Arrival

Debata o příběhu, DLC, postavách apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
GreenFlag
Nadporučík
Příspěvky: 667
Registrován: stř 25. črc 2012 20:30:22
Bydliště: The Spy

Arrival

Příspěvek od GreenFlag »

Tuhle scénu mám rád ;)





joo a viděli jste, co se stane, když dojde čas? :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Arrival

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

jako ta scéna se zničením hmotového vysílače a celé soustavy je dost hustá, to je pravda...ty efekty jsou úžasný...a ten konec, když vyprší čas...ještě že se mi nestalo ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Arrival

Příspěvek od Sadene »

Wow, tak to druhé video jsem taky ještě neviděla... docela mazec. Arrival mě poměrně bavil, až na tu praštěnou doktorku :D A nejlepší je Hackett na Normandy, já toho chlapa přímo žeru :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ashley-Sheppard
Kapitán
Příspěvky: 1130
Registrován: pát 27. črc 2012 17:55:24
Bydliště: somewhere in space :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Arrival

Příspěvek od Ashley-Sheppard »

Sadene píše:Wow, tak to druhé video jsem taky ještě neviděla... docela mazec. Arrival mě poměrně bavil, až na tu praštěnou doktorku :D A nejlepší je Hackett na Normandy, já toho chlapa přímo žeru :mrgreen:
Hacketta jsem v prvních chvílích neměla ráda...ale jak jsem to hrála postupně znovu a znovu, tak musím souhlasit... Hackett je frajer !!
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Arrival

Příspěvek od Ronie »

Ja som ani nerozmýšľala nad tým čo by sa mohlo stať keby došiel čas. Toto video som videla po prvý krát a musím povedať, že brutálne.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Arrival

Příspěvek od Krieg »

Mně se to video jednou spustilo, když jsem zdechnul na konci na tý střeše.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Arrival

Příspěvek od BatouT101 »

Zajímavé. Taky jsem nikdy to video se selháním neviděl. Vždycky jsem při tom finálním běhu o čas a stou boží hudbou se do hry ponořil tak jako bych v ní byl sám a zatím naštěstí, sebevražedný sklony nemám, tak jsem to vždy musel dokázat. ;) :$ Hold, to RPG hodně prožívám... :D =|
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Arrival

Příspěvek od Ronie »

Myslím, že sa mi pár krát podarilo zomrieť pri tomto DLC keď som hrala za vanguarda, to bolo už dávno tak si to presne nepamätám.
BatouT101 píše: Vždycky jsem při tom finálním běhu o čas a stou boží hudbou se do hry ponořil tak jako bych v ní byl sám a zatím naštěstí, sebevražedný sklony nemám, tak jsem to vždy musel dokázat. ;) :$ Hold, to RPG hodně prožívám... :D =|
Mass effect je prvá hra priktorej som plakala.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Arrival

Příspěvek od Krieg »

Konec ME3 je silnej, koneckonců u všech dílů. Konec Arrival a krátkej rozhovor s Harbingerem má taky něco do sebe a to video se mi možná nespustilo z důvodu mojí smrti, ale z důvodu, že jsem tam možná čekal, až mi vyprší čas a narazím s asteroidem do vysílače, už si to úplně přesně nepamatuji.

Teď budu trochu Off-Topic, pokud si ráda popláčeš u hry, tak doporučuji Valiant Hearts a první sezonu Walking Dead od Telltale, tyhle hry se závěru ME, co se týče smutnosti, vyrovnají :D
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Arrival

Příspěvek od Ronie »

Nie, nerada plačem pri hrách. Vybrala som si zo zvedavosti control ending a keď Shepardová hovorila ako Reaper, tak akoby tie tri hry boli v podstate na dve veci... som mala taký pocit
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Arrival

Příspěvek od Honzaleco »

...hele, teď mě napadlo...proč je vlastně téma "Arrival" v sekci o ME1 a ne ME2? :D
...a navíc - kdo tohle téma založil...mam pocit, že se admin před pár lety trochu seknul... :)

-----

...kdy jsem vlastně při hře brečel já? A poplakal jsem si vůbec někdy??

