Starbounded

Rádi tvoříte cokoliv z Mass Effect universa? Předveďte nám.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Starbounded

Příspěvek od BatouT101 »

Moc pěkná tvorba!
Když už padla řeč i na to kdo s kým a s kým ne, tak souhlasím s Starbounded.
Já to měl poněkud jednostranný na to, kolikrát jsem to hrál. Krom toho že, raním některé ortodoxní Liaristy a Talimancery. Tak v ME1 mě získala Liara (jak jinak... Tali nebyla moc k mání) a v ME2,ME3 samozřejmě Tali...
Myslím že, Liara by se k Javikovy velmi hodila. S tím jejím "informačním impériem" a krom toho jak všichni ví, že partneři Asarijek byly výhradně z cizích ras a pro Javika by to byla asi jediná možnost Asari potomků... (i když femShep v Citadele nebyla po noci s Javikem zrovna nadšená, ale Asari budou nejspíš zvyklé na ledacos... :turian: ) Navíc byla Liara Javikem fascinovaná a pokud to Shep nezkazil tak s ním plánovala cestovat a vydat knihu (pokud se nepletu) ;) Prostě mi to vychází logicky, jako ideální pár. =)

Ale tohle vlákno, asi nebude k rozboru vztahů v ME tak se omlouvám za offtopic... =|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Starbounded

Příspěvek od Starbound »

Díky!
BatouT101 píše:Myslím že, Liara by se k Javikovy velmi hodila. S tím jejím "informačním impériem" a krom toho jak všichni ví, že partneři Asarijek byly výhradně z cizích ras a pro Javika by to byla asi jediná možnost Asari potomků... (i když femShep v Citadele nebyla po noci s Javikem zrovna nadšená, ale Asari budou nejspíš zvyklé na ledacos... :turian: ) Navíc byla Liara Javikem fascinovaná a pokud to Shep nezkazil tak s ním plánovala cestovat a vydat knihu (pokud se nepletu) ;) Prostě mi to vychází logicky, jako ideální pár. =)
To jsou přesně ty důvody, proč to dává smysl... Javik ji sice prvně zklamal, protože očekávala něco úplně jiného, jak studovala Protheany.. ale je to chytrá asari, aby si uvědomovala, že nemá soudit podle svých očekávání, a Javik není špatný, jen se projevuje po svém :D a navíc, alespoň chudinka nezůstane na ocet, když ji Shep/Shepka v ME3 odmítne :) A tohle OT není, páč o tomhle tvořím :D
Hany píše:Thane... začínat si s mrtvolou
Trochu drsná slova :D Thane je v té době ještě dost v kondici, a je i smexy, akorát jsem té romanci prostě nevěřila. Znenadání si vyznají lásku a hlubokém smyslu, je to taková romantika, ale prostě podle mě to je celé nějak příliš nepravděpodobné. A to že má umřít - Shepka do toho asi jde s tím že může sama ve válce s Reapery a před sebevražednou misí kdykoliv natáhnout brka, takže to úplně problém není..
Hany píše:Samara je na mě až moc divná... jako kámoška dobrý ale jinak ne díky
Je pravda, že tak dost působí, ale právě tím jak byla odmítavá, mě více zajímala... rozhodně tu postavu mám moc ráda :)
Obrázek
Odpovědět