Módy

Problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hany
Poručík
Příspěvky: 499
Registrován: pát 25. led 2013 12:08:42
Bydliště: kdesi u Olomouce / v Brně

Módy

Příspěvek od Hany »

Hoj! Tak co? Používáte nějaký? Je jich sice míň než na trojku, ale pořád "tu" nějaký jsou. :) Zrovna jsem rozehrál dvojku a při té příležitosti jsem se rozhlídl po netu. Narazil jsem na jeden skvělý mód... odstraňuje ty poblbaný minihry... dokonce se to ani nekope s češtinou... jednoduše to otevře tu "obrazovku" s obvody, či kódy a po kliknutí na "zahájení" se to pak celý automaticky vyřeší :cool: kéž bych ten mód znal dříve... :)) když tak najdete ho tady: http://www.nexusmods.com/masseffect2/mods/63/?
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Módy

Příspěvek od Ronie »

Ten poznám čítala som o ňom. (neviem či nevyšiel len nedávno, pár mesiacov do zadu, fakt si niesomm istá) Ja by som ho prijala, hlavne na premostenie, to mi vždy robilo problémy. Niekedy som mala sto chutí skončiť s hrou. Pár krát som ju aj vypla a zapla neskôr. A to hakovanie čo je tam ešte to je v pohode.

Odporúčam mod čo upravuje sondy a palivo je to coalesced súbor. Neviem ako sa volá ale je praktický a výhodný, netreba toľko krát tankovať ani kupovať sondy a keď si na Illium (tuším je to tam) kúpite to vylepšenie tak sa mi zdá, že sa o niečo navýšia tie hodnoty.

Skúsila som hair mod sexi VI hair.
Obrázek
Odpovědět