Zvuk

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Zvuk

Příspěvek od stoRmjE »

Ahoj,

nemívate někdy problém se zvukem? Pokud se v multaku nejak extra nic neděje, tak je to v pohodě, ale pokud tam začnu metat ele šlehy, tak mam strašnou ozvěnu a najednou se začnou míchat všechny zvuky dohromady.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Zvuk

Příspěvek od Honzaleco »

Tohle přesně ne...ale mně se zase občas stane, že zvuk najednou úplně vypadne a já hraju defacto hluchej, takže automaticky hraju o 50% hůř...a když neslyšim Banshee, tak je to docela problém...

Hazard White...tam se mi to nejvíc děje...ale naštěstí to neni moc často...
Uživatelský avatar
stoRmjE
Svobodník
Příspěvky: 30
Registrován: ned 19. led 2014 11:39:13
Bydliště: Praha

Re: Zvuk

Příspěvek od stoRmjE »

Tak zvuk mi taky někdy vypadne a snad jen vypnutí celé hry, což bude chyba hry, ale ty ozvěny jsou možná špatnou zvukovkou, težko říct.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Zvuk

Příspěvek od Hany »

tak to zas já mám jedinej problém se zvukem v DLC Citadel když je Grunt zalezlej ve sprše, nejdřív divně chrčí jen sprcha a pak chrčí i ostatní zvuky... takže musím vždycky vyjet do hl. menu a znovu to celý načíst a vyhýbat se zvuku sprchy :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Zvuk

Příspěvek od BatouT101 »

stoRmjE píše:Tak zvuk mi taky někdy vypadne a snad jen vypnutí celé hry, což bude chyba hry, ale ty ozvěny jsou možná špatnou zvukovkou, težko říct.
To my připomíná stejnej efekt jako když je zpětná vazba mezi repráky a mikrofonem. Možná se podívat a pohrát si s nastavením vstupů na zvukovce nebo případně zkusit v nastavení změnit výstupní zařízení pokud tam je jiný na výběr... Těch možností co to způsobuje může být víc... Případně přeinstalovat ovladač zvukovky nebo nakonec přeinstalovat hru.
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět