Samara vs. Morinth

Debata o příběhu, DLC, postavách apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kolovrat
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. dub 2013 14:03:59

Samara vs. Morinth

Příspěvek od kolovrat »

Jak jste se rozhodovali?
Já osobně vždy preferoval Samaru, ale nedávno jsem hrál všechny ME od znova a byl jsem 100% renegade a prostě mi Morinth přišla mnohem sympatičtější a měla rozumný argumenty - takže jsem zvolil ji.
Ještě jsem nehrál s Morinth ME 3, takže jsem zvědavej jak to bude odlišný oproti Samaře.
Uživatelský avatar
-Shepard-
Rotný
Příspěvky: 104
Registrován: sob 09. bře 2013 11:01:03
Bydliště: Sur'Kesh
Kontaktovat uživatele:

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od -Shepard- »

kolovrat píše:Jak jste se rozhodovali?
Já osobně vždy preferoval Samaru, ale nedávno jsem hrál všechny ME od znova a byl jsem 100% renegade a prostě mi Morinth přišla mnohem sympatičtější a měla rozumný argumenty - takže jsem zvolil ji.
Ještě jsem nehrál s Morinth ME 3, takže jsem zvědavej jak to bude odlišný oproti Samaře.

Já vždy zvolil Samaru je to prostě kočka, Morinth jsem zvolil jenom jednou abych dostal schopnost Dominate
Jinak nic
Samara Nej
Navždy věrný
Uživatelský avatar
Kenneth
Rotný
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 14. bře 2013 14:31:56
Bydliště: Někde tam za tím kopcem

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od Kenneth »

Morinth je v ME3 na Zemi jako Banshee jinak myslím ne http://www.youtube.com/watch?v=qS2hnmZMX_I" onclick="window.open(this.href);return false;

tohle nevím co je zač http://www.youtube.com/watch?v=DzoJ_GQkOcY" onclick="window.open(this.href);return false;
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od Lady Grey »

Jednoznačně Samara... neváhám ani na minutku. Popravdě, dodneška jsem ani nezkusila tu možnost, kdy nechám Morinth žít jen proto, abych dostala tu její unikátní schopnost. Je aspoň dobrá?

Btw... jak koukám, Morinth svému osudu stejně neunikne, když ji nedostane Samara, tak Smrťáci se o ní už postarají.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
kolovrat
Vojín
Příspěvky: 21
Registrován: stř 24. dub 2013 14:03:59

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od kolovrat »

Tak to jsem celkem zklamání, že v ME3 není jako normální postava. (pokuď si dobře pamatuju tak Samarou byla v 3 i mise)
Ale nechtěl jsem to hrát stejně.. Tak jsem zkusil Morinth.
Uživatelský avatar
CalibrationsForever!
Svobodník
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 23. říj 2014 10:52:22
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od CalibrationsForever! »

Určite Samara. Pre mňa je to najsympatickejšia Asarijka. A zato že keď si vyberiem Morinth tak dostanem nejakú schopnosť Dominate, to mi zato nestojí. Samozrejme som Samaru aj v ME3 zachránil aby sa nezastrelila.

SAMARA FOREVER !!! =) =) =) =) =) (ale aj tak na Mirandu nemá :D)
Naposledy upravil(a) CalibrationsForever! dne pát 24. říj 2014 16:57:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od Honzaleco »

Tak zrovna nad tímhle jsem se nikdy moc nerozmejšlel. :goddess:

"In another time… another life."

Je tu vůbec někdo, kdo si někdy vybral Morinth...ne kvůli zvědavosti nebo že by chtěl změnu, ale proto, že je podle něj Morinth lepší/sympatičtější postava?
Uživatelský avatar
Green
Admin
Příspěvky: 884
Registrován: stř 25. črc 2012 18:41:54
Bydliště: Orbita Pluta
Kontaktovat uživatele:

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od Green »

Honzaleco píše:Tak zrovna nad tímhle jsem se nikdy moc nerozmejšlel. :goddess:

"In another time… another life."

Je tu vůbec někdo, kdo si někdy vybral Morinth...ne kvůli zvědavosti nebo že by chtěl změnu, ale proto, že je podle něj Morinth lepší/sympatičtější postava?
Určitě se najde někdo, kdo určitě ano. Lidé co hrajou za evil renegáty a klidně se nechají i zabít při sexu s ní =D
Obrázek
Pro zájemce o Star Citizen - bonusový link pro ingame kredity!
https://robertsspaceindustries.com/enli ... -TQ5W-KP3R" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od BatouT101 »

Taky jsem vybral vždy Samaru. V ten moment mi přišlo naprosto iracionální zvolit jinak. Asi bych na to neměl i kdybych to chtěl jen zkusit, stejně jako u dalších podobných voleb..
Samara je nejlepší! =*
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od Hany »

Když to tak tady čtu, stojí vlastně ta Morinthina bonusová schopnost za něco? ...nebo je naprosto zbytečná?
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Samara vs. Morinth

Příspěvek od Honzaleco »

Samara - bonusovej skill Reave...podle mě daleko lepší v ME2, i když v ME3 je taky nice...
Morinth - -"- Dominate... AI hack/sabotáž, akorát na organiky. Nemám s tím zkušenosti...vždycky jsem vzal Samaru. Ale i tak mi přijde Reave papírově lepší...Dominate bude hodně závislý na situaci (jdu proti organikům nebo gethům?) a vzhledem k tomu, že Reave mělo v ME2 i health drain...klonim se k Reave.

Navíc...Reave = Samara. Dominate asi taky nebude špatný, ale i tak...


Off topic: Kdyby Reave "kradlo" životy i v ME3, byla by to, podle mě, najednou hodně OP schopnost.
Odpovědět