Jako takhle - jasně, že to hraní trochu prožívam a něco cejtim...a třeba je mi něčeho líto nebo si řeknu, že né, tohle přece neudělám, tohle je svinstvo, shit a neni to správný (proto jsem si nikdy nezvolil Morinth, nebo jsem ve trojce nenechal Samaru anebo Tali se zasebevraždit apod.)
Ale že bych u toho někdy brečel? To asi ne... :O
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Arrival

Příspěvek od Hany »

Krieg píše:Jste off topic gauneři, napráskám vás Greenovi :D
Můžeš mu i napráskat, že je tohle vlákno v blbé sekci? ..jak už bylo zmíněno (v lednu) :D (páni...to téma tu je už od roku 2012 O_o ).

jinak já konec vybírám podle nálady většinou červenou... někdy zelenou... ale modrou jsem nedal nikdy teda :)

a abych nebyl offtopic... taky vás vystrašilo poprvé, když jste měli chránit objekt ró a (čistou náhodou, samozřejmě :D ) vás sejmuli dřív a vy se probrali na ošetřovně? já jsem si poprvé myslel, že jsem o něco přišel (obsah) :D ...tak jsem to musel loadnout abych zjistil, že na ni skončím tak jako tak (navíc jsem chtěl ten odznáček v menu) :D (jinak se mi strašně líbí ta část kdy hrajete za mecha na ošetřovně... je k tomu skvělá písnička) ...jinak teď už mě nezabíjí, vždycky po té cutscéně zalezu hned do levého rohu místnosti, kde se dá dobře chránit :D a navíc tam ani nepřátelé nelezou... až na ten poblbanej Atlas :/ :D
Obrázek
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Arrival

Příspěvek od GamerClassN7 »

Hany píše:
Krieg píše:Jste off topic gauneři, napráskám vás Greenovi :D
Můžeš mu i napráskat, že je tohle vlákno v blbé sekci? ..jak už bylo zmíněno (v lednu) :D (páni...to téma tu je už od roku 2012 O_o ).

jinak já konec vybírám podle nálady většinou červenou... někdy zelenou... ale modrou jsem nedal nikdy teda :)

a abych nebyl offtopic... taky vás vystrašilo poprvé, když jste měli chránit objekt ró a (čistou náhodou, samozřejmě :D ) vás sejmuli dřív a vy se probrali na ošetřovně? já jsem si poprvé myslel, že jsem o něco přišel (obsah) :D ...tak jsem to musel loadnout abych zjistil, že na ni skončím tak jako tak (navíc jsem chtěl ten odznáček v menu) :D (jinak se mi strašně líbí ta část kdy hrajete za mecha na ošetřovně... je k tomu skvělá písnička) ...jinak teď už mě nezabíjí, vždycky po té cutscéně zalezu hned do levého rohu místnosti, kde se dá dobře chránit :D a navíc tam ani nepřátelé nelezou... až na ten poblbanej Atlas :/ :D
Atlas v ME2 ? Nemyslíš Ymir ?
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Arrival

Příspěvek od Hany »

ajo :D sorry :D prostě ta velká bestie :D
Obrázek
Uživatelský avatar
BatouT101
Komandér
Příspěvky: 961
Registrován: sob 05. led 2013 11:47:01
Bydliště: ZEMĚ

Re: Arrival

Příspěvek od BatouT101 »

Hany píše: ... taky vás vystrašilo poprvé, když jste měli chránit objekt ró a (čistou náhodou, samozřejmě :D ) vás sejmuli dřív a vy se probrali na ošetřovně? já jsem si poprvé myslel, že jsem o něco přišel (obsah) :D ...tak jsem to musel loadnout abych zjistil, že na ni skončím tak jako tak (navíc jsem chtěl ten odznáček v menu) :D
...
Jo. Měl jsem to stejně. :D
Ronie píše: ...
Mass effect je prvá hra priktorej som plakala.
Tak s tímto, mám trochu problém. Prožívám ten děj, jak jsem se zmiňoval ale, už si ani nevzpomínám, kdy bych u něčeho "brečel". Minimálně už deset let jsem tuto funkci nepoužíval. (Mám takový dojem, jako bych už ani neměl slzné ústrojí, :turian: ale to by mě samozřejmě vyschly oči a oslepl bych. :pheeu: )

Rozhodně to je příběh silných a různorodých emocí. =)
Honzaleco píše:...hele, teď mě napadlo...proč je vlastně téma "Arrival" v sekci o ME1 a ne ME2? :D
...a navíc - kdo tohle téma založil...mam pocit, že se admin před pár lety trochu seknul... :)
...
// Umístění opraveno Greenem
// Offtopic konverzace přesunuta do příslušného tématu Všechny Konce ME3 (Synthesis, Destroy, Control)
// BatouT101

;)
Synthesis - my choice

"All beings have a right to life, regardless of the platform they run."
Odpovědět