Sebevražedná mise

Debata o příběhu, DLC, postavách apod.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Alfajk »

jednoduse,strucne,prehledne:
http://img203.imageshack.us/img203/3025 ... final8.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
hRDLA
Kontraadmirál
Příspěvky: 1653
Registrován: stř 08. kvě 2013 20:14:00
Bydliště: Těžařská loď Jupiterské Důlní Společnosti

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od hRDLA »

A asi si nepamatuješ koho jsi kam poslal co?
Bite my shiny Warden ass!
karolina74
Desátník
Příspěvky: 53
Registrován: ned 11. srp 2013 14:51:33

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od karolina74 »

Alfajk píše:jednoduse,strucne,prehledne:
http://img203.imageshack.us/img203/3025 ... final8.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky, příště se budu řídit tímhle :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Maya
Svobodník
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 01. srp 2013 9:26:37

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Maya »

Me se nikdy nepovedlo, že by někdo umřel :D
Vždycky se řídím tím popiskem, většinou ten, kdo je na tu práci určenej, má ten popisek zrovna delší... Samozřejmostí je pro mě dojet všechny mise, i vedlejší a mít loajální partu :)
Obrázek
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Alfajk »

nejvetsi problem je s mordinem a tali,obcas totiz umrou i kdyz jsou loajalni a zaroven delaji,to co maji...tomu lze lehce zabranit,staci mordina poslat potom zpatky aby eskortoval posadku normandie a tali si vzit sebou do teamu,treba jeste s kasumi/jack,to zajisti,ze nedojde k zadnejm ztratam (za predpokladu ze je vse splneno tak,jak ma bejt)
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Lady Grey »

Alfajk píše:nejvetsi problem je s mordinem a tali,obcas totiz umrou i kdyz jsou loajalni a zaroven delaji,to co maji...tomu lze lehce zabranit,staci mordina poslat potom zpatky aby eskortoval posadku normandie a tali si vzit sebou do teamu,treba jeste s kasumi/jack,to zajisti,ze nedojde k zadnejm ztratam (za predpokladu ze je vse splneno tak,jak ma bejt)
Tali a Mordin neumřou, pokud necháš bránit pozice členy týmu, kteří mají vysokou úroveň obrany... takže buď Grunta, Garra nebo Zaeeda, stačí tam nechat dva z nich... já si stejně totiž vždy na reapeři embryo beru sebou do party Garra a Tali... bez nich to není vončo. :D :D :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Alfajk
Desátník
Příspěvky: 83
Registrován: pon 08. dub 2013 20:23:59

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Alfajk »

to jsem udelal,ale mordin se nejak nachomejtnul ke dverim a pri zavirani ho strelili...potom jsem udelal to samy znovu(po loadnuti savu) a vse uz probehlo v pohode,je to asi nahodny
Marek
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 19. čer 2014 14:40:47
Bydliště: Slovensko, Zvolen

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Marek »

Takže mám jednu otázku ohľadom Bad Endingu v ME2. Vlastne keď tam zomriete, dá sa do ME3 importovať postava???? :/ :/ :/ :/ :/ :/
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Honzaleco »

Nope... Shepard musí přežít, aby byl možnej import...

Mimochodem...z nudy koukam na ten přehlednej diagrámek nahoře...a docela mě zaujalo, že podle toho schématu u druhýho útočnýho týmu nemusí Miranda mít splněnou Loyalty misi, ale Garrus a Jacob jo. Zajímavý...zase jsem se něco přiučil... :D
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Ronie »

Keď som hrala prvý krát tak mi zomrel Jacob. Pri druhom hraní už prežili všetci vďaka masseffect.wikia stránke. :) Už do šachty posielam len Legiona. a aj ja som sa čudovala, že Miranda prežije aj bez loyalty misie.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Krieg »

Mně naštěstí vždy přežili všichni ale pokud by mi umřel Jacob, tak to by taková tragédie nebyla, nejslabší charakter ve hře :D
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Ronie »

Prečo asi som vybrala do šachty práve Jacoba po prvý krát? :D Ale nie, vtedy som nevedela ako mám vyberať a keď chcel sa pýtal Jacob tak som ho vybrala. Myslela som si, že keď sa hlási tak to prežije.
Obrázek
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Hany »

tak já vždycky vibíral a vybírám podle popisků k postavám :D ti kteří to maj rozepsaný nejvíc jsou naprosto tutovka :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Starbound
Rotný
Příspěvky: 190
Registrován: pon 27. črc 2015 22:33:03

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Starbound »

Mne taky zemrel Jacob v sachte .......o Legiona jsem se bala :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od BatouT101 »

Honzaleco píše:Nope... Shepard musí přežít, aby byl možnej import...

Mimochodem...z nudy koukam na ten přehlednej diagrámek nahoře...a docela mě zaujalo, že podle toho schématu u druhýho útočnýho týmu nemusí Miranda mít splněnou Loyalty misi, ale Garrus a Jacob jo. Zajímavý...zase jsem se něco přiučil... :D
Tak to je přece jasný. Miranda je prostě dobrá ve všem, jak sama říkala. :D

Jinak, asi jsem to tady někde psal. Při výběru týmu se mi podařilo správně vybrat, členy týmu kteří by to mohly zvládnout, ale to rozhodnutí bylo peklo! Taky jsem se bál že zase budu muset rozhodovat kdo přežije a kdo zemře, hlavně když jsem do ventilace posílal Tali, ale logika naštěstí vyhrála. K těm uzávěrům jsem tehdy sprintoval o život..

Těžké rozhodnutí, hlavně když Tali byla moje LI. To si asi bude hodně lidí ťukat na čelo, nad mým uvažováním jak, jsem byl schopen svoji "partnerku" vystavit (hned na začátku) do takové situaci, ale měla předpoklady že to z vládne a snažil jsem se tomu věřit..
Nebylo to lehké ale když to vyšlo a zachránili jsme zbytek posádky, tak jsem ji (pro jistotu) poslal s nimi na Normandii a jak mi potvrdily že dorazily v pořádku tak mi spadl kámen ze srdce a pokračovalo se v misi. =D
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Ronie »

Keď som poslala legiona do šachty tak prvý krát to neprežil ale po reloade som bola už rýchlejšia a stihla som všetky uzávery. No aj tak mám vždy nervy keď hrám samovražednú misiu či som všetko spravila dobre aj keď viem, že áno.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Sebevražedná mise

Příspěvek od Krieg »

BatouT101 píše:Těžké rozhodnutí, hlavně když Tali byla moje LI.
Tak Tali taky byla moje LI a poslal jsem jí do tý šachty :D měl jsem důvěru v holku šikovnou. Jinak se zachráněnou posádkou jsem vždy poslal Mordina, druhému týmu velel Garrus a biotickou ochranu před rojema mi zajišťovala Samara a vždy všichni přežili (u všech jsem měl splněný jejich mise). Jen jednou jsem obměnil charaktery na úkoly.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět