GamePad a Mass Effect

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

GamePad a Mass Effect

Příspěvek od Ronie »

Nazdar, hrá niekto ME na pc s game padom? Mám problém s ním. napríklad keď otvorím HUD tak sa mi nezobrazí ako vo videách keď niekto hrá na konzole ale klasický na pc a analógom musím prejsť na schopnosť. Aj niektoré iné funkcie neviem spustiť, teraz neviem konkrétne , že ktoré ešte sa na to musím pozrieť, ale bola by som rada keby mi niekto vedel poradiť ako by som mohla hrať ME na gamepade nie len trojku ale aj jedna a dva.
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: GamePad a Mass Effect

Příspěvek od GamerClassN7 »

Ronie píše:Nazdar, hrá niekto ME na pc s game padom? Mám problém s ním. napríklad keď otvorím HUD tak sa mi nezobrazí ako vo videách keď niekto hrá na konzole ale klasický na pc a analógom musím prejsť na schopnosť. Aj niektoré iné funkcie neviem spustiť, teraz neviem konkrétne , že ktoré ešte sa na to musím pozrieť, ale bola by som rada keby mi niekto vedel poradiť ako by som mohla hrať ME na gamepade nie len trojku ale aj jedna a dva.
je na to neoficiální patch http://www.nexusmods.com/masseffect3/mods/407/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: GamePad a Mass Effect

Příspěvek od Ronie »

Už som to našla. Začala som rozmýšlať nad tým asi 10 minút potom ako som sem písala. Treba mať mod manager na ME3 a potom mod ktorý spraví aby všetko vyzeral ako pri hraní na konzole, obi dva som našla na nexus-e.
Dnes som to konečne nainštalovala a zistila som že ovládanie pc je oveľa jednoduchšie. Neviem či je to tým, že hrávam hry len na pc, a som viac adaptovaná na klávesnicu s myškou, alebo si treba zvyknúť dlhšie na game pad. Našťastie som úspešne odinštalovala mod a hra mi ide ako predtým, sem tam sa mi objaví nápoveda ako niečo s x boxom ale to je znesiteľné.
Obrázek
Odpovědět