Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jerry501
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: stř 22. črc 2015 21:04:11
Bydliště: Liberec

Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Příspěvek od Jerry501 »

Dobrý den

dnes jsem si zakoupil Mass effect Trilogy, začal jsem ji instalovat, přihlásil jsem se na ea origin první dva díly šli bez problémů ale když chci nainstalovat třetí tak to po mě chce znovu seriové číslo, když ho tam zadám (mám pouze jedno víc jich v tom balení není) tak mi to napíše že bylo již použito a nepustí mě to dál, na ea origin je ME3 přidáno na seznam MOJE HRY je tam i to seriové číslo (co jsem tam zadal) a dává mi to možnost stáhnou, ale proč to mám stahovat když ho mám v originále, co s tím.

Děkuji
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Příspěvek od Vlada47 »

Je možný, že to číslo si někdo přivlastnil z "černého trhu". Jestli ti nefunguje ani ta stažená verze z Originu, tak napiš na podporu, oskenuj si účtenku (alespoň mám pocit, že ji budou chtít vidět) z koupě hry a čekej, až se ti ozvou. Jestli ta Origin verze normálně běží, tak asi na to kašli a hraj s ní, protože těžko říct, jak dlouho se to může řešit. Může se taky jednat nějakej f*ck up Originu, s tím ze svojí strany moc dělat nemůžeš.
Uživatelský avatar
Jerry501
Desátník
Příspěvky: 51
Registrován: stř 22. črc 2015 21:04:11
Bydliště: Liberec

Re: Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Příspěvek od Jerry501 »

No zkusim to stáhnout, ale na oficiálním foru ea jsem našel, že tenhle stejný problém mělo hodně lidí a psali, že se to stahuje i 8-10hod, což je strašný, jako jsem naštvaný protože jsem si to koupil (naštěstí ve slevě za 500,- takže zas tak to nevadí), ale nepochpim jak se něco takovýho může stát, ale co mě nejvíc otravuje, koupím hru na dvd, ale když si to chci ninstalovat musím se zaregistrovan na tom pitomým originu, kterej se spustí pokaždy když si chci zahrát ME. Jako abych pravdu řek kamarád si to stáhl (neoriginál) nainstaloval a hrál a to za cca hodinu já to jak blbec koupím a instaluju to skoro 4hodiny, nevím proč se to instalovalo tak pomalu a pak ješte musím mít ten pitomej origin kde se bojím, že něco omylem stáhnu a budu to muset platit, no prostě hrůza, abych pravdu řekl tak nejradči to vrátil a stáhl si to znetu a cracknul.
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Příspěvek od Vlada47 »

No jo... vítej v současnosti. :D Ber to tak, že nekupuješ DVD s hrou, ale kupuješ si licenci na používání té hry (nebo-li softwaru). To DVD s krabičkou a nějakou referenční příručkou má cenu tak možná 5kč. Já osobně jsem už nakupování her na fyzickém nosiči z 95% vzdal (série Zaklínač je takovou výjimkou), protože jednak si to člověk stejně musí nechat registrovat v nějaké distribuční utilitě a potom, kdo to má doma pořád hromadit? :D
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Příspěvek od Starbound »

Vlada47 píše:To DVD s krabičkou a nějakou referenční příručkou má cenu tak možná 5kč
Tak to přidej, +navíc velmi vysoké procento u retailu si bere obchodník.. já tedy upřednostňuji digitálni distribuci, pokud zrovna nejde o sběratelky :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Příspěvek od Vlada47 »

Reálnou cenu...
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Originál Mass Effect Trilogy nejde nainstalovat trojka

Příspěvek od Starbound »

Vlada47 píše:Reálnou cenu...
Myslela jsem tak 15-30 Kč, protože za tím vždycky je i nějaká grafika, copywriting apod, příp. lokalizace, ne jen samotné nosiče... ale je pravda že jsem ovlivněná malými herními studii, kde se mnohem víc projeví poměr cena/množství a to není případ Mass effectu =((
Obrázek
Odpovědět