Shadow broker Bug

Problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Holldir
Vojín
Příspěvky: 3
Registrován: ned 07. led 2018 5:39:23

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Holldir »

Já neřekl, že situace každého člověka je omluva k pirátění. Ale na druhou stranu je zábavné sledovat jak ti jenž tento problém neznají kritizujou pirátění a odsuzují ty jenž si něco stáhli. Když si vemu, že mám PC od deseti let a první hru jsem si koupil až někdy v 16 nebo kdy....a to byla první hra. Hry jsem začal kupovat až když jsem měl peníze navíc což bylo o dalších pět let později (a to v hodně skromném měřítku). Kdybych měl být tak spravedlivý jak se prezentuješ tak bych si za prvních 11 let u PC zahrál jen jednu hru....jen mě tento tvůj (a tobě podobným) postoj přijde opravdu zábavný. A netvrď, že jseš ten který měl krizi takovou jako jiní. Minimálně tvůj komentář vypovídá o tom, že jsi ten který měl kde co a ne na vše si musel vydělat sám. Ale opakuji se když zmíním, že jsem neřekl, že finanční situace je omluva. To jsem nikdy neřekl. Ale bylo by možná vhodné být k tomuto tolerantní :)
Uživatelský avatar
Krieg
Nadporučík
Příspěvky: 601
Registrován: ned 07. črc 2013 22:55:57
Bydliště: Země

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Krieg »

"Ten, který měl kde co" :D Tak jo, dobrý :D Hele, já v mládí hry hlavně řešil tím, že jsem měl pár kousků a ty hrál dokola, o tom vypovídá třeba 10x dohraný první Max Payne nebo NHL, kde jsem odehrál šílený množství sezon, nový hry jsem řešil tím, že jsem si jednu přál k narozeninám nebo Vánocům a tu jsem zase mastil dokola, měl jsem starý počítač, který jsem dostal vyřazený od strejdy z práce, nikdy jsem nic nedostával jen tak. A co je důležitý, pirátění mohu posoudit z obou stran. Když jsem v 16 (2006) měl doma poprvý přístup k internetu, tak jsem samozřejmě stáhl si nějakou písničku, film, hru, netvrdím, že ne, a připadal jsem si jako král, který každýho očůrá a všechno si zahraje. Vydrželo mi to takhle chvíli, než jsem objevil digitální distribuci, její slevy a začal uvažovat jinak. Nyní pracuju ve firmě zabývající se primárně prodejem her, vidím "pod pokličku" toho všeho, vidím, koho všechno to ovlivňuje. S pirátěním totiž jdou ruku v ruce např. i málo rozšířené oficiální lokalizace, dnes některé málo rozšířené žánry a také mrtvé herní série, kde se pozastavil vývoj, viz. Mass Effect, Deus Ex, Medal of Honor, na PC NHL, pak dále hry, které byly skvělé ale potřebovaly každou korunu, až nakonec zkrachovalo studio (LA Noire). Já problém znám oproti ostatním docela do hloubky ;)
Origin, Steam, Uplay, GOG, RSC - KriegCZ
Uživatelský avatar
destanov
Rotný
Příspěvky: 171
Registrován: úte 28. kvě 2013 21:27:54

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od destanov »

Pirátění sice není krádež, ale moc nechápu, proč tu potřebu ještě dneska někdo má. Vždyť máš dnes už tolik slevových akcí, máš demoverze, na Steamu i možnost hru vrátit (pokud jsi nenahrál víc než 2 hoďky). Třeba teď máš civilization VI na Humble Bundle za blbých 250 Kč, přitom ta hra vyšla jen o něco déle než před rokem. Nového Asasína jsem už teď viděl s 30% slevou. Možná, že když si to nemůžeš dovolit, měl bys třeba chvíli počkat a holt ty hry nehrát hned po vydání. Já to taky tak začal dělat a při vydání si kupuju fakt jen ty nejvytouženější hry, zbytek si holt užiju až třeba pár let po vydání. A že bys musel utratit měsíčně 3-4 tisíce? To si ročně musíš zahrát 30 AAA her? Krieg má pravdu, češtiny ve hrách už na tohle doplatily a hráči se pak ještě diví, že vychází víc a víc kvalitnějších her exkluzivně na konzole.
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: Shadow broker Bug

Příspěvek od Ronie »

Mam problem pri instalovani dlc shadow broker. Ked chcem dat instalovat vypise ze instalator nepodporuje jazyk v ktorom je hra nainstalovana. Uz som nasla sposob ako to upravit len neviem najst cestu k tomu hladam a nic. Mam windows 8 mohlo to byt tym? Alebo je ina moznost ako zmenit kazyk v hre kym nainstalujem dlc a potom ho dam naspat?
Obrázek
Odpovědět