Shadow broker Bug

Problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
geniusko
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. pro 2016 18:30:08

Shadow broker Bug

Příspěvek od geniusko »

Dobry vecer,
hram mass effect 2 Lair of the Shadow broker a vsetko ide dobre az dovtedy ked nahanam v aute tu spektru.
Akonahle pride k videu ako na mna narazi mam celu ciernu obrazovku a nejde mi nic robit. Zvuk mi ide ale obraz nie. Bez toho videa by som sa aj zaobisiel ale problem je vtom ze mi to potom nic neukazuje a nic nieje vidno.
Mali ste niekdo podobny problem ako mam ja ?
Neviete ako to vyriesit ?
Dakujem
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od destanov »

Jo, je to hodně rozšířený problém. Mělo to i nějaké relativně triviální řešení, ale zaboha si nemůžu vzpomenout jaké. Kupodivu se mi to ani nepovedlo vygooglit, přitom si pamatuju, že když jsem před lety tento problém řešil já, našel jsem to hned.

Snažím se vzpomenout, co jsem s tím tenkrát udělal...Že by stačilo hru spustit jako správce? Nebo jsem stahoval nové ovladače pro grafickou kartu? Už vážně nevím, ale za pokus to stojí.
geniusko
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. pro 2016 18:30:08

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od geniusko »

Ďakujem za odpoveď.
Skúsim to a dám vedieť ale momentálne nemôžem. Ak si spomeniete dajte vedieť.
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od GamerClassN7 »

geniusko píše:Ďakujem za odpoveď.
Skúsim to a dám vedieť ale momentálne nemôžem. Ak si spomeniete dajte vedieť.
Zkus v launscheru v sekci nastavení vypnout/zapnout "Motion Blur".

Edit: tento problém se vyskytuje hlavně u pirátských verzí ME2. a je to způsobeno kompatibilitou před Patchem v1.02 který tuto chybu odstraní. Takže doufám že toto není váš případ. Harl Harl :ninja:
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
geniusko
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. pro 2016 18:30:08

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od geniusko »

Skúsil som aj to spustiť ako správca a som skúsil ten vypnúť motion blur a nepomohlo.
A čo sa týka toho piráctva tak tomu sa vyjadrovať nebudem xD.

Nemáte ešte niečo v rukáve? Skúsil som googliť a nič moc som nenašiel.
geniusko
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. pro 2016 18:30:08

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od geniusko »

a napadlo mi či by som niekomu z vás nemohol poslať save že by ste mi to prešli.
Ale už to asi nemáte nainštalované, či ?
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Krieg »

Tak tak, tohle dělají z 90% warez verze. Na Steamu ve slevě ME2 za 5 éček, na Originu normálně za 10, že ještě dneska někoho baví pirátit.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od GamerClassN7 »

Krieg píše:Tak tak, tohle dělají z 90% warez verze. Na Steamu ve slevě ME2 za 5 éček, na Originu normálně za 10, že ještě dneska někoho baví pirátit.
přesně :D
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od destanov »

Edit: tento problém se vyskytuje hlavně u pirátských verzí ME2. a je to způsobeno kompatibilitou před Patchem v1.02 který tuto chybu odstraní. Takže doufám že toto není váš případ. Harl Harl :ninja:[/quote]

Já to měl i v legální verzi.
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od GamerClassN7 »

destanov píše:Edit: tento problém se vyskytuje hlavně u pirátských verzí ME2. a je to způsobeno kompatibilitou před Patchem v1.02 který tuto chybu odstraní. Takže doufám že toto není váš případ. Harl Harl :ninja:
Já to měl i v legální verzi.[/quote]

jo ale hlavně je to v nelegální, protože ty většinou neobsahují tzv. micro_patche které se stahují automaticky na pozadí, a měl jsi verzi 1.02 ?
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
geniusko
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. pro 2016 18:30:08

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od geniusko »

Na svoju obranu. U mňa je to jediná hra ktorú som získal takýmto spôsobom. Ale ako som čítal fóra po googli tak ľudia majú tento problém aj vtedy keď si túto hru kúpili.
Ale na druhu stranu idem skúsiť originál.
Uživatelský avatar
GamerClassN7
Admin
Příspěvky: 299
Registrován: čtv 27. úno 2014 21:28:26
Bydliště: Luna Base
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od GamerClassN7 »

geniusko píše:Na svoju obranu. U mňa je to jediná hra ktorú som získal takýmto spôsobom. Ale ako som čítal fóra po googli tak ľudia majú tento problém aj vtedy keď si túto hru kúpili.
Ale na druhu stranu idem skúsiť originál.
Hlavně nainstaluj s cerberus network (nebo jak se to jmenuje) ty patche :)
Per Aspera ad Astra - Pres překážky ke hvězdám
Sintesis End - All beings have a right to life, regardless of the platform they run
Normandy The Arcade - mnou vyvíjena hra z Mass Effectu
geniusko
Vojín
Příspěvky: 6
Registrován: stř 28. pro 2016 18:30:08

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od geniusko »

dakujem vsetkym. ide to jak ma.
Stastny novy rok :)
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od destanov »

jo ale hlavně je to v nelegální, protože ty většinou neobsahují tzv. micro_patche které se stahují automaticky na pozadí, a měl jsi verzi 1.02 ?[/quote]

To už nevím, přeci jen je to dávno. Paradox je, že úplně nejdřív jsem hrál pirátské verze (přeci jen jsem z generace, která nakupování her snad ani neznala :D ) a tam jsem s tím problém neměl, nebo si na něj nevzpomínám.
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Hany »

