jak imortovat postavu

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Honzaleco »

...můžeš si zkontrolovat i v ME2, jestli ti ten import funguje (dvojka jde po dohrání začít znova se stejnou postavou a bere ten save ze stejnýho místa, jako trojka)

Vysvětleno zde...akorát je k tomu potřeba angličtina...
http://www.masseffect2saves.com/import.php" onclick="window.open(this.href);return false;

...pokud ti nezáleží na ksichtu Sheparda/Shepardky, možná na tý stránce najdeš save s požadovanou romancí/moralitou/rozhodnutíma, takže bys nemusela hrát ME2 odznova. Já bych to tak udělal... :)

-----

K druhýmu dotazu...nevim, jestli je nutný i ME2 (kromě možnosti kontroly, jestli importy fungujou, popsaný vejš) Já mám na PC všechny tři díly, takže s tímhle moc problémů nemám...haló, může pomoct někdo jinej?
...kdybych to kopíroval...ještě jednou bych se ujistil, že jsem zkopíroval složku Mass Effect 2 a nakopíroval ji v Dokumentech do BioWare, kde je třeba složka trojky......je opravdu důležitý, aby ta cesta do složky byla přesně nazvaná.

(možná to budeš cítit tak, že z tebe chci udělat blbce...pokud jo, neber si to osobně...takhle jednam skoro se všema lidma, který neznám, nikdy jsem s nima nemluvil a nevim, co od nich čekat....)
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

v pohodě, já to chápu :-) a opravdu mám složku i savy na správném místě, zkusím tedy nainstalovat dvojku co mi ukáže, jen teda nevím, jak to udělám s DLC, protože ty jsem měla stažený a savy z dokončené kompletní verze
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Honzaleco »

Nějaký stažitelný savy na tý stránce by v sobě měly mít odehraný DLC...pokud si tam něco najdeš, tak možná už nebudeš muset DLCčka řešit... :)
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

ale víš co, v tom ME2 nevim jestli mi to vůbec ty savy načte, když tam DLC mít nebudu
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Honzaleco »

To máš pravdu...ME2 bez dalšího nainstalovanýho obsahu ti savy s odehranejma DLCčkama nejspíš nevezme.
Ale cílem je ME3 / save z dvojky do trojky, ne? :) A trojce už asi bude jedno, jestli máš ve dvojce nainstalovaný i DLCčka nebo ne...
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

no cvičně jsem zkusila stáhnout jeden z těch savů z tý stránky a ten funguje v pohodě, ale prostě to není ono :-) když to není moje hra až se mi z Originu dotáhne dvojka, tak uvidim jestli mi to vůbec ty savy ukáže tam. Pokud ne, tak holt použiju Genesis a zahraju si dvojku znova
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

tak tedy nevím, jak je to možný, ale v těch uložených hrách ME2 mám odehráno necelých 8 hodin, takže nejsou kompletní, budu to muset dohrát do konce :-( no nic, co nadělám :-)
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Honzaleco »

nicooo píše:tak tedy nevím, jak je to možný, ale v těch uložených hrách ME2 mám odehráno necelých 8 hodin, takže nejsou kompletní, budu to muset dohrát do konce :-( no nic, co nadělám :-)
Honzaleco píše:2) je to konečnej save (po konci kampaně ME2, popř. DLCčkovejch misí, pokud nějaký máš - import z rozehraný hry, misí atd. nepůjde)
Nemůžeš říct, že jsem to neříkal... :D

...oba ty postupy, co popisuju na první stránce (z ME1 i z ME2), jsou optimální způsoby importu...a měly by v pohodě jít...když je všechno tak, jak má, jde to pak v drtivý většině bez problémů...ono je to spíš o tom, že někdo něco přehlídne, chyba v pojmenování/umístění atd. a trable tohohle typu jsou na světě.

Ale od toho je tu tahle sekce, aby se tu poskytovaly rady... :)
Uživatelský avatar
Flek
Desátník
Příspěvky: 52
Registrován: sob 09. úno 2013 15:19:19

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Flek »

Nejlepší je otevři Cofigulator a ME1 načíst ME1 do ME2 to samí Udělej v ME3 akorát ME3 načte automatický
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

Až na to, že v ME3 tahle funkce není, v configu, ta je jen v ME2.
Ohledně těch savů já to dohraný měla, ale měla jsem tam spousty savů, tak jsem to promazala, aby mi zůstaly ty z konce, zřejmě blbě :-( o nevadí, díky za tipy :-)
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Jackie »

nicooo píše:Až na to, že v ME3 tahle funkce není, v configu, ta je jen v ME2.
Ohledně těch savů já to dohraný měla, ale měla jsem tam spousty savů, tak jsem to promazala, aby mi zůstaly ty z konce, zřejmě blbě :-( o nevadí, díky za tipy :-)
Já tu funkci u trojky teda mám :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Honzaleco »

Jackie píše: Já tu funkci u trojky teda mám :D
...asi nemáme stejnej MassEffect3Config... :D

...ne, nic takovýho u trojky neni...jakákoliv funkce v konf. utilitě ani neni potřeba...jak už bylo řečeno, ME3 si ty savy přetahává z Dokumentů sám...
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Green »

Honzaleco píše:
Jackie píše: Já tu funkci u trojky teda mám :D
...asi nemáme stejnej MassEffect3Config... :D

...ne, nic takovýho u trojky neni...jakákoliv funkce v konf. utilitě ani neni potřeba...jak už bylo řečeno, ME3 si ty savy přetahává z Dokumentů sám...
U hodně starých warez verzí to může být jiné.
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Jackie »

Green píše:
U hodně starých warez verzí to může být jiné.
To mě uráží -_-
Me 3 mám normálně přes origin. Kupoval jsme jej ve slevě, když byl za 199 :D
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Hany »

byly v těch 199 zahrnutý i DLCčka? :D ...jestli jo, tak mě mrzí, že sem si toho nevšiml... rozhodně bych do toho šel :D ...navíc by si u mě EA dost výrazně šplhla... asi tak, když dala zdarma celou kolekci The Sims 2 :D ...to jsem fakt čuměl :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Jackie »

Hany píše:byly v těch 199 zahrnutý i DLCčka? :D ...jestli jo, tak mě mrzí, že sem si toho nevšiml... rozhodně bych do toho šel :D ...navíc by si u mě EA dost výrazně šplhla... asi tak, když dala zdarma celou kolekci The Sims 2 :D ...to jsem fakt čuměl :D
Nene .. bohužel DLC jsem dokupoval zvlášť ....
Calibrations. Calibrations everywhere.
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od BatouT101 »

To dřív peklo zamrzne než by EA vydala MassEffect verzi se všema DLC. :D Já jsem si ME2 hru koupil EA Classics krabičku s aktivační kartičkou na Cerberus Network. Všechny DLC jsem si potom dokupoval ještě na staré stránce Bioware za Bioware body odkud si je můžu stále stáhnout... =) Instalace bývá vždycky "porod" protože od poslední instalace zapomenu jak to všechno do sebe na plácám aby mi to jelo... :D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět