jak imortovat postavu

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
lee
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 21. úno 2013 14:42:57
Bydliště: Liberec

jak imortovat postavu

Příspěvek od lee »

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak můžu importovat postavu z ME2 do ME3 ? Když jsem si myslela že jsem to udělala správně tak se mi v importu postavy nezobrazila .
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od jeňa_cz »

lee píše:Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak můžu importovat postavu z ME2 do ME3 ? Když jsem si myslela že jsem to udělala správně tak se mi v importu postavy nezobrazila .
ahoj
to jsem řešil asi před třema dnama, už to není jako z ME1 do ME2 kde jsi dala ten import v te tabulce configure
ta hra si to nacucá sama, když pujdeš v ME3 do menu a dáš nová hrá a vybrat importovanou postavu nebo jak to tam je, tak ji tam budeš mít =)

p.s. možná zkus jen ten soubor mass effect 3 config jednou otevřít aby se to aktualizovalo, kdyby se ti ta postava v ME3 v tom menu nezobrazila
lee
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 21. úno 2013 14:42:57
Bydliště: Liberec

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od lee »

No, to jsem zkoušela ale ta postava tam vůbec není .
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od jeňa_cz »

lee píše:No, to jsem zkoušela ale ta postava tam vůbec není .
tak to je divny =O

máš postavu v ME2 dohranou do konce, jdeš do složky s ME3 najdeš soubor mass effect 3 config aktualizuješ, pak uložíš a vypneš

zapneš ME3 a v new game by jsi měla mít možnost použít importovanou postavu =((
lee
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 21. úno 2013 14:42:57
Bydliště: Liberec

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od lee »

Tak to by bylo, přeinstalovala jsem to a už to jde . :D
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Green »

Podpora importu savegame z Mass Effect 2
Ako importnúť postavu (save) z Mass Effect 2:
- bež do "C:\Users\*TVOJE_MENO*\Documents\BioWare\Mass Effect 3\BIOGame\Config\gamersettings.ini"
- otvor súbor v poznámkovom bloku
- nájdi riadok:

[SaveGames]
Location=

- dopíš tam cestu k tvojmu save z ME2 (ak by si hore uvedený riadok nenašiel jednoducho ho dopíš na koniec textového súboru)

[SaveGames]
Location=C:\Users\*TVOJE_MENO*\Documents\BioWare\Mass Effect 2\Save\
Snad pomůže.

//téma přesunuto
Green =)
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jeňa_cz
Komandér
Příspěvky: 892
Registrován: sob 08. zář 2012 14:38:50

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od jeňa_cz »

lee píše:Tak to by bylo, přeinstalovala jsem to a už to jde . :D
taky možnost :D
1Nawg1
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: sob 06. dub 2013 22:43:31

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od 1Nawg1 »

Prosím Vás, otázka:

Import z ME 2 do ME 3 spravím a vlastne postava začína v ME 3 už aj s úrovňou, asi takou s akou som dokončil ME 2, ja osobne tam mám lvl 23 a mam aj body v paragonovi a renegatovi.

Ale keď urobím import z ME1 do ME 2, tak keď hrám už ME 2, tak mám úroveň 1 a vyzerá to tak že aj renegát ide od znova, pretože v ME 1 som daval stale odpoveďre renegáta, je to tak dobré, že sa to v ME2 po importe resetlo? a ide renegád, paragón odznova? alebo sa mi to neimportovalo správne? A aj úroveň je v pohode, že začína od 1?

Ďakujem.
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Kenneth »

to je myslím normální mě spíš zajímá proč když v ME3 hraju znovu se stejnou postavou (jakože import z ME3 do ME3 abych mohl vylepšit zbraně na 10. lvl) tak hra nebere romanci s Tali prostě jako by se nic nestalo
Uživatelský avatar
Levik89
Desátník
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 04. dub 2013 18:41:49

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Levik89 »

Při importování postav se ti do další hry přesune z renegade nebo paragon bodů jen takový symbolický počet, co ani moc nestojí za zmínku a už po pár misích to můžeš docela dobře změnit z paragona na renegade a obráceně.

