S čím tvůrci nepočítali

Debata o příběhu, DLC, postavách apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

S čím tvůrci nepočítali

Příspěvek od destanov »

Hrál jsem znovu Mass effect jedničku a zkusil jsem odmítnout Wrexe do týmu, takže jsem s ním neměl nic společného. Ve dvojce mě zarazila jedna věc už na začátku - Když jsem se bavil se Záhadným a ptal se ho, co dělají a kde jsou členové mého bývalého týmu. Mezi nimi byl i Wrex, kterého jsem ale v týmu vůbec neměl. :D Když jsem se na něj teda zeptal, tak mi Záhadný řekl, že Wrex je na Tuchance a snaží se sjednotit Krogany. A když jsem pro změnu dorazil na Tuchanku, na trůně seděl někdo jiný, ten Wrear nebo jak to je, a ten mi poděkoval za odstranění Wrexe. :D Takže s tímhle asi tvůrci vůbec nepočítali, že by si někdo nevzal Wrexe do týmu.

Narazili jste taky na podobné chyby?
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: S čím tvůrci nepočítali

Příspěvek od Sadene »

Tak to je povedené :D
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: S čím tvůrci nepočítali

Příspěvek od Lady Grey »

Tvůrci jen počítali s tím, že když nevezmeš do týmu Garra... pak bude mít v ME2 Joker k němu nějaké poznámky ve stylu, že se s Garrem nikdy nepotkali... ale jinak koukám, to s tím wrexem je dobrý... bezbolestný způsob, jak se ho zbavit. :D :D :D
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Odpovědět