by ho uháněla i když by byl s Shepkou :D ...já si vždycky vystačím jen s Liarou a nebo Kaidanem :D takhle to táhnu s jednou postavou od začátku, nikdo není ukřivděnej a vztah si i projde těžším obdobím v ME2 :D ...bez dramatu by to totiž nebyl vztah... můžou potvrdit scénaristky ulice či ordinace :D ...navíc ty romance z ME2 vypadají divně :D ...až na romanci roztleskávačky... to musím uznat... ta vypadá fakt dobře...návštěva strojovny už nebude nikdy stejná :D ...mohl bych se rozepsat i o dalších... Thane... začínat si s mrtvolou? ne díky... Jacob... zm*d co ojí*dí druhý, Tali... nikdy nevíš co se tam schovává :D Samara je na mě až moc divná... jako kámoška dobrý ale jinak ne díky :D Morinth... mission failure :D Ahley... nemůžu poznat rozdíl mezi ní a zvířetem :D ...jedinej kdo by se ještě dal je Jack pro chlapa a Vega pro nezdanou Shepku, ale to by o ní musel přestat přemýšlet jako o velitelce Sheprdové :D ...a nebo Kasumi! ale ta má tu svoji virtuální realitu... a Zaeed má svojí Jessie :D Wrex a Grunt... raději bez komentáře... i když by to bylo určitě výbušný :D

EDIT: ou hodně smajlíků :$
Obrázek
Odpovědět