Maximální level 60

Debata o příběhu.
Odpovědět
Koalista
Vojín
Příspěvky: 9
Registrován: sob 26. říj 2013 14:22:33

Maximální level 60

Příspěvek od Koalista »

Zdravím, povedlo se někomu to dotáhnout na 60. level? Dohrál jsem to 3x za sebou, nakonec na nejtěžší obtížnost a dostal jsem se maximálně na 57. level, a to jsem splnil všechny mise a všechny nepřátele jsem zabíjel osobně, ne pomocí Maka, protože za osobní zabití je víc zkušeností, třeba za zničení děla Makem a osobně je docela velký rozdíl v XP, ale i tak jsem se dostal jen na level 57 a zkušeností do dalšího levlu je potřeba tolik, že i kdybyh to vytáhl na 58 nějak tak nevěřím, že se jde dostat na 60. level :(
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Maximální level 60

Příspěvek od Honzaleco »

Mám to stejně.

Taky 56/57/58. level...všechno, co šlo zabít mimo Mako, jsem zabil mimo Mako (Mako jenom k přesouvání - Šavlozubce načít Makem a dorazit "pěšky" atd.) - no...o pár hodinek se ta hra protáhla a stejně jsem nedal 60ku...

...mam pocit, že k tomu, abys dal level 60, musíš využívat infinite XP glitche (pár jich ve hře je)....tuším, že na Virmiru opakovaně vstupovat a vystupovat do dveří Sarenovy základny / na konci na Citadele čekat na konci chodby a nechodit dál - budou se spawnovat pořád další a další gethové apod. Ale vzhledem k tomu, že se jedná pokaždý o cca 100-150 XP, tak dosáhnout další level jenom timhle je normální otrocká práce - to abys dělal celej den v kuse jenom jednu tuhle činnost....a to se mi fakt nechce. :D
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Maximální level 60

Příspěvek od Vlada47 »

Level 60 se dá dosáhnout na druhý hraní, když ten save použiješ jako základ.
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: Maximální level 60

Příspěvek od Honzaleco »

Vlada47 píše:...když ten save použiješ jako základ.
...to bude asi vono...pak se začíná od lvl 50 hned na začátku hry, ne?

...a vypadá to, že jsem podcenil ty XP na posledních levelech...my bad...ta XP mezera mezi posledníma úrovněma bude fakt hnusně velká - jinak než na druhej playthrough to asi nepůjde (teoreticky ty XP glitche - ale to by asi fakt zabralo celej den (čistýho času), ne-li víc)

Ale nevim, jakej je v ME2 rozdíl mezi importem charakteru 60 a 50+...jestli to má pak vůbec cenu...taky by mě moc nebavilo, hrát se stejnou postavou (ksichtem, třídou apod.) celou hru ještě jednou, to si radši udělam jinýho Sheparda/Shepardku s jinejma schopnostma...
Uživatelský avatar
Vlada47
Podporučík
Příspěvky: 371
Registrován: stř 06. úno 2013 20:47:52

Re: Maximální level 60

Příspěvek od Vlada47 »

Rozdíl je v počátečnim levelu. 50. lvl v ME1 = 3. lvl v ME2 a 60. lvl v ME1 = 5. lvl v ME2. Taky dostaneš do začátku o něco víc kreditů a surovin... v zásadě nic, co by tě vytrhlo.
Odpovědět