Problém s achievmenty

Máte nějaké problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Matis1412
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: pon 11. bře 2013 1:00:20

Problém s achievmenty

Příspěvek od Matis1412 »

Zdravím,

mám takovej problém achievmentama a to, že se mi neodemykaj. Nebo neodemykaj... je to trošku složitější. Např. v DLC From Ashes, achievment "Freedom Fighter" - najdu všechny 3 počítače s daty, napravo mi vyskočí obdržení achievmentu. Kouknu v menu do celkovýho přehledu, taky tam je. Další den zapnu hru, achiev už ale odemčenej není. Odehraju kousek příběhu, opět kouknu na achievmenty a zase odemčenej je. Teďkom potřetí už zase odemčenej není, na palici prostě :D Tak se chci zeptat, má někdo podobnej problém?

Jinak ještě dodám, že hned při prvním hraní, když hra vyšla, tak se achievmenty v pořádku odemykaly a zůstavaly odemčené. Hru teď hraju po roce znovu, neboť jsem si konečně pořídil všechna DLCčka a achievmenty takhle blbnou.
Uživatelský avatar
JiAliZe
Rotný
Příspěvky: 198
Registrován: pon 04. úno 2013 16:50:43
Bydliště: Plzeň

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od JiAliZe »

Stejný problém, ale pouze u DLC achievmentů, asi je budeš muset plnit když si online =((
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Jo, mám stejný problém např. u Omegy nebo Leviathana. U Citadel mi to ukázalo, že jsem odemkla nějakou medaili, ale na BSN ani v menu odemčená nebyla (a to jsem tam koukala zhruba hodinu poté, co jsem dohrála)

Možností také je, že se ti nesynchronizují účty, pokud třeba hraješ na dvou počítačích. Já ale hraju jen na jednom a mám stejný problém
Obrázek
Matis1412
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: pon 11. bře 2013 1:00:20

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od Matis1412 »

Hru hraju jedině online, btw ono to offline vůbec jde? A taky jí hraju jen na jednom PC. Jinak jsem pak ještě pročítal zahraniční fóra a tenhle problém má spousty dalších lidí a nějak nikdo neví, co s tím, nebo já jsem řešení tedy nenašel... takže asi smůla. Kurňa a když já ty achievmenty tak rád vyzobávám :D
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Na originu se můžeš přepnout do režimu offline nebo neviditelný a pak hrát :)
Obrázek
Matis1412
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: pon 11. bře 2013 1:00:20

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od Matis1412 »

No právě, že offline režim tam není. Pouze online, pryč a neviditelný. No a i když jsem neviditelný, pořád jsem online. Tahle volba je tam jen proto, aby mě neviděli přátele z friend listu, když nechci, aby mě viděli. Navíc při každým startu hry se hra připojuje na server EA a kontrolují se stažená DLC, takže to offline hrát snad ani nejde. Jestli se teda nepletu :)
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Ani v hlavní nabídce? Protože tam máš možnost odhlásit se, ukončit origin jako takový a snad i možnost přejít do offline režimu. Nejsem si tím ale jistá, nemám přístup k originu a svému počítači, ale pravdou je, že když budeš offline, budeš moct spustit jen základní hru bez DLC
Obrázek
Matis1412
Vojín
Příspěvky: 5
Registrován: pon 11. bře 2013 1:00:20

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od Matis1412 »

Jo, je to tam, moje chyba ;) Tak to promiň, omlouvám se, já jsem totiž asi úplně slepej, nebo co :D
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s achievmenty

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

To je v pohodě ;) hlavně že jsme se pochopili :)
Obrázek
Odpovědět