Drobnej dopad to asi má... na začátku dvojky, mám ten dojem, když zachraňuješ Veetora, tak když jsi víc renegade, tak mu do obrazovky střelíš zbraní (respektive dostaneš tu možnost) a když paragon tak mu to uninástrojem vypneš... ale to je tak jediná situace co ti ovlivní počet nasbíranej rene/para bodů z minulý hry (nebo víc jsem nezaznamenal :-D)

Ve dvojce začínáš s levlem jedna jen pokud jdi v jedničce dosáhl ne moc vysokého levlu. Tu stupnici přesně nevím- ale když dosáhneš na max. 60level, tak ve dvojce začínáš na levlu 5. Čím nižší level pak importuješ, tím začínáš níž.
I am a biotic god! I think thinks -- and they happen! Fear me, lesser creatures, for I am biotics made flash!
1Nawg1
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: sob 06. dub 2013 22:43:31

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od 1Nawg1 »

Ok, ďakujem za info
Obito
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. úno 2014 22:19:12

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Obito »

Chtěl bych se zeptat jak importovat postavu z ME 1 já nemám tu složku save de ta složka nějak vytvořit nebo jí někdy vzít ? Tam kde mam nainstalovanou hru není
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Honzaleco »

Import postavy z ME1 do ME2:

1) Otevřít složku, kde mám nainstalovanej ME2 (u mě je to C: -> Program Files -> Mass Effect 2)
2) Otevřít Mass Effect2Config (ve složce Binaries)
3) Kliknout na záložku Uložené pozice a tam vyhledat - překvapení - uložené pozice z ME1 (umístění se samo nabídne, ale jinak: složka se savama je v Dokumentech)
4) Spustit ME2, začít novou hru a vybrat si importovanou postavu z ME1. Měla by se ukázat nabídka podle importovanejch savů.
5) Není zač... :D
Obito
Vojín
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. úno 2014 22:19:12

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Obito »

Díky moc.
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

Zdravím, mám také problém se savy z ME2 v ME3. Nainstalovala jsem ME3 na můj nový PC a savy z ME1 i ME2 jsem si poctivě uložila a následně vložila do Dokumentů, stejně, tak jako je tam složka na ME3. Nevím proč, ale hra mi je prostě nenabídne na import. Zkoušela jsem i radu, ale prostě stále nic, už nevím kudy kam:
Ako importnúť postavu (save) z Mass Effect 2:
- bež do "C:\Users\*TVOJE_MENO*\Documents\BioWare\Mass Effect 3\BIOGame\Config\gamersettings.ini"
- otvor súbor v poznámkovom bloku
- nájdi riadok:

[SaveGames]
Location=

- dopíš tam cestu k tvojmu save z ME2 (ak by si hore uvedený riadok nenašiel jednoducho ho dopíš na koniec textového súboru)

[SaveGames]
Location=C:\Users\*TVOJE_MENO*\Documents\BioWare\Mass Effect 2\Save\
Uživatelský avatar
Jackie
Desátník
Příspěvky: 54
Registrován: ned 16. lis 2014 13:43:51

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Jackie »

nicooo píše:Zdravím, mám také problém se savy z ME2 v ME3. Nainstalovala jsem ME3 na můj nový PC a savy z ME1 i ME2 jsem si poctivě uložila a následně vložila do Dokumentů, stejně, tak jako je tam složka na ME3. Nevím proč, ale hra mi je prostě nenabídne na import. Zkoušela jsem i radu, ale prostě stále nic, už nevím kudy kam:
Najdeš si MassEffect3Config ve složce kam se ti nainstaloval ME3 mělo by to být origin games ....

Zapneš to ... Dáš File... pak save report najdeš si save kterej chceš dát do hry (Save bývá v dokumentech a ve složce Bioware) pak v tom Config dáš mass Effect 3 tam vybereš Save settings (uloží se to) a mělo by to být .. tak jsem to dělal já .. jiný způsob ani neznám. Po tomto postupu by se měl save ve hře zobrazit.
Calibrations. Calibrations everywhere.
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

Myslíš, jako uložit save report do složky savů danný postavy? No zkusila jsem to a nic. Mám dvě postavy z ME2, každá má svojí složku
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od Honzaleco »

ME3 si tohle dělá sám...nebo by aspoň měl...a když chceš začít ME3 s postavou z dvojky, najde si ji v savech z ME2...

Asi bych zkontroloval, že save z ME2 (kterej chceš importovat)...:

1) jde importovat (když ti Shepard nepřežil Suicide Mission na konci dvojky, tak to samozřejmě nejde)
2) je to konečnej save (po konci kampaně ME2, popř. DLCčkovejch misí, pokud nějaký máš - import z rozehraný hry, misí atd. nepůjde)
3) složka v dokumentech je přesně nazvaná (tohle je důležitý - defaultní místo pro ukládání ME2 savů je Dokumenty\Bioware\Mass Effect 2\Save\jméno postavy - jestli máš savy z dvojky jinde, importování v ME3 je nenajde)
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

Tohle vše splňuju, jak říkám normálně mi to fungovalo, až teď na jiným PC to nejde a nevím proč. Už vidím, že budu muset hrát celý ME2 znova :-(
nicooo
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: stř 10. pro 2014 21:13:45

Re: jak imortovat postavu

Příspěvek od nicooo »

Ještě jedna věc, na import savů musím mít nainstalován i ME2? Nainstalovala jsem jen trojku a složku z dokumentů ze dvojky jsem skopčila
Odpovědět