Import obličeje

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Ashriel
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. led 2014 12:05:05
Bydliště: Lysá nad Labem

Import obličeje

Příspěvek od Ashriel »

Dobré odpoledne.
Jsem tu nový, jelikož sem se teprve nedávno dostal k sérii ME. Nastal u mně však problém, se kterým bych se na vás rád obrátil a poprosil o radu.
Když chci importovat hru z ME2 do ME3 tak se mi nechce přenést obličej postavy, a ukazuje se tam jen ten výchozí. ME1 a ME2 sem prošel se stejnou postavou ale zde se nenačítá. Mám verzi hry 1.05. Origo, tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neví jak tento problém opravit, nebo v čem by mohla být chyba. Patch 1.02 to měl opravit a u všech postav mi to funguje normálně, jen u téhle jedné ne. Děkuji předem za jakoukoli odpověď a omlouvám se pokud tu toto téma již je, nenašel sem jej.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Import obličeje

Příspěvek od Green »

Zkus v gibbed save editor naimportovat savy z obou her a porovnat kody obliceju. Jsem bohuzel v praci takze se o tom rozepisu az vecer.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Ashriel
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. led 2014 12:05:05
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Import obličeje

Příspěvek od Ashriel »

Dobře, moc děkuji. Určitě to skusim a počkám až se vrátíš z práce.
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Import obličeje

Příspěvek od Green »

Tak bohužel, jsem se koukal v Gibbed's Save Editoru, zda to tam jde upravit. Sice to jde, ale hodně blbě. Jinak mě ještě napadá, zjisti si "code" obličeje z druhého dílu (při vytváření se ti generuje v kolonce "CODE" zobrazeno na obrázku).
Už si přesně nepamatuju, jak jsem to zjišťoval u vytvořeného charakteru, budeš muset trochu googlit. Až zjistíš ten "CODE", při vytváření nové hry si myslím při importu lze změnit obličej, takže pak tam vlož akorát ten code místo aktuálního a měl by jsi mít svůj custom obličej.

Obrázek
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Import obličeje

Příspěvek od Hany »

náhodou jsem si rozehrál onehdá 3ku, kód jsem měl přesně zapsanej ze 2ky a stejně jsem ho musel kompletně upravovat, pač Shep vypadal naprosto jinak... z domácího vězení mu asi slezly vlasy, jinak si tu změnu nedokážu vysvětlit... a ve dvojce je ten kód když si přerozděluješ talenty ;) ...mimochodem ve 2ce jsem ho musel taky upravovat aby vypadal jak v jedničce, ale to šlo jen o detaily...
Obrázek
je to ten identity code :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Import obličeje

Příspěvek od Sadene »

Je známá věc, že import z ME2 do ME3 ten obličej dosti rozháže... mi se to teda nikdy nepodařilo přenést, pokaždé jsem to musela předělávat... každopádně nějaký obličej by se tam přenést měl :)
Obrázek
Ashriel
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. led 2014 12:05:05
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Import obličeje

Příspěvek od Ashriel »

Tak to mně se to právě stalo poprvé, a to už jedu ME3 se 4 postavou. Někde sem slyšel že po importu z ME1 do ME2 je potřeba upravit obličej aby se v ME3 správně zobrazil.
Každopádně děkuji za radu, skusim se v tom trochu pošťourat. Ale editor mi funguje jen na ME2 ten na ME3 mi nechce načíst ten save. Ale i tak díky, skusim to nějak pořešit :)
Ashriel
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. led 2014 12:05:05
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Import obličeje

Příspěvek od Ashriel »

Tak už možná vim čim to bude. Pokud si postavu na začátku 2 dílu upravíte tak se pak úspěšně importuje vzhled do 3. Ale pokud jí nebudete po přechodu z ME1 na ME2 upravovat tak se nepřenese. Nevim jestli to někdo ví, a jestli to není zbytečné, ale snad to trochu pomůže, těm co mají problém jako já.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Import obličeje

Příspěvek od Hany »

dneska jsem náhodou narazil na tohle: http://www.nexusmods.com/masseffect3/mods/38/" onclick="window.open(this.href);return false; ...jde o to, že vložíš kód obličeje, a ono ti to vyhodí jak přesně nastavit ty "šoupátka" při vytváření postavy... snad to pomůže :)
Obrázek
Ashriel
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. led 2014 12:05:05
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Import obličeje

Příspěvek od Ashriel »

To je paráda, to se určitě taky hodí, když člověk upravuje obličej z ME1 na ME2, díky moc.
Odpovědět