...nechci nikomu kazit představu, ale zrovna ME jde zpirátit i s těma aktualizacema... pač se bez nich nenainstalujou některý dlcčka :D ...samozřejmě aspoň co jsem slyšel... :D patche k nainstalování dlc nepotřebuješ k tomu potřebuješ jen registry které modifikuje patch, ne patch samotný pokud vím
Obrázek
Holldir
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. led 2018 5:39:23

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Holldir »

Krieg píše:Tak tak, tohle dělají z 90% warez verze. Na Steamu ve slevě ME2 za 5 éček, na Originu normálně za 10, že ještě dneska někoho baví pirátit.
Máš asi divný pojem o cenách.....já vidím na originu nyní celý mass effect 2 za 30 euro (cca 750kč). To je pořád slušná cena na tak starou hru. Hold si drží cenu očividně už hezky dlouho...a ten kdo chce celou serii tak 71 euro (cca 1775 kč). Upřímě tedy kdo by kupoval jen jeden díl a zbytek stahoval, že....a když nekoupim celou serii tak to ji rovnou stáhnu celou takže možná proto ještě dneska mnozí pirátí když se jim nechce platit tolik za hry. Hold výhoda pc.

A ne každej si může dovolit kupovat si včechny hry (Mám jich koupených za ty léta docela dost, ale ne zas kdovíkolik. A jsou chudší lidé než já kteří nemají ani takový komp co já). Kdybych měl já platit za všechny hry co jsem kdy chtěl hrát tak bych do toho musel vrážet měsíčně dobrý tři čtyři tisíce. Měsíčně...už vidím jak tohle cpe někdo do her když má ku příkladu 13 tisíc plat

Takže proto.....:)
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Krieg »

Za a) Koukni na datum, období vánočních slev a o kompletní edici se všema DLC jsem vůbec nepsal, takže tvůj komentář trošku mimo, za b) To, že nemám na hry neznamená, že je budu krást, prostě si je nekoupím a budu šetřit. Taky bych chtěl spousta věcí ale nejdu do obchodu a neukradnu je, princip je úplně stejný, obereš o peníze vývojáře, vydavatele, distributory, obchody a mnoho dalších. To se u her dá ''omluvit'' maximálně u dětí. Tyhle pirátský řeči se používají už léta a přijdou mi rok od roku vtipnější v době brutálních slev na digitálních distribucích.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Holldir
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. led 2018 5:39:23

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Holldir »

Zde se řešilo dlc a ty napíšeš proč pirátit když je základní hra bez dlc levná. To má logiku. A hold ty na to máš, já na to mám, ale jiní ne. Je mnoho takových co nemají na to aby kupovali hry každý měsíc. Školáci, lidi s menší výplatou atd atd atd...Tvůj komentář o krádeži je zcela irelevantní
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Honzaleco »

...nechci se vám do toho ňák moc míchat, ale taky připojim pár slov:

Kriegu, ta tvá analogie s krádežema v obchodě neni úplně přesná...pirátění je používání/využívání kradený věci - ukradnul to ten, kdo to cracknul, odemknul a pak to pověsil na web ke stažení atd. Neni to vlastní krádež...i když bys moh namítnout, že pirát tim hranim stejně připravuje vydavatele o zisk (pokud už do tý hry pak nechce investovat ani fň), i když nebyl ten, kdo to "čmajznul" jako první - v tom případě bys měl pravdu, pak se to v jistym slova smyslu za krádež považovat dá.
Řešení je třeba takový -> když už mermomocí chci ňákej herní titul a zrovna ho nemůžu koupit, tak si teda stáhnu pirátskou verzi, holt počítam s tim, že když bude technickej problém, tak to spíš nevyřešim než vyřešim...abych to vyzkoušel... a když zjistim, že jo, že ta hra se mi líbí a až to půjde (až našetřim, budu moct utratit apod.), tak si normálně koupim její legit verzi.

Holldir píše:A hold ty na to máš, já na to mám, ale jiní ne. Je mnoho takových co nemají na to aby kupovali hry každý měsíc. Školáci, lidi s menší výplatou atd atd atd...
Moment...takže tvrdíš, že když někdo nemá na to, si tu hru koupit, tak ho to ňák legitimizuje a dovoluje mu to, tu hru stáhnout? Že i když si jí nemůže koupit, tak je v pohodě oprávněnej jí hrát stejně tak, jako ti, co si jí koupili? Wow...chci říct...wow.

A v čem je ten komentář o krádeži irelevantní? Ta jeho bezvýznamnost mi teda trochu uniká...
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Krieg »

Holldire, dával jsi tam citaci mého příspěvku, kde jsem DLC neřešil, takže na tvojí reakci bych taky mohl napsat "to má logiku", když nám tu vypisuješ cenu za kompletní hru. Pro mě jednoduše není omluva, že člověk si stáhne produkt/službu, do kterého někdo vložil finance, čas, úsilí, atd., a nelegálně ho využívá pro svou radost, popřípadě i práci, viz. muzika.

Honzo, s tím se dá souhlasit. Klidně to mohu přirovat k tomu, že si od někoho koupím (dostanu od někoho) něco kradeného, aniž bych to sám ukradl. Pak můžeme polemizovat, že pokud se mu hra zalíbí a chce si jí koupit, tak záleží na čase, hned den, dva dny po vydání? Ok. Co když to ale bude už měsíc? Co když hra bude v akci? Co když už cena klesne? Už pozdějším nákupem připravuje všechny zainteresované o peníze.
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Odpovědět