MASS EFFECT: ANDROMEDA - Trailer k vydání

Vše okolo nového dílu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

MASS EFFECT: ANDROMEDA - Trailer k vydání

Příspěvek od Green »

Užijte si pořádnou jízdu v novém traileru s českými titulky. Zbývá už jen pár dní do vydání.




Jestli jste ještě neobjednali ME:A, lze je celkem levně před-objednat a zakoupit digitálně na Kinguinu.
https://www.kinguin.net/category/12822/ ... nnerid=124" onclick="window.open(this.href);return false;

http://massrelay.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Cent0089
Vojín
Příspěvky: 14
Registrován: stř 17. srp 2016 6:00:28

Re: MASS EFFECT: ANDROMEDA - Trailer k vydání

Příspěvek od Cent0089 »

ja uvažujem že si počkám nejaký čas na DLCčka aj češtinu a potom si to zahrám komplet :D . Trailer super, postavy, hudba atd. Bude to oproti pôvodnej trilógii niečo úplne nové, ale napriek tomu podobné :*
Uživatelský avatar
stoker200
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 23. čer 2016 17:22:47

Re: MASS EFFECT: ANDROMEDA - Trailer k vydání

Příspěvek od stoker200 »

Tak aj ja by som chcel počkať na češtinu...Ale ešte sa nikde Marek Tvrdý nevyjadril či vôbec bude (aspoň sa mi teda zdá pokiaľ je to inak, opravte ma)...Ako som sa už vyjadroval trailer super,postavy.... no to ešte uvidím musím ich spoznať... :D A čo iné dodať? Veľa ľudí nadáva na tú hudbu že to stojí za prd a tak podobne ale podľa mňa sa to k tomu pekne hodí...Veľa ludí tam znova chcelo Two Steps From Hell ale zase mne osobne to príde už celkom otrepané...(Samozrejme Two Steps From Hell je skvelé o tom žiadna...)
17cm
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: MASS EFFECT: ANDROMEDA - Trailer k vydání

Příspěvek od Ronie »

Ja som bola najprv prekvapená, že "čo?" z tej pesničky ale po niekoľkom spustení sa mi to tam aj hodí. Nie je to druhý krát čo použili pieseň aj s textom do triailera?
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: MASS EFFECT: ANDROMEDA - Trailer k vydání

Příspěvek od Hany »

já si teda vybavuju od Bioware jen jediný trailer s normální písničkou... bylo to k DAO ...a počkat... vlastně i k DAI vyšel jeden takový trailer ...ale k ME... v téhle franšíze je to myslím novinka :) ...nicméně, mě se ta písnička k tomu naprosto hodí, řekl bych že to pěkně podtrhuje celkovou vizi tvůrců, kteří se snaží o něco nového... proto ten mladý a nezkušený kolektiv na Tempestu... TSFH je pecka, ale k téhle hře by se to asi nehodilo a už vůbec by se to nehodilo k tomuhle sestřihu v traileru... jediný problém, který s tím trailerem mám, je ten že mi přijde že vůbec nevyčnívá... prostě je to takový tuctovější... trailery k předchozím hrám byly vždycky snadno zapamatovatelný... u tohohle si nejsem tak jistý...
Obrázek
Odpovědět