Horizon - jak se jim povedlo utéct?

Debata o příběhu, DLC, postavách apod.
Uživatelský avatar
Sadene
Viceadmirál
Příspěvky: 2203
Registrován: pát 27. črc 2012 18:56:01
Bydliště: Captain's Cabin

Re: Horizon - jak se jim povedlo utéct?

Příspěvek od Sadene »

1) je to Horizon, ne Horizont :)
2) taky mám za to, že je nestihli odtáhnout, i když ta časová linka ve hře je taková dost matoucí... jelikož u mě vždycky žije Kaidan, tak si to vysvětluju tak, že jako biotik se z toho prostě probral rychleji a Ashley řešit nemusím...
3) další info k té protilátce je v tom filmu Paragon lost, ale řekla bych, že to akorát ještě víc zamotá.
Obrázek
Lady Grey
Poručík
Příspěvky: 481
Registrován: úte 02. dub 2013 16:12:29
Bydliště: Koalí farma

Re: Horizon - jak se jim povedlo utéct?

Příspěvek od Lady Grey »

Sadene píše:1) je to Horizon, ne Horizont :)
2) taky mám za to, že je nestihli odtáhnout, i když ta časová linka ve hře je taková dost matoucí... jelikož u mě vždycky žije Kaidan, tak si to vysvětluju tak, že jako biotik se z toho prostě probral rychleji a Ashley řešit nemusím...
3) další info k té protilátce je v tom filmu Paragon lost, ale řekla bych, že to akorát ještě víc zamotá.
1) Sorry, psala jsem to před spaním... nad klávesou se mi už zavíraly víčka. To "téčko" využilo mé neopatrností... ty písmenka jsou zákeřnější než vypadají. Budu se příště ohlížet přes rameno.
2) I kdyby ti tam přežila ta Ash (mě taky v 90% na Horizonu (kde seš ty mizerný "téčko") objeví Kaidan, tak stejně je to voják... narozdíl od zbytku "běžné" populace... ale já se spíš přikládním k tomu, že se prostě kolektoři chtěli dostat k Shepovi přes jeho bývalého kolegu.
3) Tak tu s*ačku v podobě Paragonu bych sem vůbec nepletla. To bychom se pak mohli dohadovat o přerostlých kolektorech, o tom, že Aliance už znala látku proti kolektorské stázi před tím, než něco vyvinul Mordin a tak dále a tak dále.
Naposledy upravil(a) Lady Grey dne pát 30. srp 2013 11:33:27, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
“Forgive the insubordination, but your boyfriend has an order for you...come back alive. It'd be an awfully empty galaxy without you….” Garrus Vakarian
Volím Destroy end. Buď zničíme my je... nebo oni nás.
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Komandér
Příspěvky: 984
Registrován: pon 14. led 2013 8:18:59
Bydliště: Zwittau
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon - jak se jim povedlo utéct?

Příspěvek od Swen von Walhallion »

no co se pise na wiki tak ash ma taky nejaky military class implantaty takze i to mohlo hrat roli, navic ten armor co ma tak aspon podle hernich zkusenosti neni problem s nim prezit ve volnym vesmiru po nejakej cas takze bych typl ze tam bude nejaka medi jednotka zabudovana ktera by teoreticky mohla ovlivnit delku te paralizi pomoci nejakych povzbuzujicich preparatu etc
Obrázek
You can fight like a Krogan, run like a leopard - but you'll never be better than Commander Shepard!
Odpovědět