Problémy s módováním

Problemy s hrou? Zde je můžete řešit.
Odpovědět
Thaall
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 09. bře 2017 3:45:52

Problémy s módováním

Příspěvek od Thaall »

Zdravím,
nedávno jsem se dozvěděl, že existuje spoustu módů k sérii ME, a rozhodl se, že musím nějaké z nich vyzkoušet, obvzlášť k ME3, které vypadají nejzajímavěji. Protože si chci ale nejdřív zahrát ME3 jenom s DLCčky, rozhodl jsem se, že vyzkouším nějaké módy na ME1 a 2, abych zjistil, jak to vůbec funguje atd. Nutno říct, že jsem předtím s módy vlastně nikdy pořádně nepracoval.
K problému. Vyzkoušel jsem už nějaké jednodušší módy na ME2 (změna vzhledu postav, přidávání zbrojí atp.) a musím říct, že výsledky jsou takové poloviční. S Texmodem nebývá problém a většina věcí z modmanageru taky funguje. Horší je to ale s Coalesced.Editorem a samotným přepisováním Coalesced v notepadu. Stává se mi, že když přidám kód nějaké zbroje, tak po prvním ME2 spuštění funguje (někdy ale zmizí po vstupu do jiné oblasti), ale když ME2 spustím znovu je pryč.
Nevíte, co to může způsobovat? Postupoval jsem podle různých návodů, ale vždycky to dopadlo stejně.
Mám ME2 od Originu.
Thaall
Vojín
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 09. bře 2017 3:45:52

Re: Problémy s módováním

Příspěvek od Thaall »

Tak jsem to nejspíš vyřešil. Pokaždé, když udělám v coalesced.ini nějaké změny, vytvořím z něj pomocí modmanageru nový mód a všechno pak funguje dobře.
Odpovědět