DLC Bring down the sky

Debata o příběhu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

DLC Bring down the sky

Příspěvek od Ronie »

Keď na konci DLC pri pokeci so Simonom (tuším tak sa volá) sa vás opýta, že čo chcete: či nejaký omnitool, alebo armor... Ako získam Colosus armor - ten červeno čierny, keď hrám prvú hru a max viem mať level 47 (a to tuším až po Virmire, ale nie som si istá) na masseffect.wikia.com bolo písané, že ten armor sa dá získať až keď sa ku koncu hry hrá to DLC.
Ale niečo sa mi marí, že sa mi začne objavovať keď už budem mať hodnotu vecí okolo 9-10 tuším.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzaleco
Kapitán
Příspěvky: 1147
Registrován: sob 05. led 2013 12:36:48

Re: DLC Bring down the sky

Příspěvek od Honzaleco »

...jj...jestli si vzpomínam, tak Colossus X od toho Simona dostaneš, když ti budou i jinde jako loot padat věci tak IX - X...snad na to nemá vliv to, na jakým jsi levelu...

...a neni to jenom "nějakej" omnitool...Savant X je nejlepší omnitool ve hře (já si vybíral buď omnitool, nebo kvarianskou zbroj - ty jsou ve hře docela vzácný)
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: DLC Bring down the sky

Příspěvek od Ronie »

Viem že ten omnitool je dobrý :D Aj ja som si tak vždy vyberala, buď armor pre Tali, či Kaidan, alebo savant, len raz som chcela zistiť, že aký armor mi dá a dalo mi kolosus. Keď budem hrať to dlc dám vedieť ako to dopadlo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ronie
Rotný
Příspěvky: 160
Registrován: stř 15. říj 2014 20:33:44
Bydliště: Lučenec, Slovensko

Re: DLC Bring down the sky

Příspěvek od Ronie »

Colosus pre Garrusa a Tali som kúpila na Noverii - Oplond. Teraz si nie som istá či som jeden colosus, pre človeka - ťažký tuším potom som dostala medium, kúpila na Normandii, alebo som ho našla pri premosťovaní ale zatiaľ nemám light medium. Po dokončení DLC - éčka, pri rozhovore so Simonom mi dala hra vtúýený Colosus. :D :D
Obrázek
Odpovědět